• BIST 97.726
  • Altın 145,622
  • Dolar 3,5781
  • Euro 4,0001
  • Ankara : 10 °C
  • İstanbul : 17 °C
  • İzmir : 15 °C
  • Çankırı : 12 °C
  • Antalya : 16 °C
  • Eskişehir : 10 °C

2015 MHP milletvekili adayları tam liste

2015 MHP milletvekili adayları tam liste
7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerde MHP milletvekili aday listesi.

MHP 2015 Milletvekili adayları tam liste...

ADANA
1. Mevlüt Karakaya, Öğretim Üyesi
2. Muharrem Varlı, Eğitimci
3. Seyfettin Yılmaz, Orman Mühendisi
4. Abdulkadir Yuvalı, Öğretim Üyesi
5. Ali Aydın, Emekli General
6. Ali Demir, Veteriner Hekim
7. Demet Çardak, Tıp Doktoru
8. Sinan Gül, Ziraat Mühendisi
9. Mehmet Ali Arslan, Kamu Görevlisi
10. Adem Gündoğan, Tıp Doktoru
11. Neslihan Uzun, Fizyoterapist
12. İsa Ayanoğlu, Avukat
13. Ayla Emrahoğlu, Tekstilci
14. Burak Yiğenoğlu, Tıp Doktoru

ADIYAMAN
1. Recep Kılıç, Avukat
2. Emin Acar, Emekli
3. Remziye Yavuz, Emekli işçi
4. Ahmet Kara, Emniyet mensubu

AFYON
1. Mehmet Parsak, Avukat
2. Aziz Aslan, Mali Müşavir
3. Fatih Çetinkaya, Eski Belediye Başkanı
4. İsmail Elibol, İşadamı
5. Abdil Demiral, Sarraf

AĞRI
1. Mustafa Örü, Müteahhit
2. Bilal Yaşar, Esnaf
3. Murat Çiftçi, Kamu Görevlisi
4. Mehmet Yıldırım, İşçi

AMASYA
1. Mehmet Sarı, Turizm İşletmecisi
2. Sadık Aslan, İşadamı
3. Turan Gürdoğan, Ziraat Yük. Müh.

ANKARA - 1. BÖLGE
1. Yıldırım Tuğrul Türkeş, İşadamı
2. Zühal Topçu, Öğretim Üyesi
3. Mustafa Erdem, Öğretim Üyesi
4. Erkan Haberal, İşadamı
5. Nevzat Aypek, Öğretim Üyesi
6. Bircan Akyıldız, Sendikacı
7. Sultan Gündüz, Peyzaj Mimarı
8. Ayşe Sibel Ersoy, Eczacı
9. İbrahim Çiftçi, İşadamı
10. Aytaç Özel, Eğitimci
11. Esin Gürel, Avukat
12. Şener Beşiroğlu, Avukat
13. Şahin Önalan, Biyolog
14. Umutcan Güner Kaya, Öğrenci
15. Ali Keleş, İşadamı
16. Ülkü Gök Güven, Avukat
17. Pınar Günseven, Mimar
18. İbrahim Kuş, İşadamı

ANKARA - 2. Bölge
1. Şefkat Çetin, Emekli
2. Mustafa Mit, Ticaret
3. Hamit Ayanoğlu, Ziraat Mühendisi
4. Yaşar Yıldırım, İşadamı
5. Mehmet Damar, Eski Sayıştay Bşk.
6. Gül Gülser, Gazeteci
7. Mehmet Ali Tanrıverdi, İşadamı
8. Alparslan Sucu, Avukat
9. Tayfun Ünal, Öğretmen
10. Meltem Hatice Uluç, Endüstri Müh.
11. Hikmet Durgut, Müteahhit
12. Tümer Zeytin, Avukat
13. Fatih Gözüm, Müteahhit
14. Bayramali Temizer, Gümrük Müşaviri

ANTALYA
1. Mehmet Günal, Öğretim Üyesi
2. Ahmet Selim Yurdakul, Tıp Doktoru
3. Tarkan Akıllı, İnşaat Yük. Müh.
4. Adem Uslu, Mülki İdare Amiri
5. Cafer Uyar, Emekli Öğretmen
6. Cengizhan Gököz, Avukat
7. Tolga Alıcı, İşadamı
8. Gökhan Kurşunlu, Avukat
9. Metin Özkan, Gazeteci
10. Mustafa Alperen, Avukat
11. Neşe Gül, Özel İşletme Md.
12. Hasan Bölücek, Jeoloji Yük. Müh.
13. Güray Parlak, İşadamı,
14. Turgut Bucak, Esnaf

ARTVİN
1. Muhammet Altunal, Avukat
2. Rafet Abay, Müteahhit

AYDIN
1. Ali Uzunırmak, İşadamı
2. Hayri Güleç, İşadamı
3. Hüseyin Karagöz, Avukat
4. Deniz Depboylu, Psikoloik Danışman
5. Fevzi Köse, Orman Müh.
6. Hilmi Bolatoğlu, Rekabet Başuzmanı
7. Kadri Dülger, Avukat

BALIKESİR
1. İsmail Ok, Eski Bld. Bşk.
2. Recep Çetin, Tıp Doktoru
3. Rafet Çetinel, İnşaat Müh.
4. Mehmet Duran, İşadamı
5. Adnan Çelebi, Üst Düzey Bürokrat
6. Mehmet Ağar, Eğitimci
7. Tuncay Kılıç, Avukat
8. Kemal Girgin, Eğitimci-Organizatör

BİLECİK
1. Bahattin Şeker, Tüccar
2. Hüseyin Şensoy, Mali Müşavir

BİNGÖL
1. Hasan Kızılboğa, Serbest
2. Ragıp Tümen, Serbest
3. Muhittin Satık, Serbest

BİTLİS
1. Metin Taşdemir, Müteahhit
2. Arif Özer, İşadamı
3. Melikşah Budak, İşadamı

BOLU
1. Şükrü Gülez, Ticaret

BURDUR
1. Alparslan Ahmet Dursun, Avukat
2. Ali İsra Güngör, Öğretim Üyesi
3. Metin Işıldar, İşadamı

BURSA
1. İsmet Büyükataman, Eğitimci
2. Kadir Koçdemir, Vali
3. Tevfik Topçu, İşadamı
4. Fevzi Zırhlıoğlu, Matbaacı
5. Fikret Fidan, Emekli Subay
6. Hasan Toktaş, Harita Mühendisi
7. Ali Hayri Ozan, Öğretmen-İşadamı
8. Yüksel Selçuk Türkoğlu, Sendikacı-Öğretmen
9. Hatice Deniz, Emekli İşletmeci
10. Çetin Elmas, Öğretim Üyesi
11. Yusuf Turan, Emekli Subay
12. Gülten Kavut Sürücü, İşletmeci
13. Timur Özdemir, Uluslararası Hakem
14. Zafer Karakılıç, Avukat
15. Yüksel Okumuş, Geridönüşüm Uzmanı
16. Levent Çelik, Avukat
17. Engir Er, Jeoloji Yük. Müh.
18. Sakin Köseoğlu, Ekonomist

ÇANAKKALE
1. İbrahim Kürşat Tuna, Akademisyen-İşadamı
2. Enver Koç, Ticaret
3. Serdar Can, Tıp Doktoru
4. Günay Uçar, Ziraat Mühendisi

ÇANKIRI
1. Recep Dumanlı, Planlama Uzmanı
2. Fehmi Bölükbaşı, İşadamı

ÇORUM
1. Vahit Kayrıcı, İşadamı
2. Aybüke Topçubaşı, Avukat
3. Sami Çam, Kamu Görevlisi
4. Ali Akcan, Emekli

DENİZLİ
1. Emin Haluk Ayhan, İktisatçı
2. Cafer Birtürk, Sigortacı
3. Ümit Bahtiyar, Avukat
4. İsmail Yarımca, Tüccar
5. Zafer Kaplan, Ticaret
6. Mehmet Fevzi Yeniçeri, Elektronik ve Hab. Müh.
7. Şule Türkaslan, Tıp Doktoru

DİYARBAKIR
1. Mehmet Teyyar Karakoç, Şoför
2. Ayşe Önen, Öğretmen
3. Fevzi Yiğitkan, İşadamı
4. Hasan Özmen, Tüccar
5. -
6. Recep Donat, Serbest
7. Mehmet İdris, Serbest
8. Ömer Bozkaya, Serbest
9. Şeyhmus Bilici, Serbest
10. Mehmet İçli, Emekli

EDİRNE
1. Gürsel Şimşek, Tıp Doktoru
2. Şennur Yıldırım, Avukat

ELAZIĞ
1. Yavuz Temizer, Müteahhit
2. Abdurahman Kızgın, Eğitimci
3. Mesut Aksan, Eğitimci
4. Mehmet Karaca, Ziraat Yük. Müh.

ERZİNCAN
1. Ümit Özkör, Mimar
2. Mutlu Özdemir, İşadamı

ERZURUM
1. Kamil Aydın, Öğretim Üyesi
2. Ertürk Çimen, İşadamı
3. Zekai Kaya, Milli Sporcu
4. Seyfullah Hızarcı, Tıp Doktoru
5. Ömer Durur, Öğretmen
6. Gökhan Arslan, İşadamı

ESKİŞEHİR
1. Ruhsar Demirel, Tıp Doktoru
2. Kayıhan Çağlar, Tıp Doktoru
3. Mustafa Kemal Tekin, Avukat
4. Emine Edizgil, Diş Hekimi
5. Timur Faruk Yatmaz, Emekli Eğitimci
6. Ahmet Muhammed Hızlan, İşadamı-Sanayici

GAZİANTEP
1. Ümit Özdağ, Öğretim Üyesi
2. Ertuğrul Tolga Orhan, Avukat
3. Servet Demir, Öğretim Üyesi
4. Fevzi Koçoğlu, İşletmeci
5. Sermet Atay, Avukat
6. Hüseyin Cüneyt Ayata, Avukat
7. Ömer Oğuz, Çiftçi
8. Kenan Çakır, Eğitimci
9. Mehmet Demir, Emekli Eğitimci
10. Ömer Yılmaz, İşadamı
11. Mezine Sırakaya, Gazeteci
12. Serdar Önel, İşadamı

GİRESUN
1. Orhan Erzurum, Tıp Doktoru
2. Ali Karadeniz, Öğretim Görevlisi
3. Bora Kılıç, Makine Teknisyeni
4. Hasan Yılmaz, Tıp Doktoru

GÜMÜŞHANE
1. Mustafa Canlı, Elektronik Müh.
2. Hacı Murat Bal, Müteahhit

HAKKARİ
1. Mehmet Ayhan Günaydın, Serbest
2. Ali Kurtuluş Öncül, Serbest
3. Barış Cengizbay, Serbest

HATAY
1. Adnan Şefik Çirkin, Çiftçi
2. Celalettin Yavuz, Öğretim Üyesi
3. Mete Aslan, Gazeteci-Bürokrat
4. Mehmet Akif Terzi, Araştırmacı
5. İbrahim Gül, İşadamı
6. Hüseyin Bağrıyanık, Öğretim Görevlisi
7. Mehmet Biçer, İşadamı
8. Ferhat Küçükler, Tıp Doktoru
9. Sıdıka Dilaver Eryılmaz, Emekli Öğretmen
10. Alparslan Ateş, Öğretim Üyesi

ISPARTA
1. Nuri Okutan, Vali
2. Hüseyin Avni Bıçaklı, Büyükelçi
3. Ahmet Ziya Nuhoğlu, Çevre Mühendisi

MERSİN
1. Oktay Öztürk, Eğitimci-Hukukçu
2. Baki Şimşek, Harita Mühendisi
3. Ali Öz, Tıp Doktoru
4. Mehmet Kara, İşadamı
5. Tolga Arslan, Akademisyen
6. Gürcan Kasap, Müşavir
7. Ali Yücelen, Ticaret
8. Nihat Özen, Tıp Doktoru
9. Mehmet Ali Gökmen, Veteriner Hekim
10. Ali Rıza Bozkurt, Veteriner Hekim
11. Özgür Özcan, Ekonomist

İSTANBUL - 1. Bölge
1. Edip Semih Yalçın, Öğretim Üyesi
2. İzzet Ulvi Yönter, Kamu Görevlisi
3. Uygar Suphi Aktan, Akademisyen
4. Ahmet Turgut, Şehir ve Bölge Plancısı
5. Alper Çağrı Yılmaz, Öğretim Üyesi
6. Mehmet Kılıç, İşadamı
7. Mehmet Hanefi Bostan, Akademisyen
8. Baybora Cihan Kahveci, Gazeteci-Finansör
9. Rasim Acar, Şehir Plancısı
10. Nihal Ağca, İş Kadını
11. Sabri Şenel, Mali Müşavir
12. Alper Kaan Boran, Avukat
13. Dursun Çolak, İşadamı
14. Zeki Bulut, İşadamı
15. İsmail Hakkı Altun, İşletmeci
16. Umur Arıkan, Diş Hekimi
17. Bülent Buz, Mali Müşavir
18. Abdullah Akkaya, Avukat
19. Ahmet Şahin, İnşaat Mühendisi
20. Hasan Tüfekçi, Elektronik ve Haber. Müh.
21. İsmet Koçak, Makina Müh.
22. Rezza Neslihan Vural Bal, Finansal Analist
23. Sema Barlın, İşletmeci
24. Aydın İşkur, Avukat
25. Bahri Bilaloğlu, İnşaat Yük. Müh.
26. Aslı Ergün, Avukat
27. Ömer Faruk Ekşi, Müteahhit
28. Fatih Eryılmaz, Mali Müşavir
29. Başar Ünal, İşadamı
30. Ekrem Düzgün, Turizm ve Denizcilik
31. Emine Saadet Karlıbel, Halkla İlişkiler

İSTANBUL - 2. Bölge
1. Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Akademisyen-Diplomat
2. Celal Adan, Orman Mühendisi
3. Murat Başesgioğlu, Hukukçu
4. Abdul Ahat Andican, Doktor
5. Özcan Pehlivanoğlu, Avukat
6. Mehmet Aslan, Sanatçı
7. Başbuğ Pınarbaşı, Avukat
8. Esra Selimoğlu Şengül, Eğitimci
9. Feti Yıldız, Avukat
10. Füsun Kayan Ardaman, Üst Düzey Bürokrat
11. Gülru Vardar, Makina Müh.
12. Ahmet Özyürek, Müteahhit
13. Ali Derindağ, İşadamı
14. Mahmut Mert Ersin, İşadamı
15. Alaaddin Uludağ, Avukat
16. Muhammet Emin Özkurt, Avukat
17. Can Ali Aksu, İnşaat Yük. Müh.
18. Nurettin Atalay, Emlakçı
19. Nurhan Toğuç, Öğretim Üyesi
20. Fetih Ahmet Alpaslan, Avukat
21. Osman Büyükkaya, Mikrobiyolog
22. Sevgi Vardarlı İnal, Çini Sanatçısı
23. Mesut Can Pakova, İş Geliştirme-Yönetici
24. Osman Kaygı, Muhasebeci
25. Metin Kılıç, Serbest Meslek
26. Mustafa Yılmaz, İşadamı

İSTANBUL - 3. Bölge
1. Meral Akşenir, Öğretim Üyesi
2. Atila Kaya, Siyasetçi
3. İsmail Faruk Aksu, Müşavir
4. Arzu Erdem, İş Kadını
5. Fuat Çakıroğlu, İşadamı
6. Mehmet Müftüoğlu, Gazeteci
7. Erdem Karakoç, Eğitimci
8. Murat Türkmen, İşadamı
9. Hayati Arkaz, Tıp Doktoru
10. Ayşe Bıçak, Tekstilci
11. Alpaslan Akarsu, İşadamı
12. Ahmet Savaş Çolak, İşadamı
13. Bahattin Şengül, Siyaset Bilimcisi
14. Işıl Damla Şener Yamaner, Diş Hekimi
15. Fazlı Yurdabak, Öğretim Görevlisi
16. Volkan Yılmaz, İşadamı
17. Halit Tuna, Tekstilci
18. Celal Karapınar, Sendikacı
19. İsa İlyasoğlu, İşadamı
20. Gökhan Yamaner, Diş Hekimi
21. Mesut Yıldırım, Avukat
22. Tahir Pak, İşletme Müh.
23. Hakan Çorak, Üst Düzey Bürokrat
24. Bünyamin Çiftçi, Muhtar
25. Aytekin Horasan, Turizmci
26. Sevinç Gümüş, Eğitimci
27. Serdar Öktem, Avukat
28. Didem Karataş, Kurumal İletişim Uzm.
29. Kamil Aksu, Tıp Doktoru
30. Ekrem Sarısoy, Mali Müşavir
31. Merrin Hasipoğlu, İş Kadını

İZMİR - 1. Bölge
1. Oktay Vural, Hukukçu-İktisatçı
2. Aslan Savaşan, Tıp Doktoru
3. Senem Kılıç, Yönetici Danışman
4. Recep Kök, Öğretim Üyesi
5. Salahattin Şahin, İşadamı
6. Figen Tosunor, İşletmeci
7. Ali Onar, Avukat
8. Halit Dalgıç, İnşaat Müh.
9. Hasan Zerek, İşletmeci
10. Naci Düz, Ticaret
11. Doğan Varol, İnşaat Müh.
12. Hüsnü Gürkan Seçkiner, Tekstilci
13. Lütfi Kılıç, İşadamı

İZMİR - 2. Bölge
1. Ahmet Kenan Tanrıkulu, İktisatçı
2. Murat Koç, Üst Düzey Bürokrat
3. Süeda Neslihan Çelik, Kamuoyu Araş.
4. Murat Taşer, Bürokrat
5. Yalçın Koçyiğit, Tıp Doktoru
6. Hatice Bölük, Eğitimci
7. Serdar Mersin, Turizm İşletmecisi
8. Mehmet Salih Kadıoğlu, Serbest Meslek
9. Taşkın Işık, Turizm İşletmecisi
10. Recep Akan, İşadamı
11. Suavi Tuncay, Öğretim Üyesi
12. Nuri Çiftçi, Eğitimci
13. Tahsin Kaya, Ticaret

KARS
1. Taner Gökçe, Ticaret
2. Muharrem Yıldız, İşadamı
3. Yaşar Ağsu, Avukat

KASTAMONU
1. Emin Çınar, Esnaf
2. Hayati Hamzaoğlu, Bürokrat
3. Hakan Çetin, İşadamı

KAYSERİ
1. Yusuf Halaçoğlu, Öğretim Üyesi
2. Ali Kilci, Üst Düzey Bürokrat
3. Süleyman Korkmaz, Müteahhit
4. Mustafa Alkan, Öğretim Üyesi
5. Metin Soylu, Müteahhit-İşadamı
6. Mehmet Özmen, Turizm İşletmecisi
7. Eser Türkistanlı Saka, Serbest Meslek
8. Mete Taştan, Kişisel Gelişim Uzm.
9. Sevim Koçyiğit, Emekli Öğretmen

KIRKLARELİ
1. Derya Bulut, Eğitimci
2. Aydın Çetiner, Diş Hekimi
3. Göksel Okumuş, Avukat

KIRŞEHİR
1. Cemil Yıldırım Türk, Tıp Doktoru
2. Mustafa Erkal, Mülki İdare Amir

KOCAELİ
1. Saffet Sancaklı, Milli Futbolcu
2. Lütfü Türkkan, Sanayici
3. Hilal Elmas, Avukat
4. Rıza Ağdağ, İşadamı
5. Ruhi Çavdar, Esnaf
6. Kemal Köse, E. Milletvekili
7. Nurdoğan Kaçar, Ticaret
8. İlhan Tan, Tıp Doktoru
9. Süleyman Pekin, Sendikacı
10. Dijle Akın, Eğitimci
11. Ahmet Yeşil, Bürokrat

KONYA
1. Mustafa Kalaycı, Denetim Elemanı
2. Mustafa Sait Gönen, Tıp Doktoru
3. Süleyman Şenol, Eczacı
4. Hüseyin Oprukçu, Denetim Elemanı
5. Sevil Sargın, Öğretim Üyesi
6. Zühal Ekici, Avukat
7. Alper Gedik, Öğretim Görevlisi
8. Bulduk Özdemir, İşadamı
9. Faruk Sonkaya, Eczacı
10. Halil Ayhan, İnşaat Müh.
11. Şükrü Portakal, Mali Müşavir
12. Halil Açıl, Em. Astsubay
13. Osman Nuri Atçeken, Veteriner Hekim
14. Temmuz şemin, Endüstri Yük. Müh.

KÜTAHYA
1. Alim Işık, Öğretim Üyesi
2. Hüseyin Bali, Tıp Doktoru
3. Önder Kıcıroğlu, Kamu Görevlisi
4. Erol Alpertürk, Kuyuccu

MALATYA
1. Arif Yıldız, Avukat
2. Hakan Yılmaz, Ziraat Müh.
3. Güzün Koçak, Eczacı
4. Übeyt Akçin, Tıp Doktoru
5. Hakan Kalkan, Araştırmacı
6. Mehmet Ali Özpolat, Yapımcı

MANİSA
1. Erkan Akçay, Maliyeci
2. Zeynel Balkız, Avukat
3. Hasan Eryılmaz, Bürokrat
4. Yaşar Coşkun, İşletmeci
5. Mehmet Memiş, Tıp Doktoru
6. Osman Oktay, Avukat
7. Mehmet Cem Çöllü, Makina Yük. Müh.
8. Galip Karagözler, Öğretmen
9. Cemal Murat Erim, Üst Düzey Bürokrat

KAHRAMANMARAŞ
1. Fahrettin Oğuz Tor, Başmüfettiş
2. Sefer Aycan, Tıp Doktoru
3. Hacı Mustafaa Tombuloğlu, Antropolog-Gazeteci
4. Ejder Oruç, Elektrik Müh.
5. Fehmi Kiraz, Ziraat Müh.
6. Faruk Atlı, Tıp Doktoru
7. Şule Arıkan, Serbest Meslek
8. Hasan Seyithanoğlu, Mali Müşavir

MARDİN
1. Fikri Yazan, Serbest
2. Duramettin Mengüç, Serbest
3. Erkan Aydın, Serbest
4. Hayati Ünal, Serbest
5. Ercan Bükülmez, Serbest
6. Tayfun Topak, Serbest

MUĞLA
1. Mehmet Erdoğan, Mülki İdare Amiri
2. Peyami Cinas, Tıp Doktoru
3. Asım Başaran, Turizm İşletmecisi
4. Ramazan Kıvrak, TV Programcısı
5. Ferat Yüksel, Maden Yük. Müh.
6. Arif Ziya Keloğlu, İnşaat Müh.

MUŞ
1. Abdurrahman Gümüş, Müteahhit
2. Tarkan Dede, İşadamı
3. Fatma Yıldırım, Avukat

NEVŞEHİR
1. Mehmet Varol, Eğitimci
2. Sait Yüksel, İşadamı
3. Mustafa Uğur, Eğitimci

NİĞDE
1. Vedat Bayram, Emekli İl Spor Md.
2. Murat Işıklı, Tıp Doktoru
3. Hakan Er, Mimar

ORDU
1. Cemal Enginyurt, Gazeteci
2. Murat Kaçak, İşadamı
3. Hakan Yakışan, Kamu Görevlisi
4. Ali İhsan Aydın, Mali Müşavir
5. Faruk Kütük, Yüksek Lisans

RİZE
1. Osman Cem Kazmaz, İnşaat Yük. Müh.
2. Ömer Ökten, Turizm İşl.
3. Erol Kabaoğlu, Emekli

SAKARYA
1. Zihni Açba, Esnaf
2. Orhan Ünver, İnşaat Müh.
3. Ali Rıza Acartürk, Avukat
4. Hüsamettin Atasever, Tıp Doktoru
5. İsmail Kamil Doğancı, İnş. Mühendisi
6. Gökhan Taşdeviren, İşadamı
7. Serdar Çakan, İşadamı

SAMSUN
1. Erhan Usta, Ekonomist
2. Hüseyin Edis, YMM. Bağımsız Denetçi
3. Akın Üner, Elk-Elektronik Müh.
4. Mustafa Keskin, Kamu Görevlisi
5. Pınar Kılınç, Mimar
6. Osman Teber, Eğitimci
7. Kemal Bostancı, Hukukçu-Hekim
8. Mehmet Ayhan Acar, Serbest Meslek
9. Ayten Başkan Yüksel, Eğitimci

SİİRT
1. Abdullah Bayram, Emekli Eğitimci
2. Beşir Sevinç, Emekli
3. Erhan Özgen, Özel Güvenlik

SİNOP
1. Mustafa Meftun Çağlar, İnş. Mühendisi
2. Rahmi Öztürk, Eğitimci

SİVAS
1. Celal Dağgez, Emekli Yönetici
2. Oğuz Özdemir, Mali Müşavir
3. Muammer Demirci, İşadamı
4. Hamit Özkan, Emekli Öğretmen
5. Kadir Eğri, Orman Mühendisi

TEKİRDAĞ
1. Bülent Belen, Mali Müşavir
2. Hakan Özgül, Ekonomist
3. Kamil Günay, Elektrik Müh.
4. Arif Yalçın, Din Görevlisi
5. İsmet Fıçıcı, İşadamı-Müteahhit
6. Muhammer Varol, Müteahhit

TOKAT
1. Abdurrahman Başkan, Ziraat Müh.
2. Hüseyin Erkan İkikat, Harita Müh.
3. Yücel Bulut, Avukat
4. Mustafa Afşin Ünverti, Avukat
5. Kübra Sever Taşkıran, Büro Görevlisi

TRABZON
1. Koray Aydın, Makina Mühendisi
2. Yavuz Aydın, İşadamı
3. Hüseyin Örs, Öğretim Üyesi
4. Hasan Akyüz, Tıp Doktoru
5. Hasan Suiçmez, Eğitimci
6. Hikmet Yılmaz, Emekli Bürokrat

TUNCELİ
1. Namık Dursun, Emekli Subay
2. Hıdır Budak, Emekli İlahiyatçı

ŞANLIURFA
1. İbrahim Özyavuz, Emekli Bld. Bşk.
2. İsmail Bağış, İşçi
3. Mehmet Ayhan, İşadamı
4. Mehmet Akdeniz, Turizmci
5. Mustafa Çiftçi, Müteahhit
6. Murat Kaçak, İşletmeci
7. İsmail Akbulut, Güvenlik Görevlisi
8. Şermin Ataş, Yönetici
9. İsmail Taş, İşadamı
10. Ömer Çağlar Yılmaz, Tıp Doktoru
11. Mahmut Subaşı, Tıp Doktoru
12. Mustafa Remzi Karataş, İnşaatçı

UŞAK
1. Durmuş Yılmaz, Ekonomist-Bankacı
2. Gökhan Özoğul, İşadamı
3. Muhammet Gür, İnşaat Müh.

VAN
1. Gültekin Çavuşoğlu, İnşaat Müh.
2. Yavuz Selim Çamuşcu, İnşaat Müh.
3. Necdet Öztürkçü, Yönetici
4. Ümit Akdağ, Müteahhit
5. Mustafa Alkoç, Avukat
6. Cengiz Çetinöz, İnşaat Müh.
7. Ebru Berköz Karaca, İş Kadını
8. Ömer Kurtbeyoğlu, Serbest

YOZGAT
1. Sadir Durmaz, Kooperatifçi
2. Mehmet Ali Çakır, Eczacı
3. Seyit Yücel, Emekli Bürokrat
4. Yusuf Mertoğlu, Ekonomist

ZONGULDAK
1. Zeki Çakan, Elektrik Müh.
2. Yavuz Erkmen, Mülki İdare Amiri
3. Ahmet Emre Bayramoğlu, Tıp Doktoru
4. Şeyma Elmas Songür, İş Kadını
5. Meral Demirbaş, Emekli

AKSARAY
1. Turan Yaldır, Müteahhit
2. Mustafa Tuğrul Karacaer, Gelir Uzmanı
3. Kılıçaslan Ekin, Ziraat Müh.

BAYBURT
1. Karabey Kadri Karaoğlu, Tıp Doktoru
2. Tamer Kayaalp, İnşaat Müh.

KARAMAN
1. Mehmet Ural, Sağlık Denetçisi
2. Mehmet Alagöz, Öğretim Üyesi

YALOVA
1. Ünlem Üstel, İnş. Mühendisi
2. Ahmet Gençtürk, Otel İşletmecisi

OSMANİYE
1. Devlet Bahçeli, İktisatçı
2. Ruhi Ersoy, Öğretim Üyesi
3. Elif Loğoğlu, Öğretim Üyesi
4. Mehmet Vural, Emekli Eğitimci

Devam edecek...

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 539 871 23 98 | Haber Yazılımı: CM Bilişim