• BIST 107.041
  • Altın 143,429
  • Dolar 3,5663
  • Euro 4,1548
  • Ankara : 32 °C
  • İstanbul : 32 °C
  • İzmir : 36 °C
  • Çankırı : 33 °C
  • Antalya : 31 °C
  • Eskişehir : 34 °C

AK Parti Çankırı'da kesinleşen listeler

AK Parti Çankırı'da kesinleşen listeler
Çerkeş'de İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeliği sıralamaları belirlendi.

AK Parti Çerkeş'de İl Genel Meclisi sıralamasında Ahmet Ünaldı ilk sırayı alırken Avni Demircioğlu ikinci sıraya yerleşti.

ÇERKEŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ
AK Parti Belediye Başkan adayı Hasan Sopacı'nın kontenjan adayı: Ahmet Kudret
Belediye Meclis Üyeliği sıralaması: 1. Recep Güney, 2. Kamil Aktar, 3. Fatma Pul, 4. Mehmet Erdoğan, 5. Selami Kapukara, 6. Salim Aktaş, 7. Zeynel Çiltaş, 8. Ömer Karabacakoğlu

AKP KORGUN LİSTESİ
AK Parti Korgun İl Genel Meclisi aday sıralamasında ilk sıra Alaaddin Demir, ikinci sıra Şeref Kılavuz.

AKP Korgun Belediye Başkan adayı Halil Öz, Kontenjan adayı: Kamil Civelek
Belediye Meclis üyeliği sıralaması: 1. Şaban Hastürk, 2. Bilal Arkan, 3. Mehmet Kahraman, 4. Arif Gökdemir, 5. Ömer Çeçen, 6. Nail Apça, 7. Ahmet Ceylan, 8. Kadir Örengül

AKP YAPRAKLI LİSTESİ
AK Parti Yapraklı İl Genel Meclisi aday sıralamasında 1. sıra Mahir Özdemir, 2. Şaban Ceylan.

Seçimlere AK Parti Belediye Başkan adayı Ali Hasekioğlu ile girerken, kontenjan adayı; Seher Civcan.
Belediye Meclis Üyeliği sıralaması: 1. Ahmet Korgun, 2. İsmail Köylü, 3. Rıdvan Kale, 4. Şahin Havan, 5. Hasan Yirik, 6. Mehmet Lafcı, 7. Aytekin Akyazı, 8. Mustafa Doğan

AKP ELDİVAN LİSTESİ
İl Genel Meclisi: 1. Latif Ak, 2. Faruk Dilsiz

Belediye Meclis Üyeliği sıralaması 1. Ali Çağıran, 2. Mustafa Gazioğlu, 3. Sefer Aydın, 4. Hüseyin Gümüş, 5. Fazlı Eredön, 6. Aziz Ünlü, 7. Cevdet Tuncer, 8. Osman Çalışkan

Kontenjan: Elvan Sert

AKP ATKARACALAR LİSTESİ
İl Genel Meclisi: 1. Ahmet Ulusoy, Cengiz Öngel
Belediye Meclis üyeliği: Kontenjan: İsak Erçelen
1. Ali Osman Semerci, 2. Şakir Aktaş, 3. Cemal Akman, 4. Bayram Battal, 5. Remzi Taş, 6. Ali Dursun Ortagüçlü, 7. Abdulkadir Altınöz, 8. İbrahim Okursoy

AKP ŞABANÖZÜ LİSTESİ
İl Genel Meclisi: 1. Alaattin Kahyaoğlu, 2. Seyfettin Demirtaş

Belediye Meclis Üyeliği: 1. Hilmi Bağcı, 2. Uğur Küçükertan, 3. Mustafa Mülazımoğlu, 4. Mehmet Tuğrul, 5. Muzaffer Aydoğdu, 6. Bekir Okçu, 7. Tekin Türkanoğlu, 8. Name Kılavuz

Kontenjan: Ali Kayahorata

AKP KURŞUNLU LİSTESİ
İl Genel Meclisi: 1. Ruhi Şeker, 2. Dursun Çimen

Belediye Meclis Üyeliği: Kontenjan: Hayrettin Çopur
1. İbrahim Gökmenoğlu, 2. Şaban Özdemir, 3. Fatih Boduroğlu, 4. Ahmet Saraç, 5. Ayşegül Karaçobanoğlu, 6. Mehmet Gülpınar, 7. Uğur Çalıkuşu, 8. Recep Köse

 

Ilgaz ve Kızılırmak listeleri için - TIKLA

Etiketler: ,
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
iii
18 Şubat 2014 Salı 12:54
12:54
iii
212.175.33.3
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim