• BIST 102.258
  • Altın 190,236
  • Dolar 4,5836
  • Euro 5,3954
  • Ankara : 18 °C
  • İstanbul : 19 °C
  • İzmir : 22 °C
  • Çankırı : 15 °C
  • Antalya : 27 °C
  • Eskişehir : 16 °C

AKP Çankırı vekilleri karşılıklı restleşti!

AKP Çankırı vekilleri karşılıklı restleşti!
Seçildikleri günden bu yana yıldızları barışmayan iki vekil, sonunda patladı...

AK Parti Çankırı İl Başkanlığınca Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen mahalle ve köy başkanları toplantısında yaşanan olaylar güne damgasını vurdu.

Toplantıya katılan AK Parti milletvekilleri Av. İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, geride bıraktıkları 4 yılın gerginliğini salona taşıdılar.

MİLLETVEKİLİ ŞAHİN, MERKEZ İLÇE BAŞKANI POTUKOĞLU'NA
MÜDAHALE EDİNCE OLAY KOPTU!

Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda katılımcılara bilgi veren İl Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Ayran'ın sunumunu beğenmeyen Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu'nun eleştirileri karşısında milletvekili İdris Şahin "Sen niye müdahil oluyorsun? Terbiyesizlik yapma!" şeklindeki çıkışı karşısında suskun kalmayan milletvekili Hüseyin Filiz de "Merkez İlçe Başkanı konuşamayacak mı? Sen niye müdahil oluyorsun?" diyerek çıkış yapınca ortalık iyiden iyiye gerildi.

Yaşanan olay sonrası Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ekibi ile birlikte salonu terkederken, İl Başkanı Celal Kaman da toplantıyı sonlandırdı.

İL BAŞKANI CELAL KAMAN SEYİRCİ Mİ?
AK Parti'nin Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdiği toplantıda yaşanılanlar bir gerçeği daha gün yüzüne çıkardı. İşin acı tarafı İl Başkanı Celal Kaman'ın olaylar karşısındaki dirayetsizliği.

Toplantının düzen ve intizamından sorumlu olan İl Başkanı Celal Kaman, 'basına kapalı' olan bölümde Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu'nun İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ayran'ın sunumu ile ilgili eleştirilerine vermesi gereken yanıtı sahip olduğu yetkiyle verebilmiş olsaydı, milletvekilleri Şahin ve Filiz'in sergilemiş olduğu davranışlara gerek kalmayacaktı.

Dün yaşanan olayda; Başkan Kaman'ın acziyeti net olarak kendisini gösterirken, her iki milletvekilinin de, geride bıraktığımız 4 yıllık süre içerisinde yaşamış oldukları gerginliklerin de payının olmadığını söylemek 'fazlaca safdillik' olur kanaatindeyiz.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
yılmaz
02 Nisan 2015 Perşembe 13:50
13:50
Çankırı'nın neden geri kaldığının en güzel örneği. Yıllardır çıkar ve benlik çatışmaları.
78.187.22.191
Arif
17 Mart 2015 Salı 18:17
18:17
AKP Çankırı'da kendini bitiriyor.. / vicdanında ar kalmamış / utanır damar kalmamış / ha babam ha ha ha / de babam ha ha ha
198.27.87.138
Yiğit
17 Mart 2015 Salı 10:09
10:09
Neden bu koltuk kavgası bitmez senelerdir. Keşke siyasilerin ticaret yapması vs. bir şekilde engellenip maaşları düşürülse. bakalım bu çıkar savaşları kalır mı? Sopa, güç kimde bütün çıkarcılar orada. Bakmışsın MHP li, bakmışsın CHP li Akp li olmuş. Kardeşim insanda biraz gurur olur, şeref olur. Davanızın adamı olun çıkarlarınızın değil. Biz bu ülke için canlarını vermiş nesillerin çocuklarıyız. Bu çıkar savaşı niye. Her insanın yediği 3 öğün yemek. Atalarımızın kemiklerini sızlatıyorsunuz. Daha kendi içinde barışık olmayan çıkar savaşına tutuşan bir partiden vatan hizmet beklenemez. Unutmayın VATAN YOKSA, İŞ DE OLMAZ, AŞ DA OLMAZ, DİN HİÇ OLMAZ. Başka vatanımız yok yemeyin artık yeter.
78.186.68.88
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim