• BIST 97.713
  • Altın 144,103
  • Dolar 3,5652
  • Euro 3,9996
  • Ankara : 23 °C
  • İstanbul : 22 °C
  • İzmir : 25 °C
  • Çankırı : 26 °C
  • Antalya : 21 °C
  • Eskişehir : 21 °C

Bağımsız Ülkücüler: Erdoğan'ı destekliyoruz

Bağımsız Ülkücüler: Erdoğan'ı destekliyoruz
Bağımsız Ülkücüler Platformu Sözcüsü Sena Baran, ''Seçimlerde Başbakan Erdoğan'ı desteklediğimizi kamuoyuna ilan ediyoruz" dedi.

Bağımsız Ülkücüler Platformu tarafından Üsküdar Nikah Sarayı Tesisleri'nde düzenlenen iftar programına çok sayıda davetli katıldı.  

''ERDOĞAN'I DESTEKLEYECEĞİZ''
Bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de bulunduğu programda açıklama yapan Bağımsız Ülkücüler Platformu Sözcüsü Sena Baran, 10 Ağustos'ta yapılacak seçimde cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini söyledi.

''DÜNE KADAR DÜŞMAN OLAN YAPILAR TARAFINDAN
NASIL DESTEKLENDİĞİNİ ANLAMIYORUZ''
Cumhurbaşkanı adaylarından Ekmeleddin İhsanoğlu'nun, düne kadar her durum ve şartta birbirlerine karşı açıkça düşmanlık yapan yapılar tarafından nasıl desteklendiğini anlayamadıklarını kaydeden Baran, ülkücülerin, ülkesini seven, milletinin değerleri ile barışık olan herkesle ortak paydalarda buluşabileceğini anlattı. Yıkıcı ideolojilerle işbirliği ve güç birliği yapmadıklarını ve yapmayacaklarını vurgulayan Baran, "Hala ülkücülere karşı kin ve nefret söylemini sürdüren sol partilerle MHP ve BBP'nin bir araya gelmesinin sebebi hikmeti nedir? Şu an çatıda ortak olduğunuz solcu, Marksist partiler, 1980'li yıllarda binlerce ülkücüyü katleden örgütlerin bugünkü siyasi uzantısı değil mi?" diye konuştu.  

''ÜLKEMİZE KAZANDIRDIĞI ESERLERDEN DOLAYI TAKDİR EDİYORUZ''
Baran, şöyle devam etti: "Sayın Başbakanımızı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemindeki başarılı hizmetlerinden tanırız. Yerli ve milli olduğunu biliyoruz. Yine 12 yıllık iktidarları döneminde ülkemize kazandırdığı sayısız eserlerden dolayı da takdir ediyoruz. Cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda daha büyük hizmetlerde bulunacağına inandığımız için seçimlerde 'Bağımsız Ülkücüler' olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediğimizi kamuoyuna ilan ediyoruz." 

''MUTLAKA SANDIKLARA GİDECEKSİNİZ''
Eski Avrupa Ülkücüler Federasyonu Genel Başkanı Musa Serdar Çelebi de ülkücülerin, Türk milletinin geleceğiyle ilgili önemli hadiseler yaşanırken hiçbir şey yapmadan duramayacağını söyledi. Milli devletin, çıkarcı bir zümrenin olmadığını aktaran Çelebi, 1970'li yılların başlarından beri milli devleti anlattıklarını belirterek, "Milli devlet, milli demokrasi ile yönetilen bir devlettir" dedi.

Çelebi, Cumhuriyet tarihinde ilk defa bir cumhurbaşkanının milletin oylarıyla seçileceğine işaret ederek, şunları kaydetti: "Oylarınızı vereceksiniz. Mutlaka sandıklara gideceksiniz. Ülkünüzün bir parçasının gerçekleştiğini, büyük Türkiye'ye giden yolun bir kilometre taşının daha döşendiğini görecek ve ona imzanızı atacaksınız. Bu safhada platformun aldığı kararı doğru buluyorum ve şahsen bugünkü adaylar içerisinde, bu toprakların çocuğu olduğuna inandığım, devletin çıkarları için mümkün olanı yapabildiğine inandığım Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı destekliyorum. Onun cumhurbaşkanlığı bu milleti ileriye götürecektir."

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
İlter
24 Temmuz 2014 Perşembe 21:57
21:57
Osuruktan teyyare... Yaptıkları basın açıklamasına bakarak, arkalarında kimlerin olduğu çok rahat anlaşılıyor. Böylesi abes işlerle, Ülkücülerden oy devşireceklerini sanacak kadar korkmuş akepe li yöneticiler. MHP'nin ve Ülkücülerin doğru yolda olduğunu bir kere daha görmüş olduk.
78.166.236.5
Burhan Yıldıray
24 Temmuz 2014 Perşembe 16:49
16:49
Tayyip bey eğer seçimler 2.tura kalırsa diye BDP le anlaştı. BDP adayı adaylıktan siyaseten çekilmese bile kendi seçmenini serbest bırakacak; karşılığında ÖZERK BAĞIMSIZ KÜRDİSTAN'A KAVUŞACAK. Hatip Dicle, KCK LILAR SERBEST BIRAKILDI. TBMM de çıkan yasayla çözülme sürecinde görev alan tüm bürokratlar yargılanamayacak. tıpkı bir sağ bir soldan gençleri idam ettiren KENAN EVREN gibi.!!!! Saadet partisi de güya tarafsız kalarak AKP BASKISI ALTINDA DESTEK VERECEK SANKİ. TAYYİP BEY SEÇİLİRSE BU HALK ONA OY VERİYORDU KİM GELİRSE BU OYU AK PARTİ BULAMAYACAK, DAĞILACAK, Kaybederse zaten hali harap. Ankara'da MANSUR YAVAŞ'IN KAZANDIĞI SEÇİMİ GECE 03 TE elinden aldılar, hileyle. Yeni sandık numaralarına hazır olalım. Eeeee kolay değil 12 yılda elde edilen rant mevzilerini bir anda elden çıkarmak. Rant dağıtımı, tevziii tek elden müslümanca!!! kardeşçe tek elden yapılıyordu. Fakrü zaruretttedeki vatandaş ne halt etsin? Bir taraftan ev, araç, ihtiyaç kredileriyle bağlanan 5,10 yıllar diğer tarafta payümal edilen değerler, imkanlar. İSTİKRAR YANİ RANTİYE DÜZENİ BOZULMAZSA TÜRKİYE'Yİ 600 MİLYAR DOLARLIK BORÇ, CARİ AÇIKLAR VEDE SICAK LİKİDİTENİN SONA ERMESİYLE BÜYÜK KAOS BEKLİYOR. Eğer Allah bize acırsa Abbas yolcu olacak. Görmüyor musunuz kendinden emin değilki mazlum, temiz, şaibesiz, ilim adamı EKMELEDDİN İHSANOĞLU'NUN SABRI KARŞISINDA MİLLETİ KUTUPLAŞTIRMAKTAN, ETNİK, MEZHEPSEL ÇATIŞMALARA DÜŞÜRMEKTEN, ESKİ PLAKLARI ÇALMAKTAN MİLLETİ USANDIRMAKTAN VAZGEÇMİYOR. Ekmeleddin bey sabırla medya, para ve devlet gücü karşısında bindirilmiş, taşımalı, partili kalabalıklara miting yerine muhalefetle beraber sabırla tek tek vatandaşa ulaşarak mesafe alıyor.CENAB I ALLAH ENCAMIMIZI HAYREYLESİN İNŞAALLAH.
85.110.84.31
TURAN DOĞAN
24 Temmuz 2014 Perşembe 15:04
15:04
Burak ERDOĞAN 75 TRİLYONA GEMİ ALDI. İsrail limanlarına Kürdistan petrolü taşıyorlar. İsrail'le ticari ilişkilerimizi sevgili hükümetimiz 2,6 milyar dolara yükseltti. İsraille askeri ortak tatbikatlar yapıyoruz. Obama'yla uzun süredir görüşemeyen Erdoğan ancak Bidenle görüşebiliyor. Feto ile ABD ye yakınlık mücadelesi veriyorlar. Her şart altında ILIMLI İSLAM VE VATİKAN PAPAZLARININ DİNLERARASI DİYALOG projesiyle Ortadoğu'da dedikleri oluyor. Kürdistan vaadiyle İMRALI, APO, KANDİL,PKK İKNA EDİLDİ. Güneydoğuda asayiş, vergi haraç timleriyle pkk alan hakimiyeti elde etti. TOKİ'DEN SORUMLU ESKİ BAKAN BAYRAKTAR MARMARAY ÜZERİNDEKİ ARAZİLERİ ÖNCEDEN KAPATMIŞ, şimdi de 42 trilyonlu arazi almış. Uhrevi görüntülü dünyevi kaygılı, türlü münafıklıklarla 75 milyonun hakkını yiyenlere , Numan Kurtulmuş efendinin ifadesiyle KARUNLAŞANLARA, FİRAVUNLAŞANLARA , BELAMLAŞANLARA OY VERMEYECEĞİZ. Varsın inançlarını işportada ISPANAK FİATINA SATANLAR TÜRLÜ KUMPASLARIN ALETİ OLSUNLAR. D.Bahçeli'nin milli refleksleri körelten,ülkü ocaklarını atalete bırakan, partiyi ülkücülerden soyutlayan, bırakınız ülkücüleri, yüzde 70'i sağ siyasal seçmene ihanetine de, TAYYİP BEYE DESTEĞİNE DE HAYIR DİYORUZ.Amma Mehmet Akif'in dostluğunu kazanmış, YOZGAT BOZOK YAYLASININ TERTEMİZ İLİM ADAMI MİLLİCİ EKMELEDDİN BEYE DE EVET DİYECEĞİZ.
85.110.84.31
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 539 871 23 98 | Haber Yazılımı: CM Bilişim