• BIST 102.410
  • Altın 186,954
  • Dolar 4,4877
  • Euro 5,2816
  • Ankara : 15 °C
  • İstanbul : 18 °C
  • İzmir : 24 °C
  • Çankırı : 12 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 14 °C

Bugün Çankırı'nın bayramı!

Bugün Çankırının bayramı!
Vali Şemsettin Uzun, nam-ı diğer Şerif Taytıs bugün şehri terkederek Çankırı'nın ve Çankırı insanının önünün açılmasına vesile oluyor!

Çankırı'ya atandığı 9 Ocak 2009 tarihinden itibaren Çankırı insanı için adeta kabusa dönüşen Vali Şemsettin Uzun, nam-ı diğer Şerif Taytıs bugün saat 10.00'da şehri terkediyor!

Bugün itibariyle "eski vali" olarak anılacak olan Şemsettin Uzun için saat 10.00'da Çankırı Valiliği önünde uğurlama töreni düzenlenecek.

Sözcü18 Haber Merkezi olarak 22 Haziran'ın Çankırı insanı için yeni bir dönemin başladığını düşünüyor, Ocak 2009'dan bu yana geçen kaybedilmiş sürenin telafisinin pek de mümkün olmadığı kanaatini taşıyoruz.

12 Haziran seçimleri ile Çankırı'yı temsile hak kazanan milletvekilleri Av. İdris Şahin ile Hüseyin Filiz'in ilk icraatleri olarak da bu kente yakışan bir valinin atanması konusunda gerekli özeni göstereceklerini düşünüyoruz.

22 HAZİRAN, ÇANKIRI'DA BAYRAM İLAN EDİLMELİ

Bugün saat 10.00 itibariyle şehri terkedecek olan Şemsettin Uzun'un ayrılmasından sonra Çankırı insanı 22 Haziran'ı bayram ilan etmeli, şehirde ne kadar davulcu ve klarnetçi var ise, gecenin ilerleyen saatlerine kadar mesleklerini icra etmelerini, şekerci-dondurmacıların çocuklara armağan olarak ikramlarda bulunmalarını, sokaktaki vatandaşın yüzünün gülmesini, yediden yetmişe tüm Çankırı insanının neşe ve coşku içerisinde gününü geçirmesini salık veriyoruz!

Kabus bitti! Çankırı, ufku olmayan, kişisel egolarından başka icraat sergilemeyen, hak'tan ve hukuktan yoksun, beceriksiz ve korkak bir Vali'den bugün itibariyle kurtuldu...

Bayramın kutlu olsun Çankırı...

 

Etiketler: , , ,
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
Vatandas
24 Haziran 2011 Cuma 18:15
hakkım helal değildir!
Böyle egoist, koltuğu olmadığında hiç birşey koltuktayken aslan kesilen, sadece boş laf üreten ve hiç bir icraati olmayan bir valiydi kendisi. Ispartada kendisine gidişin olsun da dönüşün olmasın denmişti. Aynı temennilerle kendisini uğurluyorum. Çankırı kurtulmuştur. Bazı çıkarı olan Çankırılılar üzülmüş olabilir. Ama halk sevinç içinde. Çok şükür Çankırı kurtuldu. Darısı 6 senede yapmadığını bir güne sığdıran (başbakan gelmeden önce) hiç bir icraati olmayan İrfan Dinç'e.
68.1.145.178
rüstem
24 Haziran 2011 Cuma 02:14
Çankırı kabusu bitti-2
Çankırı halkının efendiliği suskunluğu sesini çıkarmadığı yüzünden nerde emekliliği yaklaşmış insanlar varsa onları gönderiyorlar. Bizler devamlı göç veriyoruz. Halk cefa çekiyor onlar sefahat derdinde. Yok bu şehre çalışacak genç dinamik bir Vali gerek. Adam bir de hakkınızı helal edin demiş. Benim kendi payıma hakkım varsa gözüne dizine dursun. Atatürk'ün sözünü hatırlayın ve kendinize gelin artık.(Bu millete her şeyi öğrettim, fakat uşaklığı öğretemedim) Çankırılı da uşak olmasın artık yeter.
81.6.80.2
rüstem
24 Haziran 2011 Cuma 02:02
Çankırı kabusu bitti-1
Bu memleketin tek eksiği suskunluğu. Makamları yönetenler karşısında ezilip büzülmeleri. İbrahim bey haklı Sarıbabadan esen ölü toprağı memleketi bu hale getirdi. Yahu bu adam gitti memlekete hayırlı uğurlu olsun oh be kurtulduk diyeceğinize hala övgüler yağdırma peşindesiniz. Haberi yapana editöre sitem edeceğinize yazın delikanlı gibi işte valimizin eseri bundan sonra kendilerini şükran ve minnetle anacağız. Hadi gösterin Çankırı'ya çaktığı bir çiviyi. Adam son güne kadar gitmedi neden gitsin?
81.6.80.2
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim