• BIST 101.090
  • Altın 200,828
  • Dolar 4,7878
  • Euro 5,6116
  • Ankara : 16 °C
  • İstanbul : 23 °C
  • İzmir : 22 °C
  • Çankırı : 20 °C
  • Antalya : 25 °C
  • Eskişehir : 17 °C

Çalışıyor mu, çalışmıyor mu!

Çalışıyor mu, çalışmıyor mu!
Günlerdir kamuoyunda tartışılan konu, Sözcü18 yazarı İsmail Yılmaz'ın Yıldıztepe'deki izlenimleri ile netlik kazandı.

Hafta başından bu yana süren tartışmalara son noktayı Sözcü18'in değerli kalemi İsmail Yılmaz tarafından konuldu.

Yazarımız İsmail Yılmaz, çarşamba günü gerçekleştirdiği Ilgaz - Yıldıztepe izlenimlerini Sözcü18 okurları için kaleme aldı. Yılmaz'ın izlenimlerinde Yıldıztepe'deki telesiyejin son durumu da net olarak ortaya çıktı.

İsmail Yılmaz'ın kaleme aldığı yazıyı
okumak istiyorsanız
Kadınçayırı - Yıldıztepe - TIKLA

Ne yazık ki hizmete girmesi ile birlikte Çankırı kamuoyunda hayli olumlu tepkiler alan telesiyej, yaklaşık bir haftadır çalışmıyordu ve elde edilen bilgiler ışığında bu hafta sonu da çalışmayacaktı.

Yıldıztepe'den son fotoğraflar için - TIKLA

TANITIMDA ACELE Mİ EDİLDİ

Sözcü18 Haber Merkezi'nin elde ettiği bilgilere göre Başkent Ankara'da yaklaşık 170 bilboard'da tanıtımı yapılan Ilgaz - Yıldıztepe ile ilgili kamuoyunda esen olumlu rüzgar, telesiyejin henüz hazır olmaması nedeniyle adeta fiyasko ile sonuçlandı.

ilgaz-kadincayiri-yildiztepe-tabela-resim-03.jpg

Haber merkezimizin elde ettiği bilgilere göre reklam tanıtımı için 36 bin tl + kdv ödenmesine karşın, Kastamonu yolundan Yıldıztepe'ye ayrılan yol ağzına vatandaşı tatmin edici bir tabela konulmaması, bununla birlikte kayak merkezinin olduğu bölgeye giden yolun da bazı sıkıntıları beraberinde getirmesi, atılan taşın yerini bulmaması için önemli bir etken oldu.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
ismsiz
24 Ocak 2012 Salı 20:52
yıldıztepe
okul ile bilikte heyecanla gittik. Ne eğim var, ne telesiyej çalışıyor ne de düzgün oturacak bir yer var. Kafesi bile bakımsız. Doruk kadar olmamış desek yeri.
78.169.181.74
mehmet
23 Ocak 2012 Pazartesi 15:43
insanoğlu
yıldıztepe hakkındaki yorumlara karşılık söylemek istediklerim sözcü18 şimdiden teşekkürler: Yağmur yağsa ıslanıyor / Güneş açsa ısınıyor / Rüzgar esse usanıyor / İnsanoğlu çok nankördür / Karnı doyar şükür bilmez / Kazansa da yüzü gülmez / Dünyayı ver gözü doymaz / İnsanoğlu çok nankördür / Karnı doyar şükür bilmez / Kazansa da yüzü gülmez / Dünyayı ver gözü doymaz / İnsanoğlu çok nankördür / İşi varsa dayıcım der / Ekmek bulsa hep kendi yer / Kuş tüğünden halılar ser / İnsanoğlu çok nankördür / Zenginliği bir halt sanır / Beleşi karşıdan tanır / Duymaz seni seslen çağır /İnsanoğlu çok nankördür
88.250.59.9
ilhan emir
21 Ocak 2012 Cumartesi 18:28
rezalet
çankırıdan kalktık ılgaza gittik ilk önce otele girdik odalara baktık çarşaflar 3 sene öncede kalmıştık hala aynı hem pis hem de kokuyordu yani temizlik sıfır kafeterya açık değil falan falan...
78.167.218.147
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim