• BIST 101.090
  • Altın 200,828
  • Dolar 4,7878
  • Euro 5,6116
  • Ankara : 25 °C
  • İstanbul : 23 °C
  • İzmir : 26 °C
  • Çankırı : 23 °C
  • Antalya : 25 °C
  • Eskişehir : 17 °C

Çankırı Barosu'ndan Filiz'e tam destek!

Çankırı Barosundan Filize tam destek!
Çankırı Barosunu ziyaret eden milletvekili Hüseyin Filiz'e Baro Başkanı Köroğlu'ndan övgü dolu sözler...

Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz beraberinde Belediye Başkanı İrfan Dinç ve İl Başkanı Salim Çivitcioğlu ile birlikte Çankırı Baro Başkanı Av. Erkan Köroğlu’nu ziyaret etti. 

Yapılan görüşmede Baro Başkanı Av. Erkan Köroğlu'nun yaptığı konuşma milletvekili Hüseyin Filiz için büyük moral kaynağı olduğu görüldü.
 
"KARARLI DURUŞUNUZ BİZİ ZİYADESİYLE MEMNUN EDİYOR" 
 
Ziyarette söz alan Baro Başkanı Av. Erkan Köroğlu milletvekili ve beraberindekilerin nazik ziyaretlerinden dolayı konuklarına teşekkür ederek; “Çankırı Barosu olarak, çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Başbakan ve ilgili bakanlar ile yaptığınız ikili görüşmelerde özellikle Çankırı Tüney bölgesinde Yakınkent OSB’nin kuruluşundaki gayret ve çabalarınızı takdir ediyoruz. Bu sayede Japon yatırımcılar ile birebirde yaptığınız görüşmelerin soncu olarak Türkiye’deki en büyük yatırımını Çankırı da yapmalarını sağladığınızın da farkındayız. Yine Karatekin Üniversitesine ve onun kurucu rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş’a verdiğiniz desteği takdire şayan buluyoruz. Özellikle üniversitenin yol sorunun çözümünde Rektör ile beraber baş aktör olduğunuzun farkındayız. Çankırı’nın gelişim önceliğinin sanayi ve üniversite olduğu ve buna bağlı olarak nüfusun artacağı bilinen bir gerçektir. Bu konulardaki kararlı duruşunuz bizi ziyadesi ile memnun etmektedir. Çünkü kararsızların kararı işi şansa ve oluruna bırakmaktır. Seçildiğiniz gündeki heyecanınızı yitirmeyişiniz, Çankırı’daki tüm kamu ve özel kurumlarla olan barışık ilişkileriniz bizlerin siyaset ve siyasetçiye olan bakışını olumlu yöne çekmektedir. Ulusal siyasette parlamenter titrinizi Çankırı halkının duyarlılıklarını dikkate alarak kullanacağınızı da temenni etmekteyiz. Çankırı Adliyesinin ve bu bölgedeki okulların yol sorununu elektrik hattı yer altına alındıktan sonra derhal çözme gayretine giren sayın Belediye Başkanına da huzurunuzda teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Ziyaret ulusal ve yerel siyasi ve hukuki sorunların çözümü konusunda karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.       
 
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
haydi
20 Kasım 2012 Salı 13:19
hayırlısı
göreceğiz nasıl bir OSB? bekleyip zamanı geldiğinde de soracağız. unutmayın beyler...
95.5.91.50
vedat
19 Kasım 2012 Pazartesi 23:08
moral deyil.
mörel, mörel.
213.153.166.67
sedat
18 Kasım 2012 Pazar 20:17
moral mi?
morale ihtiyaç yok beki moral zaten var sen rahat ol. senin bu eleştirili yazılarına zaten ayar oluyorum
78.187.90.219
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim