• BIST 103.235
  • Altın 197,827
  • Dolar 4,7171
  • Euro 5,5018
  • Ankara : 23 °C
  • İstanbul : 22 °C
  • İzmir : 25 °C
  • Çankırı : 18 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 14 °C

Çankırı Belediyesi 'zabıta' hizmetleri ile ilgili ihbar yağmuru!

Çankırı Belediyesi 'zabıta' hizmetleri ile ilgili ihbar yağmuru!
Sözcü18'in 'Çankırı Belediyesi'nde neler oluyor?' başlıklı haberi sonrası, Haber Merkezimiz ihbar yağmuruna tutuldu.

Sayfalarımızda yer alan "Çankırı Belediyesi'nde neler oluyor?" başlıklı haberimizi yayına verdikten bir süre sonra okuyucularımızdan Haber Merkezimize 'ihbar' mesajları yağdı.

Haber Merkezimize ulaşan ihbarların büyük bir bölümü Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün yasa dışı icraatleri ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk ile Zabıta Müdür Vekili Mesut Aslan'ın üstlenmiş olduğu görevler çerçevesinde sorumluluklarını hangi oranda yerine getirip getirmediğiyle ilgili.

Okuyucularımız tarafından Sözcü18 Haber Merkezi'ne ulaşan 'ihbar'ları titiz bir şekilde incelemeden ve de 'gerçeklik' durumlarını değerlendirdikten sonra sayfalarımıza taşıyacağımızı bilmenizi isteriz.

GELEN İHBARLARDA NELER Mİ VAR?
Sözcü18 Haber Merkezi'ne ulaşan 'ihbar'lar arasında;

- Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk hakkında detaylı (!) bilgiler,

- Çankırı'da 'Paralel Yapı Operasyonu' gerçekleşirken Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk neredeydi?

- Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk ile Şelale Kooperatifi arasındaki kirli ilişkiler

- 'Paralel yapı' ile mücade ettiğini söyleyen Belediye Başkanı İrfan Dinç'e bağlı Zabıta Müdürlüğünün Hasibe Sultan Kız Yurdu'na verilen ruhsat ve Maltepe Dersanesi'nin yıllardır devam eden 'mesken türü su aboneliği' detayları

- 18 Mart 2016 günü saat 16.40 itibariyle Zabıta Müdürlüğü içerisinde 'Bulundu Kasası' kimler tarafından boşaltıldı?

cankiri-hasan-ozturk-baskan-yardimcisi-resim-04.jpg

- Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk'ün kardeşine ait işyeri yıllardır neden RUHSATSIZ?

- Zabıta Müdür Vekili Mesut Aslan'a ait olduğu iddia edilen Mavera Kafe, evrakları eksik olduğu halde RUHSAT işlemi neden tamamlandı?

- Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğünce verilen 'Servis Güzergah Belgeleri'nin harçlarının tamamı kayıtlarta gösteriliyor mu? Çalışan araçların bazıları teknik olarak uygun olmadığı halde vizeleri neden yenileniyor? 

- Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne ait motorlu araçların trafik cezalarını hangi özel firma ödüyor?

Yukarıdaki konular dahil olmak üzere daha çok sayıda İHBAR'ın ayrıntılarını 25 Nisan 2016 Pazartesi günü bu sayfalarda bulacaksınız.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
?????
03 Mayıs 2016 Salı 14:08
14:08
?????25 Nisan 2016 Pazartesi 13:45

13:45

(Yukarıdaki konular dahil olmak üzere daha çok sayıda İHBAR'ın ayrıntılarını 25 Nisan 2016 Pazartesi günü bu sayfalarda bulacaksınız.) Hani Nerde yoksa yokmuydu?Editör'ün notu: Acelen niye? Bunca yıldır yaşanan kirli olaylardan haberin var mıydı da daha fazlasını merak ediyorsun? Yoksa...!!!Acelem yok sade bir vatandaşım suçlama yapacağına haberinin devamını getir doğruysa eğer yoksa fos haberden başka bişey olmaz. hani nerde devamı bekliyıruz yolsuzlukları çıksın ortaya. yosa sen yalan habermi yapıyorsunda devamını getiremedin de beni acelecilikle suçluyorsun

Editör'ün notu: Gözün mü kör, aklın mı kıt, yoksa kendini kurnaz mı sanıyorsun şaşkın! sayfadaki haberin linki http://www.sozcu18.com/cankiri-belediye-baskan-yardimcisi-hasan-ozturke-4-masum-soru-23120h.htm
78.163.234.97
çankırım
25 Nisan 2016 Pazartesi 14:14
14:14
Kardeşim en büyük sıkıntı mesut aslan gibi birinin o belediyede olması mahmut çemek gibi meyilli adamları kullanırlar ondan sonra ihale mahmut'a kalır şunu da söyleyim bu ihale kalmıyacak neden mi çünkü soruşturmaya bakan hasan öztürk şu an yazarken bile gülüyorum.
95.1.199.185
...
25 Nisan 2016 Pazartesi 13:48
13:48
diye yorum yapan şahıs ! vatandaşın suyunu kesmediyse rüşvet mi aldı ? vatandaşın suyunu kesmediyse bundan menfaat mi sağladı ? bak kendin söylüyorsun ; siyasiler devreye giriyor diyorsun.. Keşke herkes Hasan Öztürk'ün yarısı kadar namuslu olabilse..
212.156.67.194
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim