• BIST 83.067
  • Altın 146,538
  • Dolar 3,7912
  • Euro 4,0490
  • Ankara : -3 °C
  • İstanbul : 5 °C
  • İzmir : 3 °C
  • Çankırı : -6 °C
  • Antalya : 4 °C
  • Eskişehir : -2 °C

Çankırı'da okul müdürleri Eğitim-Bir-Sen'den

Çankırı'da okul müdürleri Eğitim-Bir-Sen'den
Çankırı'da okul müdürleri ile ilgili yapılan sınavın sonuçları açıklandı ve...

Çankırı'da ilk, orta ve lise düzeyindeki okullara 'müdür' ataması ile ilgili işleyen süreçte bir adım daha ileriye gidildi ve yapılan sınavın sonuçları açıklandı.

Sözlü olarak gerçekleştirilen sınava 150 eğitimci kayıt yaptırdı; 25'i sınava girmezken, 47'si başarılı oldu ve geriye kalan 78 müdür adayı sınavdan 'başarısız' olarak çıktı.

SINAVI BAŞARIYLA GEÇENLERİN TAMAMINA YAKINI EĞİTİM-BİR-SEN'Lİ!
Yapılan sözlü sınavdan başarılı çıkan toplam 78 ismin tamamının Eğitim-Bir-Sen'li olması ise işin ayrı bir boyutu...

Sözcü18 Haber Merkezi'nin elde ettiği bilgiler ışığında halen Çankırı Eğitim-Bir-Sen Şube Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Kemal Pektaş ile sendikanın Kadın Kolları Başkanı Bedriye Karakoç, gerçekleştirilen sözlü sınavı başarıyla geçen isimler arasında.

Haber Merkezimizi arayan bir eğitimci "Müdürlük sınavlarını ağırlıklı olarak 'okuyucular' kazandı! Bir bölümü de 'yazıcılar'. Artık sınavın değerlendirmesini bu denklem üzerinden siz yaparsınız!" diyerek telefon konuşmasını sonlandırdı.

İŞTE SINAVA GİREN MÜDÜR ADAYLARI VE ELDE ETTİKLERİ SONUÇLAR

Abdullah ARSLAN - Korgun Çok Programlı Anadolu Lisesi - Coğrafya - GİRMEDİ
Abdullah UĞURLU - Ilgaz Atatürk İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 62.2 - BAŞARISIZ
Abdurrahman ŞAYIK - Merkez Çankırı Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi - İnşaat Tek./Yapı Tasarımı - GİRMEDİ
Abidin AK - Merkez Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi - Coğrafya - 35.4 - BAŞARISIZ
Adem ÇALMAN - Kızılırmak Şehit Remzi Aslan İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
Adil ÇALIŞKAN - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 23.8 - BAŞARISIZ
Adnan ÇELTİK - Ilgaz Anadolu İmam Hatip Lisesi - Türk Dili ve Edebiyatı - 72.8 - BAŞARILI
Ahmet ÇELİK - Merkez Hazım Dağlı İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 36 - BAŞARISIZ
Ahmet DEMİRAL - Çerkeş Atatürk İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
Ahmet Doğan - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
Ahmet KOÇKAYMAZ - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretenliği - GİRMEDİ
Ahmet Oğuz ÇORAK - Merkez Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İngilizce - 35.8 - BAŞARISIZ
Ahmet SARI - Çankırı Mesleki ve eknik Anadolu Lisesi - Metal Teknolojisi - 43.6 - BAŞARISIZ
Ahmet ÜNLÜ - Igaz Şehit Nizamettin Yaman Anadolu Lisesi - Türk Dili ve Edebiyatı - 38 - BAŞARISIZ
Ali CİVCAR - Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Türk Dili ve Edebiyatı - 83.2 - BAŞARILI
Ali DEMİR - Merkez Mehmetçik İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 74.8 - BAŞARILI
Ali İhsan ÖZBEK - Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi - Tarih - GİRMEDİ
Ali KARAHASAN - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 44 - BAŞARISIZ
Ali KAYA - Merkez Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi - Tarih - 42.2 - BAŞARISIZ
Ali PALABIYIK - Kurşunlu Tevfik Fikret İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 71 - BAŞARILI
Ali YILDIZ - Ilgaz Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi - Elektrik-Elektronik Tek. Elektrik - 66.2 - BAŞARISIZ
Ali YÜZDEMİR - Çankırı Şehit Ahmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Din Kült. ve Ahl. Bil. - 91.6 - BAŞARILI
Alparslan PEKER - Kurşunlu Tevfik Fikret İlkokulu - Sınıf öğretmenliğii - 39.8 - BAŞARISIZ
Alparslan ŞEN - Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi - Coğrafya - GİRMEDİ
Arif ADIGÜZEL - Merkez Adnan Menderes İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 57.2 - BAŞARISIZ
Atıf YAĞLICI - Merkez Mareşal Çakmak Ortaokulu - Din Kült. ve Ahl. Bil. - 70.8 - BAŞARILI
Aziz YILDIZ - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Beden Eğitimi - GİRMEDİ
Basri ATEŞOĞLU - Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi - Fiizik - 31 - BAŞARISIZ
Bayram DEMİRCİ - Çankırı Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Kimya/Kimya Teknolojisi - 96.6 - BAŞARILI
Bedriye KARAKOÇ - Merkez Ahmet Talat Onay Anaokulu - Okul öncesi öğret. - 83.2 - BAŞARILI
Bekir ORUÇ - Merkez Cumhuriyet İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 71 - BAŞARILI
Bekir SOMUNCU - Merkez Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu - İngilizce - 33.2 - BAŞARISIZ
Beytullah ÖZTÜRK - Eldivan Şehit Üsteğmen Yılmaz Gülhan Ortaokulu - Sınıf öğretmenliği - 60.4 - BAŞARISIZ
Bilal AKHOROZ - Merkez İsmet İnönü Ortaokulu - Din Kült. ve Ahl. Bil. - 33.2 - BAŞARISIZ
Burhan ÇAL - Merkez İsmet İnönü Ortaokulu - Rehberlik - GİRMEDİ
Cemal GÖRGÜLÜ - Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi - Felsefe - 82.8 - BAŞARILI
Cemalettin TAĞLI - Merkez Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu - Sınıf öğretmenliği - 23.8 - BAŞARISIZ
Cemil PINARBAŞI - ILgaz Yavuz Sultan Selim İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 24.6 - BAŞARISIZ
Cengiz EFE - Korgun Çok Programlı Anadolu Lisesi - Bilişim Teknolojileri - 22 - BAŞARISIZ
Cengiz YILMAZ - Çerkeş TOKİ İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 67.2 - BAŞARISIZ
Cevat MERMER - Merkez Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi - Mobilya ve iç mekan tasarımı - 39.4 - BAŞARISIZ
Cihan ÇELİKER - Merkez Tüney Şehit Mehmet Demir İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 51.6 - BAŞARISIZ
Cihangir COŞKUNOĞLU - Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Türk Dili ve Edebiyatı - 70.8 - BAŞARILI
Çelebi ÇAĞLAYAN - Çankırı Rehberlik ve Araştırma Merkezi - Rehberlik - 72.4 - BAŞARILI
Dinçer IŞIK - Orta Yatılı Bölge Ortaokulu - Görsel sanatlar - 30 - BAŞARISIZ
Doğan ULUSAN - Merkez Karatekin İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 53.6 - BAŞARISIZ
Elvan EFE - Çankırı Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Matematik - 40.4 - BAŞARISIZ
Erdal ALAÇAM - Şabanözü Şehitler İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 79.8 - BAŞARILI
Erkan BOZAN - Eldivan Kadıoğlu Anaokulu - Okul öncesi öğrt. - 72.8 - BAŞARILI
Erkan KAYTEZ - Çankırı TOKİ İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 70.4 - BAŞARILI
Erkan TÜTER - Kızılırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi - Coğrafya - 44.2 - BAŞARISIZ
Erol ORTATEPE - Çankırı Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Coğrafya - 72.2 - BAŞARILI
Etem CANBAZ - Orta Halk Eğitim Merkezi - Sınıf öğretmenliği - 70 - BAŞARILI
Eyyüp SAĞLIK - Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet İlokulu - Sınıf öğretmenliği - 67.2 - BAŞARISIZ
Faruk CANBAZ - Orta Adra Vakfı İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 72.2 - BAŞARILI
Fatih TURGUT - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Matematik - 52.4 - BAŞARISIZ
Fehmi YILDIRIM - Ilgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Sağlık/Acil sağlık hizmetleri - 23 - BAŞARISIZ
Ferdi ACIELMA - Kurşunlu Yatılı Bölge Ortaokulu - Bilişim teknolojileri - 25.8 - BAŞARISIZ
Fethi BALTACIOĞLU - Çerkeş Namık Kemal Ortaokulu - Sosyal bilgiler - 27.4 - BAŞARISIZ
Filiz KESKİN - Kurşunlu Anaokulu - Okul öncesi öğret. - 39.4 - BAŞARISIZ
Gökhan KOÇOĞLU - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Makina tek. makine ve kalıp - 36 - BAŞARISIZ
Halil ERSOY - Ilgaz Şehit Nizamettin Yaman Anadolu Lisesi - Tarih - 39.2 - BAŞARISIZ
Halise Birgül TUNAY - Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Tarih - 50 - BAŞARISIZ
Hasan AKPINAR - Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu - Fransızca - GİRMEDİ
Hasan ER - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Makine tek. makine ve kalıp - GİRMEDİ
Hasan Kaan KÜÇÜK - Çankırı Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İngilizce - 70.2 - BAŞARILI
Hasan Özgür ALTINBİLEZİK - Çankırı Nevzat Ayaz ANadolu Lisesi - Beden Eğitimi - GİRMEDİ
Haşim EFE - Bayramören Halk Eğitim Merkezi - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
Hilmi ERSUNAN - Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Din Kült. ve Ahl. Bil. - 74.2 - BAŞARILI
Hüseyin YILDIZ - Korgun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu - Sınıf öğretmenliği - 70 - BAŞARILI
İbrahim ÇOLAK - Çankırı Lisesi - Fizik - 32.4 - BAŞARISIZ
İbrahim ÇÖLGEÇEN - Çankırı TOKİ İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 49 - BAŞARISIZ
İhsan TÜRKER - Kurşunlu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
İrfan MAHMUT - Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi - Fizik - 72.4 - BAŞARILI
İsa ARSLAN - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Makine tek. makine ve kalıp - 32 - BAŞARISIZ
İsmail AYHAN - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
İsmail TİFTİK - Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi - Elektrik-elektronik tek./elektrik - 90.8 - BAŞARILI
İsmail YILDIZ - Merkez Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi - Tarih - 95.4 - BAŞARILI
Kadir TÜRKYILMAZ - Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi - Biyoloji - 70.4 - BAŞARILI
Kaplan KILIÇASLAN - Merkez Tüney Şehit Mehmet Demir İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 23.4 - BAŞARISIZ
Kemal PEKTAŞ - Merkez Karatekin Ortaokulu - Beden eğitimi - 82.4 - BAŞARILI
Kemalettin BOZALİ - Merkez Güneş İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 65.2 - BAŞARISIZ
Kenan AKYOL - Ilgaz Yavuz Sultan Selim İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 59.8 - BAARISIZ
Koray ŞAHİN - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bilişim teknolojileri - 57.4 - BAŞARISIZ
Mahi KARAGÖZ - Ilgaz Cumhuriyet Ortaokulu - Teknoloji ve tasarım - 79.6 - BAŞARILI
Mahir TÜRKOĞLU - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 49 - BAŞARISIZ
Mehmet DOĞANOĞLU - Merkez İsmet İnönü Ortaokulu - Din Kült. ve Ahl. Bil. - 85.8 - BAŞARILI
Mehmet İNCE - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 20.4 - BAŞARISIZ
Mehmet Servet AYDIN - Merkez Mehmetçik Ortaokulu - İngilizce - 44.8 - BAŞARISIZ
Melek Dernek DULKADİR - Merkez Hasakça İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 71.8 - BAŞARILI
Muammer ÖZTÜRK - Merkez Atatürk Ortaokulu - Türk Dili ve Edebiyatı - 88.6 - BAŞARILI
Muhammet SİVRİDAĞ - Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Türkçe - 29.2 - BAŞARISIZ
Murat ELMALI - Merkez TOBB Ortaokulu - Sosyal bilgiler - 23 - BAŞARISIZ
Murat KALTAKKIRAN - Merkez Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi - Motorlu Araçlar Teknolojisi - 23 - BAŞARISIZ
Mustafa ATAKAN - Merkez Cumhuriyet İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 52 - BAŞARISIZ
Mustafa GÜMÜŞ - Kurşunlu Halk Eğitim Merkezi - Coğrafya - 25.2 - BAŞARISIZ
Mustafa KARAKOCA - Ilgaz Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu - Sınıf öğretmenliği - 61 - BAŞARISIZ
Mustafa KÖYSU - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Tarih - 67 - BAŞARISIZ
Mustafa UYSAN - Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi - Türk dili ve edebiyatı - 37.6 - BAŞARISIZ
Mustafa YAYLACI - Orta Anadolu İmam Hatip Lisesi - Sosyal bilgiler - 72.4 - BAŞARILI
Muttalip KARAMAN - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Makine Tek. Makine ve Kalıp - 18.8 - BAŞARISIZ
Mürsel EROĞLU - Çankırı Anadolu İmam Hatip Lisesi - İHL Meslek Dersleri - 91.2 - BAŞARILI
Nadir YILDIRIM - Korgun Maruf Şehit Eyüp Gönen İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 72.2 - BAŞARILI
Nagihan ÇAKMAKOĞLU - Ilgaz Şehit Nizamettin Yaman Anadolu Lisesi - İngilizce - GİRMEDİ
Nazır AHİN - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Biyoloji - 60 - BAŞARISIZ
Nermin AKKUŞ - Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu - El San. tek./nakış - 55.6 - BAŞARISIZ
Okan YURTDAŞ - Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi - Matematik - 24 - BAŞARISIZ
Okan ZEĞEREK - Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi - Görsel sanatlar - 57.2 - BAŞARISIZ
Orhan AYDOĞDU - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 47 - BAŞARISIZ
Ömer ÜNAL - Yapraklı Yukarıöz Ortaokulu - İngilizce - 23.8 - BAŞARISIZ
Özcan BİLGİN - Çankırı Lisesi - Matematik - 34.6 - BAŞARISIZ
Özdemir ŞENTÜRK - Merkez Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi - Makine Tek./Makine ve kalıp - 86.8 - BAŞARILI
Ramazan ÇATAL - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İngilizce - 28.2 - BAŞARISIZ
Ramazan YILMAZ - Atkaracalar Cumhuriyet İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 39 - BAŞARISIZ
Recep KADI - Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi - Rehberlik - 51.8 - BAŞARISIZ
Recep KARACA - Merkez Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 34.6 - BAŞARISIZ
Sadık KARAAHMETOĞLU - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
Sadık KIZILAY - Merkez Dr. Refik Saydam İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
Sadullah Yıldırım SARIKAYA - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - İnşaat tek./yapı tasarımı - GİRMEDİ
Satılmış YAY - Çerkeş Atatürk İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 65.4 - BAŞARISIZ
Sebahat ÇOLAK - Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi - İngilizce - GİRMEDİ
Serkan ÇALIMLI - Merkez Ünür Şehit İlyas Aldağ İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 18.8 - BAŞARISIZ
Serkan ÇOBAN - Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi - Tarih - 73 - BAŞARILI
Serkan KARA - Merkez Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu - Tarih - 86.6 - BAŞARILI
Serpil TURGUT - Şabanözü Şehit Murat Somuncu Ortaokulu - Görsel sanatlar - 71.2 - BAŞARILI
Sinan KOYUNCU - Merkez Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe - Rehberlik - 62.6 - BAŞARISIZ
Soner TÜRKOĞLU - Kızılırmak Şehit Remzi Aslan İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 36 - BAŞARISIZ
Şaban KARAKAYA - Çerkeş Atatürk İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 72.4 - BAŞARILI
Şefik ABDUŞOĞLU - Ilgaz Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu - Sosyal bilgiler - 96 - BAŞARILI
Şeref AYBAKIR - Atkaracalar Halk Eğitim Merkezi - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
Şule YURDUNKULU - Merkez Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu - Okul öncesi öğrt. - 32.6 - BAŞARISIZ
Tahsin GÜNER - Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bilişim teknolojileri - GİRMEDİ
Tansel YILMAZ - Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi - Türk dili ve edebiyatı - 85.2 - BAŞARILI
Tuğrul ATEŞ - Merkez TOBB Ortaokulu - Sosyal bilgiler - 48.4 - BAŞARISIZ
Tuncay BAKAY - Merkez Ünür Şehit İlyas Aldağ İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 24 - BAŞARISIZ
Ulaş URLUDAĞ - Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Görsel sanatlar - 31.6 - BAŞARISIZ
Üzeyir ÇELİK - Selahattin İnal Güzel SAnatlar Lisesi - Din kült. ve ahl. bil. - 91.2 - BAŞARILI
Veli VATANSEVER - Yapraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi - Muhasebe ve finansman - 78.2 - BAŞARILI
Volkan DURDU - Korgun Halk Eğitim Merkezi - Sınıf öğretmenliği - 70.4 - BAŞARILI
Yakup GÜRPINAR - Orrta Özlü İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 70.8 - BAŞARILI
Yasin DEĞİRMENCİ - Merkez Mareşal Çakmak İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 19.6 - BAŞARISIZ
Yaver AYDIN - Kurşunlu Çok Programlı Anadolu Lisesi - Elektrik-elektronik tek./elektrik - 72.8 - BAŞARILI
Yılmaz DEKLİ - Şabanözü Şehit Murat Somuncu Ortaokulu - Sosyal bilgiler - 37.2 - BAŞARISIZ
Yonca KAYILI - Ilgaz Şehit Nizamettin Yaman Anadolu Lisesi - Kimya/Kimya teknolojisi - 89 - BAŞARILI
Yusuf ÇİL - Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 92 - BAŞARILI
Yücel MANİCİ - Merkez Adnan Menderes İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - GİRMEDİ
Yüksel KARGALI - Merkez İsmet İnönü Ortaokulu - Teknoloji ve tasarım - 53 - BAŞARISIZ
Zeynep GÜZEÇ - Ilgaz Yavuz Sultan Selim Ortaokulu - Din Kült. ve ahl. bil. - 75.8 - BAŞARILI
Zeynep KALTAKKIRAN - Çankırı Nevzat Ayaz ANadolu Lisesi - Türk dili ve edebiyatı - GİRMEDİ
Zühtü ASARKAYA - Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet İlkokulu - Sınıf öğretmenliği - 63.4 - BAŞARISIZ

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
çerkeşli
12 Kasım 2014 Çarşamba 16:54
16:54
şimdi de ikinci tur atamalarda atanacak müdürlerin yerleri ayarlanıyor cemal görgülü cemaatinde, tabi icazet makamı ilçe başkanı ve belediye başkanı onay verirse. vay bee meb oldu kep
88.249.23.68
CUmhuriyet
04 Kasım 2014 Salı 14:14
14:14
Çerkeş Gaziosmanpaşa İlkokulu MÜdürlüğü komisyon tarafından Ali adındaki Camel GÖRGÜLÜ Bey Cemaatından öğretmene ayrılmıştır.
78.186.92.3
Çerkeş'li
04 Kasım 2014 Salı 09:43
09:43
Çerkeş'te ağırlıklı olarak Nur Cemaatinin Asya Grubundan olanlar yüksek puanlar alarak kazandılar. Demek ki sınav komisyonu da ....
78.186.92.3
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 539 871 23 98 | Haber Yazılımı: CM Bilişim