• BIST 103.247
  • Altın 187,605
  • Dolar 4,5433
  • Euro 5,3347
  • Ankara : 20 °C
  • İstanbul : 22 °C
  • İzmir : 28 °C
  • Çankırı : 20 °C
  • Antalya : 30 °C
  • Eskişehir : 17 °C

Çankırıspor, Cumhurbaşkanı'nın huzurunda

Çankırıspor, Cumhurbaşkanının huzurunda
Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali'nin dün saat 14.00'de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüştüğü öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul ettiği öğrenildi.

Sözcü18 Haber Merkezi'nin elde ettiği bilgilere göre, dün saat 14.00'de Cumhurbaşkanlığı köşküne çıkan Başkan Karaali ve beraberindekileri kabul eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e, başta Çankırıspor'un özel gündemi olmak üzere çok Çankırı ile ilgili bilgiler verildiği öğrenildi.

GÖRÜŞMENİN AYRINTILARI ORTAYA ÇIKTI

Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali ile Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yaptığı görüşmenin ayrıntıları ortaya çıktı. Başkan Karaali'nin Sözcü18 Genel Yayın Yönetmeni Vedat Beki'ye verdiği bilgilere göre, çarşamba günü gerçekleşen randevu, Karaali'nin Cumhurbaşkanına yazdığı bir mektupla başlamış.

Yaklaşık 40 gün önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e bir mektup yazan Başkan Karaali başta Çankırı ve Çankırıspor olmak üzere Anadolu Gösteri Merkezi ile ilgili yapılan çalışmaları detaylı bir şekilde kaleme almış.

1.5 SAAT SÜREN GÖRÜŞMEDEN NOTLAR...

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yaklaşık 1.5 saat süren görüşmede gündeme gelen konu başlıklarını şöyle özetleyebiliriz.

- Çankırı'daki gelişmelerin kadın penceresinden yansımaları.

- Çankırıspor'un başta altyapı olmak üzere tesisleşme ve ülke sporuna katkı sağlayacak projelerin hayata geçirilmesi yönünde yapılan çalışmalar.

- Çankırıspor'un Futbol Federasyonu ve Milli Takımın altyapısına yönelik projelendirdiği bölgesel çalışmalarla ilgili bilgiler.

- Anadolu Gösteri Merkezinin sahne sanatları ve kadına yönelik beceri geliştirme ve üretime dönük projelerinin aktarılması.

HAYRUNİSA GÜL DE PROJEYE DAVET EDİLECEK

Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali'nin verdiği bilgiye göre Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi hanımefendi Hayrunisa Gül de, aralarında İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in de bulunduğu UEFA Sosyal Komitesi üyeliği ile birlikte "futbol köprüsü" projesinde "koruyucu anne modeli" olarak yeralmasının aktarıldığı ve Cumhurbaşkanlığı'nın projeye sıcak baktığı öğrenildi.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
emekli
06 Aralık 2011 Salı 14:36
stulgay@hotmail.com
Bazıları Çankırı'dan dışarıya çıkamazken Hanımefendi icraatları ile gündeme oturuyor. Sportif başarısızlığa sığınanlara tavsiyem ise Çankırıspor tesislerini görmeleridir. Önce tesisleşme sonra başarı gerekir...
78.169.187.248
Ahmet taşemir
03 Aralık 2011 Cumartesi 20:46
emaç milletvekilliği...
Bu hanım arkadaşımızın en başından beri tek niyeti milletvekilliğine oynamak. İcraat olarak da aslında yaptığı hiç bir somut şey yok. Çankırısporunda durumu ortada. Neredeye küme düşecek. Ama sürekli göz önünde olmaya çalışarak tabiri caizse politakada göze girmek için sürekli takla atmaya devam ediyor.
88.230.226.8
Durmuş
03 Aralık 2011 Cumartesi 10:58
Şirret
Bir mektup da ben yazayım da...
85.98.59.176
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim