• BIST 101.892
  • Altın 190,254
  • Dolar 4,6043
  • Euro 5,3842
  • Ankara : 17 °C
  • İstanbul : 20 °C
  • İzmir : 22 °C
  • Çankırı : 15 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 15 °C

Çivitcioğlu: Bu kadro sizleri utandırmayacaktır

Çivitcioğlu: Bu kadro sizleri utandırmayacaktır
Ak Parti İl Başkanı Çivitcioğlu düzenlediği basın toplantısında 12 Haziran Pazar günü yapılan seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Ak Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitcioğlu yaptığı basın toplantısında 12 Haziran Pazar günü yapılan seçim sonuçlarını değerlendirirken, "İnşallah sizin buradan vekillerimizi meclise göndermeniz nasıl muhteşemse, buraya gelecek yatırım ve hizmetler bir o kadar muhteşem olacaktır" dedi.

İl Başkanı Çivitcioğlu açıklamasında şu bilgileri aktardı:

AK PARTİ OLARAK EN YÜKSEK OYU BU DÖNEMDE ALDIK

"Çankırılı Hemşerilerim; Saygıdeğer Basın Mensupları

Türk siyasi ve demokrasi tarihinin önemli bir genel seçimine tanıklık ettik. Türkiye'de olduğu gibi Çankırı’da da Ak Parti iktidarı üçüncü kez oylarını artırarak iktidar olma yetkisini aziz milletimizden aldı. Bu durum halkımızda kurduğumuz samimi diyaloğun, hizmetlerin, açıkladığımız projelerin milletimizin gönlünde kabulünün sandığa yansımasıdır. Ayrıca 8,5 yıllık Ak Parti iktidarına verilen yetkinin ibrası ve onaylanmasıdır. Çankırı olarak geçmişteki seçimlere baktığımızda en yüksek oyumuzun bu dönemde alındığı gözükmektedir. Bu tablo seçmenimizin 2023 vizyonunu benimsediğinin bir göstergesidir.

6 Haziran Pazartesi günü Başbakanımızın katılımıyla gerçekleşen Çankırı mitingi, bugüne kadar görülmemiş tarihi bir kalabalıkla bir coşku seli içinde geçti. Çankırı’da ilkleri sizlerle birlikte yaşadık.

OY ORANI OLARAK ÇANKIRI ÜLKE GENELİNDE 12. SIRADA YER ALDI

İlimizde aldığımız  % 65,6 oy oranı ile Türkiye’de en yüksek oy oranına sahip iller arasında 12. sırada yerimizi aldık. İlçelerimizden başta  %82.34’lük oy oranıyla Orta olmak üzere, Bayramören %75.53,  Çerkeş %62.39, Eldivan %62.31, Ilgaz % 67.54, Kızılırmak %70.17, Korgun %75.02, Kurşunlu %66.23,Şabanözü %58.63, Yapraklı %81.01, Atkaracalar %70.03 oranları ile Ak Partimizin yüzünü daha da çok güldürmüştür.

Değerli hemşerilerim Çankırı’da Ak Parti’ye her 100 kişiden 65 kişi oy vererek desteklemiştir. Bizim için her 100 kişinin oyu da muteberdir. Bize oy veren kadar vermeyenlere de teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Biz aziz milletimizin hepsinin hizmetkârıyız. Asla gurur ve kibir içerisinde olmayacağız.

İnşallah sizin buradan vekillerimizi meclise göndermeniz nasıl muhteşemse, buraya gelecek yatırım ve hizmetler bir o kadar muhteşem olacaktır.

BU KADRO SİZLERİ UTANDIRMAYACAKTIR

Aziz Çankırılılar, İl Başkanı olarak atandığım gün sizlere bir söz söylemiştim: ‘Sizleri utandırmayacağım!’ demiştim.

Ve şimdi diyorum ki; Büyük usta için, Çankırı için, bu kadro ile sizleri utandırmayacağız.

Tüm halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Teşekkürler Çankırı"

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
cemalettin
16 Haziran 2011 Perşembe 08:10
!!!
şahsım adına bu memlekete bişey yapılacağını sanmıyorum başbakanın mitingde söylediği gibi memlekete yatırım konusunda tıssssssssssssss yani söylenilenler havadan ibaret su getirdik yetmiyo mu dercesine sözde yatırım adı altında bunlar arefeyi gösteriyo bayramı göstermiyo önce iç şebekeyi değiştirsin de adam gibi kokusuz su içelim salim ağa oldumu bunu çözün su leş gibi kokuyo ne memba suyundan bahsediyor birazda yatırımlar bu memlekete gelsin de insanlar bulsun evine ekmek götürsün oldu mu
88.254.205.195
ATA17
15 Haziran 2011 Çarşamba 16:03
bu yemine sadık kalsınlar yeter
Devletin varlığı ve bağımsızlığını, Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, milletin kayıtsız ve şartsız egemenliğini koruyacağıma; hukukun üstünlüğüne, demokratik ve laik cumhuriyete ve Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı kalacağıma; toplumun huzur ve refahı, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde herkesin insan haklarından ve temel hürriyetlerden yararlanması ülküsünden ve anayasaya sadakatten ayrılmayacağıma; büyük "TÜRK" milleti önünde namusum ve şerefim üzerine and içerim.
78.165.121.98
181818
15 Haziran 2011 Çarşamba 10:03
kargalar da güler
Salim efendi kaç yıldır akp iktidarda? Şimdiye kadar Çankırıya ne faydası oldu da bundan sonra olacak? Çankırı sürekli göç veriyor. Çocuklarımızın geleceğinden umutsusuz. Kömür makarna dağıtıp milleti tembel alıştırmaktan başka ne yaptı bu iktidar. Doğalgazlı evlere kömür verildiğinide görsel medyadan izledik. Sayın başbakan dünyanın zengin başbakanlarının içinde 8. sırada. Bir sonraki seçimde seni de vekil seçeriz şüphen olmasın.B u halk nasıl olsa rezil yaşamaya alışmış. Lafı bırak da icraatlere bakalım
88.225.164.84
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim