• BIST 102.258
  • Altın 190,236
  • Dolar 4,5836
  • Euro 5,3954
  • Ankara : 15 °C
  • İstanbul : 18 °C
  • İzmir : 21 °C
  • Çankırı : 13 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 15 °C

Cumhuriyet'in valisi 'Türk Bayraklı' pastayı afiyetle yedi!

Cumhuriyetin valisi Türk Bayraklı pastayı afiyetle yedi!
Çankırı'da gerçekleştirilen Cumhuriyet resepsiyonunda bir skandal daha!

Çankırı'da gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet resepsiyonunda 'Türk bayraklı pasta' bizzat Vali Vahdettin Özcan tarafından kesilerek davetlilerle birlikte afiyetle yenildi!

Cumhuriyet'in Valisi Vahdettin Özcan'ın ev sahipliğinde Koç Otel'de gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonunda yaşanan olay, salonda bulunan Cumhuriyet Başsavcısı, askeri erkan ve kamu kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile davetlilerin huzurunda yaşandı.

BAŞBAKAN YERDE DURMASINA İZİN VERMİYOR!
Türk Bayrağı'nın, Cumhuriyet'in 90'ncı kuruluş yıldönümünde, Çankırı Valisi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen böylesi bir gecede, Türk bayrağının 'pasta' yapılarak davetlilere sunulması, tam anlamıyla bir skandal olarak nitelendirilmeli.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın uluslararası toplantılarda Türk bayrağı ile ilgili hassasiyetleri ülke gündemi ile birlikte dünyada konuşulurken, Cumhuriyet'in Valisi'nin, hem de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsipoyunda ülkenin bayrağını 'pasta'ya dönüştürerek, kendi elleriyle kesip biçmesi ve davetlilerle birlikte afiyetle yemesi tam anlamıyla bir skandal!

Konuyla ilgili Çankırı Valisi Vahdettin Özcan'ın yapacağı açıklama merakla bekleniyor. 

İŞTE O KARELER.

valiozcan-turkbayragi-sozcu-29ekim-resim-091.jpg

aa-valiozcan-cankiri-29ekimcumhuriyetbayrami-turkbayragi-sozcu-resim-09.jpg

CUMHURİYET'İN 90'INCI YILINDA ÇANKIRI'DA 'ERKEKLER BALOSU' - TIKLA

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
Bir Okuyucu
13 Kasım 2013 Çarşamba 19:48
Edep Ya Hu..
Valiler Devlet temsilcisi Başbakan ise seçimle değişebilen halk temsilcileri sayın beki işin içine siyaset giriyor yani... sağa sola sataşmak yerine ağırlığınızı korusanız basit bir haber için -yorumlarda görüldüğü üzre- bu kadar eleştiriye maruz kalmazdınız. okuyucu gözünde değerinizi düşürmeniz içler acısı bir durum.. diğer arkadaşların dediklerinin üzerine bunu da söyledik, artık daha muhabbete mahal yok anlamak isteyenler anlıyor durumun vehametini.. Saygılar..
88.226.91.165
Bir Okuyucu
13 Kasım 2013 Çarşamba 11:50
Edep ya hu..
Mantık. Biraz mantık.. "Aydın" iseniz biraz daha mantık.. Bu memlekette yere düşen bayrağı alan bir tek Tayyip mi kaldı da valiyle başbakan mukayese ediliyor bu bir.. Vali Özcan'ın yaptığı kasti bir davranış mıydı aşağılayıcı bir tutum mu sergiledi Bayraklı pastayı memlekette ilk bu adam mı yaptırıp kestirdi bu ikii.. Sizler gazeteci olarak görevini suistimal eden devlet adamlarının veya seçimle başa geçmiş görevlilerin kirli çamaşırlarını gün yüzüne çıkarmaktan bunu mu anlıyorsunuz bu da üç... Okuyucu notu: editör notu adı altında yapılan yorumlar psikolojik tahlile son derece elverişli görünüyor.

Editör'ün Notu: Kimin psikolojik tahlile ihtiyacı var şekil a'da görülüyor! 3 cümlelik yoruma 'ismini' yazamayan okuyucu öncelikli olarak bu eyleminin altında yatan gerçeği ortaya çıkartmak için psikologa görünmesi gerekir! Siz sıranızı savın biz seve seve gideriz. Mukayeseye gelince; Valiler kimin temsilcisi? Eleman'ı patronla mukayese etmenin neresi yanlış? 'Bayraklı pasta'yı memlekette kestiren ikinci adamı bulmak sizin göreviniz oldu! Çünkü biz bulamadık! Edep ya hu!
88.226.65.237
cafer
06 Kasım 2013 Çarşamba 01:51
beki haklı
adam haber yapıyor hemen atlıyorsunuz üstüne. bence de yanlış bu olay vedat beki'ye aynen katılıyorum.kimse kimseye avukatlık yapmasın ayrıca da...
85.98.173.149
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim