• BIST 97.726
  • Altın 145,645
  • Dolar 3,5781
  • Euro 4,0008
  • Ankara : 20 °C
  • İstanbul : 20 °C
  • İzmir : 19 °C
  • Çankırı : 24 °C
  • Antalya : 22 °C
  • Eskişehir : 11 °C

Dumanlı: Çankırı'da AKP'den iyiyiz!

Dumanlı: Çankırıda AKPden iyiyiz!
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Recep Dumanlı, Çankırı’da yapılan yerel seçim anketlerinde MHP’nin durumunun AKP’den iyi olduğunu açıkladı.
Partisinin Çankırı İl Başkanlığı’nda bir basın toplantısı düzenleyen MHP Genel Sekreter Yardımcısı Recep Dumanlı, MHP’nin 9 ilde düzenlediği açık hava toplantılarının sonuncusunun 9 Kasım’da Ankara’da yapılacağını bildirdi.
 
Düzenlenecek miting için Ankara ve çevresinde bulunan 11 kentte alt yapı çalışmaları yaptıklarını dile getiren Dumanlı, “Yapacağımız mitinge tüm Çankırılıları davet ediyoruz. Bunun için 2 gün boyunca burada kalacak ve çeşitli STK’larla görüşmeler yapacağız. Esnaflarımızla fikir alışverişinde bulunacak ve tüm vatandaşlarımızı açık hava toplantılarımızın sonuncusuna davet edeceğiz” diye konuştu.
 
Gazetecilerden gelen soruları da yanıtlayan Dumanlı, bir gazetecinin Çankırı’daki yerel seçim anketleriyle ilgili sorusu üzerine şunları kaydetti:
 
“Biz parti olarak adayımızı belirledikten sonra henüz bir anket çalışması yapmadık. Farklı şirketlerin yaptığı yerel seçim anketlerini özellikle takip ediyoruz ve sonuçlarda hiçbir sıkıntı görmüyoruz. MHP olarak Çankırı’da herhangi bir sıkıntımız söz konusu değil” diye konuştu.
 
Dumanlı, 30 Mart 2014′ten sonra Çankırı’ya MHP’li belediyenin en iyi hizmeti vereceğini kaydetti.
 
Toplantıda Dumanlı’ya, MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Selçuk Coşkun, Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır, Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğar, Çankırı Belediye Başkan Adayı Hakkı Yalçın ile parti teşkilatları eşlik etti. (Karatekin)
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
yilmaz
01 Kasım 2013 Cuma 14:44
hayalci olmayalım
Sayın Duman bu partiye kimler geldi kimler gitti unutmayın. Bizlerin herkese ihtiyacımız var. Çankırı'nın en ücra köşesinde yaşayan Çankırılı'nın oyuna ihtiyacımız var eğer herkesi kucaklarsak eğer ,herkese adil yaklaşırsak herkesi seversek, doğru dürüst olursak, Allah için doğru çalışırsak, gerçekten haktan yana olursak kazanmamızda ne engel olabilir ki? Çankırı MHP kalesi değil miydi hani Yozgat kale değil miydi? Allah'tan isteğim eğer bizler dediğim gibi olursak cenabı Allah bize nasip eder kimse buna mani olamaz. kimse kibirli olmasın. kimse kimseden üstün değildir herkes birbirini sevmeli yürekten
178.7.24.7
yilmaz
01 Kasım 2013 Cuma 14:30
hayalci olmayalım
öncelikle inşallah Sayın Recep Dumanlı beyin dediği olur fakat herşey çalışmaya bağlı. Seçimin son gününe kadar çalışmamız lazım unutmayın herkes kendi bölgesini daha iyi bilir. Bizler Çankırı'ya gelen misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyarız fakat unutmayın ki bu Çankırı şimdiye kadar kaç vekil çıkardı bunların hepsi de orada olmaları gerekmez mi? hani onlar nerede? Sayın Ahmet Bukan, Sayın İrfan Keleş, Sayın Hakkı Duran. Bunların hepsi bir arada olması o memleketin elit kadrolarıdır. Unutmayın her zaman birlikten güç doğacağını unutmayın. Çankırı geçen seçimde de kazanması lazımdı kazanmadan ...
178.7.24.7
YETERSİZSİNİZ
01 Kasım 2013 Cuma 14:04
resimde bile!
5'i bir yerde dizilmişiniz sizden mini futbol takımı bile çıkmaz. Ey Dumanlı senin ateşin nerede? Yanına A.Bukan'la İrfan Keleş yakışmıyor mu da yanına Osmaniye milletvekili vs yürütme kur üyesi adamları getiriyorsun? Bir de iyiyiz diye palavraya ne gerek. Anket yaptırmadıysan niye yalan. Önüne bir de fanus koy zaten dumanın sende mevcut. Falcıllık yap. yetenek sizmisiniz'e katıl, birinci olursun. İdris Şahin'e de Çankırı'yı dar etmişsin, Çankırı'ya gelemiyor. Bu arada hacca gitmiş. (Şaka yaptım) geçen hafta yanındakilerden ikisinin eline kurdelayı vermiş açılış yaptı. Duman bey bu gidişle milletvekili olamazsın ...
88.250.22.233
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 539 871 23 98 | Haber Yazılımı: CM Bilişim