• BIST 103.235
  • Altın 197,070
  • Dolar 4,7083
  • Euro 5,4926
  • Ankara : 21 °C
  • İstanbul : 24 °C
  • İzmir : 23 °C
  • Çankırı : 21 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 19 °C

FLAŞ! 'Şıh'lar bu işi 'meslek' edinmişler!

FLAŞ! Şıhlar bu işi meslek edinmişler!
Çankırı Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevine getirilen Numan (Namat) Salut'la ilgili iddialar bitmiyor...

Belediye Başkanı İrfan Dinç tarafından 'özel kalem müdürlüğü'ne getirilen ve Sözcü18 sayfalarında yer almasıyla birlikte Çankırı'da büyük yankı uyandıran Numan (Naman) Salut ve ailesi ile ilgili iddialar hız kesmiyor.

Sözcü18 Haber Merkezi'ne gelen son bilgiye göre halen Özel Kalem Müdürlüğü görevini sürdüren Numan (Namat) Salut'un aile üyelerinin de 'benzer' (çeşitli yerlerde özel kalem müdürlüğü) süreçleri tamamladıktan sonra 657 zırhına bürünerek Türkiye Cumhuriyeti kurumlarında koltuk sahibi oldukları iddia edildi.

Haber Merkezimize ulaşan iddia şöyle:

"Bu anlamda işe girenlerin zinciri bir hayli uzun. Sadece bu aileden bu yöntemle Sağlık Bakanlığında çalışanların sayısı 4-5 civarında. Bunlar Melik Çelik, Murat Salut, Naman Salut ve Nevzat Kocaman'dır: Yasal boşluktan yararlanarak bu hileye başvuran şıhlar Allah'a nasıl cevap verecekler?"

ÖNCEKİ HABERİMİZİ OKUMAYANLAR İÇİN - TIKLA

BAŞKAN DİNÇ SORUYA YANIT VEREMEDİ
Öte yandan ilk kez Sözcü18 sayfalarında yer alan "Batman'ın 'Şeh'i İrfan'ın özel kalem müdürü" (!) başlıklı haberimiz sonrasında gelişen olaylar zincirinde yaşanan bir gelişme Başkan Dinç'in 'sorumsuzluğunu' da ortaya koydu.

Edinilen bilgilere göre, Belediye Başkanı İrfan Dinç'in düzenleği bir basın toplantısında, yerel gazetecinin 'Çankırı'da adam mı kalmadı da Batmanlı bir ismi kendinize Özel Kalem Müdürü yaptınız! Bunun gerekçesini açıklar mısınız?' şeklindeki soruya yanıt ver(e)mediği ve başka bir konuya geçiş yaptığı öğrenildi.

ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ FACEBOOK SAYFASINI KAPATTI!
Sözcü18 sayfalarında yer alan haber sonrası Belediye Özel Kalem Müdürü Numan (Namat) Salut, kendisine ait sosyal paylaşım sitesi Facebook'daki sayfasını kapattı. 

BU İŞİ BOZ SAYIN VALİ - TIKLA

cankiri-namansalut-sozcu-resim-09.jpg

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
Serhat
08 Kasım 2013 Cuma 23:43
Deli Durmuş okur musun
Menzil ile bu adamın bir yakınlığı yok ki sen tutup Menzil demişsin. Araştır öğren Vedat bey dahi Menzil dememiş bilmeden yazmayın. Editor Bey'den kısa açıklama bekleriz.
81.214.177.248
deli dumrul
08 Kasım 2013 Cuma 00:46
...
bir yandan Allah, din iman diyeceksin, sonra da şak diye hiç tanınmadığın bir memleketin belediyesine şeyh yakını olduğun için özel kalem müdürü olacaksın. bunların kitabında hak yemekle ilgili bir şey yok sanırım. gerçi bunlara her şey mübah. faiz de yersin, torpil de yaparsın, kul hakkı da yersin;yeter ki bir şeyhin eteğine yapış. bu dünyanın ahireti de var. orada en büyük hesap bu şıh şeyh takımından sorulacak. bu ülkede maalesef en büyük sömürü, en büyük dolandırıcılık din üzerinden gerçekleştiriliyor. bu yüzden uyarılıyoruz. "o çok aldatan, sakın sizi Allah ile aldatmasın"(Lokman/33)
81.214.0.128
deli dumrul
07 Kasım 2013 Perşembe 22:44
...
belediye belediye değil, menzil tarikatının şubesi oldu resmen. Allah bu "Allah ile aldatan", kula kulluğu en büyük ibadet kabul eden, Allahla birlikte şeyhinden himmet dilenen, Allahla birlikte şeyhine dua eden, Allahın sıfatlarını şeyhlerine yakıştıranlardan bütün muvahhid müslümanları muhafaza buyursun. tabi maddi manevi sömürü de cabası. kendine Allahın Mugis(Gavs) sıfatını yakıştıran sahtekar şey efendi, uçabildiği(!), tayyi mekan yapabildiği(!) halde, 400 bin tllik mercedese biniyor. marabalar da el pençe divan sömürülüyor. "Allah aklını kullanmayanın üstüne pislik yığar"10/100
81.214.0.128
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim