• BIST 101.090
  • Altın 200,828
  • Dolar 4,7878
  • Euro 5,6116
  • Ankara : 19 °C
  • İstanbul : 21 °C
  • İzmir : 23 °C
  • Çankırı : 18 °C
  • Antalya : 24 °C
  • Eskişehir : 15 °C

Gül, geceyi Kastamonu'da geçirecek!

Gül, geceyi Kastamonuda geçirecek!
"Yatıracak yatağın yok be Çankırı" haberimize tepki gösterenler bu haberi tekrar tekrar okusun.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, iki günlük ziyaret için karayoluyla Ankara'dan Kastamonu'ya geldi.

Gül, valiliğe gelişinde halkı selamladı. Vatandaşlara kısa bir selamlama konuşması yapan Gül, Vali Erdoğan Bektaş ve protokol üyeleri tarafından karşılandı. Gül, daha sonra Valiliğe geçti.
 
Gül, Kastamonu Üniversitesi'ni ve garnizon komutanlığını ziyaret edecek.
 
Hüseyin Üster Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nin açılışını yapacak Gül, ayrıca belediyeyi ve Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret AŞ'yi ziyaret edecek, akşam yemeğine katılacak.
 
Gül, geceyi Kastamonu'da geçirecek.
 
"YATIRACAK YATAĞIN YOK BE ÇANKIRI" DEMİŞTİK VE...
Yukarıdaki haber metninde de belirtildiği gibi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bugün geldiği Kastamonu'da geceyi de geçirecek. Ve Gül'ün Kastamonu ziyareti böylece 2 güne çıkmış olacak.
 
Haberde belirtilmeyen noktayı biz açıklayalım: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kastamonu Daday'da İksir Resort Town'da konaklayacak...
 
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankırı ziyareti öncesi yayınladığımız "Yatıracak yatağın yok be Çankırı" başlıklı haberimizi okuyucu ile buluşturmuş ve şehirde 4 ya da 5 yıldızlı bir otelin hizmete girmesi gerektiğine dikkat çekmiştik!
 
Haberi yayımladıktan sonra gelen okuyucu yorumları her zaman olduğu gibi Sözcü18'i hedef alan açıklamalar içermiş, işaret ettiğimiz ve Çankırı'nın öncelikli sorunlarından biri olan "konaklama"daki kalitesizliğin çözümü yönünde herhangi bir öneri ya da özeleştiri yapılmamıştı!
 
Tekrarlamakta beis görmüyoruz...
 
Çankırı'nın acil olarak 4 ya da 5 yıldızlı bir otele ihtiyacı var! 
 
Teşvikte 6. Bölge içerisinde bulunan Çankırı bu fırsatı değerlendirerek, gerek Çankırılı işadamlarının biraraya gelmesiyle gerekse Ticaret-Sanayi Odası ve Valiliğin girişimleri ile kentte böylesi bir projeyi hayata geçirebilecek yatırımcılarla birinci elden temas kurulması adeta zarurettir.
 
Çankırı'nın içinde bulunduğu "darboğazı" aşmasında önemli bir rol üstlenecek olan böylesi bir proje beraberinde çok farklı olumlu gelişmelerin de ortaya çıkmasına vesile olacaktır.
 
Aklı selimin aklı evvellerden üstün çıkacağını düşünüyoruz...
 
SÖZCÜ18
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
çankırılı birisi
20 Kasım 2012 Salı 17:41
yazmak kolay, ya icraat?
sayın beki'ye sorduğum sorulara alamadığım cevaplar için teşekkür ediyorum! Çankırı'ya ithafen yazıyor ama Çankırı'nın insanına cevap veremeyecek kadar da aciz sanırım? Bu da bana göre maşa olarak kullanılan beki'nin hangi zihniyette olduğunu ortaya çıkarıyor. sayın beki buradan size sesleniyorum ortak 5 yıldızlı bir otel yapalım Çankırı'ya ne dersiniz?

editör'ün notu: ismini açıklamaktan sakınan birisine nasıl cevap verilir? Bununla birlikte "... maşa olarak kullanılan beki'nin ..." ithamınızı size iade ediyorum. teklifinize gelince; iletişim adresinde telefonumuz mevcut. arayın da ne kadar ciddi olduğunuzu değerlendirme fırsatımız olsun!
95.70.148.115
Ali Koç
17 Kasım 2012 Cumartesi 20:59
Sayın Beki haklı!
Sayın Beki'ye yürekten katılıyorum. Çankırı'ya bol yıldızlı bir otel lazım. Ama bu otel yatırımını kim yapacak ve bu otelde kim kalacak da kendisini döndürebilecek bu otel? Çankırı'da böyle bir otel ticari olarak mümkün müdür? Geceliğine en az 150 lira verip kim kalır bu otelde? Sayın Beki paranız olsa siz bu yatırımı yapar mısınız? Esas soru bu!
178.233.157.90
Tuncer Özvar
16 Kasım 2012 Cuma 16:41
Sayın Beki haklı
Sayın Vedat Beki iki haberdir gündeme getirdiğiniz Çankırı'da 4-5 yıldızlı otel ve konaklama yeri konusunda haklısınız. Maalesef ilimizde nitelikli ve kaliteli bir konaklama yeri yok. Bu habere kızmak yerine çözüm yolları bulmak daha akıllıca olacaktır.
95.6.78.36
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim