• BIST 103.200
  • Altın 197,070
  • Dolar 4,7083
  • Euro 5,4926
  • Ankara : 14 °C
  • İstanbul : 23 °C
  • İzmir : 23 °C
  • Çankırı : 19 °C
  • Antalya : 22 °C
  • Eskişehir : 18 °C

Haciz memurları danaların hışmına uğradı

Haciz memurları danaların hışmına uğradı
Çankırı ili Şabanözü ilçesi Özbek köyünde yaşanan olay avukatın danaların saldırısi sonucu yaralanmasıyla sonuçlandı.

Çankırı ili Şabanözü ilçesine bağlı Özbek köyünde yaşanan icra takip işlemi uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir sonucu beraberinde getirdi.

Sözcü18 Haber Merkezinin elde ettiği bilgilere göre pazartesi günü Şabanözü Adliyesine mensup icra memurları ile Ankara Barosu'na kayıtlı alacaklı dosya avukatı ilçeye bağlı Özbek köyündeki besi çiftliğine gittiler.

Haciz işlemleri için çiftlikte çalışmalara başlayan icra memurları ve avukat, nasıl olduğu anlaşılmadan bir anda çiftlikteki danaların saldırısına uğradılar. Danaların saldırısıyla icra memurları ve avukatın haciz işlemlerini gerçekleştiremeden yaralı olarak olay yerinden ayrıldıkları öğrenildi.

ŞABANÖZÜ İCRA MÜDÜRÜ
MEHMET ÖZÜDOĞRU'NDAN AÇIKLAMA

(23 Mart 2012 - Saat: 17.55)

"Şabanözü icra müdürü olarak böyle bir haberi yalanlıyorum, kınıyorum. İlçemizde icra müdürlüğümüzce böyle bir olay yaşanmamıştır. Kesinlikle yalan, uydurma haberdir. O gün ne hacze gidilmiştir ne böyle bir avukatla böyle bir olayla karşılaşılmıştır. İcra Müdürü olarak ne bana böyle bir şey sorulmuştur, ne de bilgime başvurulmuştur. Ben de bu haberi yeni öğrendim, yeni okudum, çok şaşırdım. Böyle bir habercilik anlayışı olamaz. Lütfen bu haberin hemen düzeltilip, tekzip yayınlatılarak bundan sonraki habercilik hizmetinin basın ilkelerine uygun şekilde yapılması rica olunur.!"

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
yavuz pehlivan
27 Mart 2012 Salı 08:33
ömer saglam
ömer saglam bu olaydan simdi koca bir kitap yazar..kim okur bilinmez..
92.44.157.30
hasan aslan
22 Mart 2012 Perşembe 19:37
sen ne ayaksın lala...ömer sağlam
hangi yazıyı okusam dibinde bitiyon sıkıldım senden yeter yazma arkadaş.git kendi gazeteni çıkar yaa. olmaz bu kadar vedat bey gir devreye yav. editöööörüm sesim geliyomuuu.bu adamın bilmediği bi konu çıksın ben öleyim yav, biraz saygı lütfen..
78.161.20.250
Mehmet Fatih
21 Mart 2012 Çarşamba 17:13
Danalar dellelince...
Az çok adliyelerde cereyan edn vakalara bakıp icra ile el konulan malların artık depolara sığmadığını,mağduriyetlerin çoğaldığını görebiliriz. Haklı,haksız bir yana sosyal dengelerin sarsılması,adalet duygusunun zayıflaması,komşusu açken tok yatılması gibi olaylar üzücü olmakta toplum burnuyla soluyan,patlamaya hazır birer bomba durumunda görülmekte.Adaletle,hakkaniyetle uçurum derecesinde farkılıklıklara sebebiyet vermeden iyi,meşru bir nizam içinde yaşatılmalıyız.Allah idarecilerimizi adalet ve merhametten ayırmasın.
95.65.208.221
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim