• BIST 102.410
  • Altın 186,636
  • Dolar 4,4877
  • Euro 5,2816
  • Ankara : 24 °C
  • İstanbul : 22 °C
  • İzmir : 29 °C
  • Çankırı : 18 °C
  • Antalya : 31 °C
  • Eskişehir : 22 °C

"Hepiniz gelin Hüseyin Filiz kadar yatırım yapın" (!)

Hepiniz gelin Hüseyin Filiz kadar yatırım yapın (!)
AK Parti 2. sıra adayı işadamı Hüseyin Filiz, katıldığı radyo programında Çerkeş'te köylü ile mahkemelik olan teşvikli yatırımını savundu.

AK Parti Çankırı 2. sıra milletvekili adayı Hüseyin Filiz, bu güne kadar Çerkeş'te yapacağı yatırım ile ilgili olarak kendisine yöneltilen eleştirileri ilk kez kamuoyu önünde yanıtladı.

99.5’te yayın yapan Radyo Neşe ve 99.7’de yayın yapan Radyo Best’in ortak yayınına AK Parti 1. sıra adayı Av. İdris Şahin ile birlikte katılarak program yapımcısı Turan Harmancı’nın sorularını yanıtlayan Filiz, yaklaşık bir saat on dakika boyunca kaldığı canlı yayında, ilk kez konuştu.

Çankırı merkezde doğup büyüdüğünü ifade eden Hüseyin Filiz, “Çankırı’da ticaret ve siyaset hayatımı devam ettirdim. Son 12 yıldır işlerimi daha da geliştirebilmek için Çankırı dışına taşarak Ankara’ya sürekli gittim geldim. Çankırı’yla irtibatımız hiç kopmadı. Yaklaşık bir yıldır Çerkeş’te hayvancılıkla ilgili yatırımımız var. Belki bugüne kadar Çankırı’da olan yatırımlarımızın en büyüğü. Aşağı yukarı 25 binle 35 bin metre kare arsası, kapalı alan ve bin büyük başla başlayıp daha sonra iki bin büyükbaş hayvancılık ve süt inekçiliğiyle ilgili bir yatırım. Burada süt ürünlerine dayalı paketleme tesisi, yoğurt, kaşar gibi üretim alanları olacak. Yani entegre bir tesis olacak” dedi

HEPİNİZ GELİN HÜSEYİN FİLİZ KADAR YATIRIM YAPIN

Sözlerini “Eleştiri normaldir ama yatırımlarımızı gördükçe vatandaşlarımız bu eleştirilerde ne kadar haksız olduklarını göreceklerdir” diye sürdüren Filiz,”Bu güne kadar yaptığım yatırımlara ilave bir yatırımdır. Önemli olan yatırımı yapmaktır. Yatırımı yaptıktan sonra aile üyelerinden birisine bu yatırımları devredersiniz. Sonuçta yaptığınız yatırımı Çankırı’da kalıyor. O yatırımı söküp bir yere götürmüyorsunuz. Hüseyin Filiz olarak ben şunu açıklıkla söylüyorum. Ben isterim ki, 20 tane yeni yatırım daha yapayım. Ama bunu muhalefetten eleştiren bazı arkadaşlarıma şunu söylemek isterim; Ey muhalefetteki kardeşlerim, Hepiniz gelin Hüseyin Filiz kadar yatırım yapın. Bir iş sahası açın. Yüz kişiye ekmek verin. En büyük milliyetçilik budur” diye konuştu.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
Aytaç
11 Haziran 2011 Cumartesi 22:40
Filizlerden..
Ailevi konulara elbette muhattab almaz, çünkü gelinin söyledikleri doğru!! Ağzını açsında, koysun kızcağız belgeleri. Ben de filiz ailesindenim. Konulara sonuna kadar eminim. Yakup Sarıbaş bir gün bunlar için üzüleceksin, ya allah katında ya bu dünyada.
85.97.58.11
yakup sarıbas
11 Haziran 2011 Cumartesi 13:04
yeter be
adamı cankırı ya yatırım yapıyor diye yıpratmaya calıştınız olmadı. ailevi işlere burnunuzu soktunuz kimseyı muhattab alıp tek kelıme etmedi. olayın aslını bilmeden tek taaflı yorum yaptınız. hiç demediniz ki gelini dunuru o kadar sucsuz masum olsa kocasını damadını sevse onun ailesine zarar vermek ıcın bu kadar ugrasır mı. simdi bugun yapacagı yatırım yetersiz diye yazıyosunuz. allah size akıl fikir versin. huseyın filiz en doğrusunu yapıyor hiçbirinizi muhattab almıyor helal olsun asil adammış
95.9.46.65
AHMET KEŞ
10 Haziran 2011 Cuma 20:49
renginiz ne
Sayın AKP adayları siz bu Çankırı'ya kalsa değil vekil olmayı muhtar bile seçilemezsiniz. Genel Başkanınızın yalan rüzgarına hatipliğine dua edin. Habur(da terörist karşılayıp, Barzani'nin ayağına gidi, 721 tane kurum satıp okyanus ötesine uşaklık edip, ihaleleri peşrev çekip askere çuval giydirip şerefini müzakere masalarında bırakıp milliyetçilikten bahsedemezsiniz. Hangi yüzle oy istediğinize zaten şaşırıyorum. Gidip Diyarbakır'a Osman Baydemir'in elini sıkan açılıma destek veren İdris Şahin değilmiydi. Renginizi bir bilsem
88.230.228.16
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim