• BIST 100.618
  • Altın 141,206
  • Dolar 3,5120
  • Euro 3,9960
  • Ankara : 27 °C
  • İstanbul : 31 °C
  • İzmir : 34 °C
  • Çankırı : 28 °C
  • Antalya : 27 °C
  • Eskişehir : 27 °C

İ. Melih Gökçek Çankırı'da

İ. Melih Gökçek Çankırıda
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek helikopterle Çankırı'ya geldi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek, Çankırı Belediye Başkanı ile görüşmek üzere helikopterle Çankırı'ya geldi.

Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çankırı'ya gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Atatürk Stadyumuna helikopterle indi.
 
Vali Vahdettin Özcan ve Belediye Başkanı İrfan Dinç ile Çankırı’da çeşitli incelemelerde bulunan Başkan Gökçek, Çankırı Belediyesini de ziyaret etti.
 
Belediye Başkanı İrfan Dinç tarafından Başkan Gökçek’e kent tarihi ve Belediye çalışmaları hakkında brifing sunuldu.
 
Çankırı'yı Ankara'nın kardeş şehri olarak gördüklerini belirten Başkan Gökçek, "Biz Çankırı'yı kardeşimiz olarak gördüğümüz için Çankırı'ya özel bir ilgi gösteriyoruz. Bugün inşallah birkaç tane projenizi yerinde inceleyip, kısa süre içerisinde tamamlamanın yoluna bakacağız. Ankara'da yaşayan Çankırılı sayısı, Çankırı'da yaşayan Çankırılı sayısından fazla. Biz Çankırı'ya destek olma gayreti içerisindeyiz" dedi.
 
Başkan Dinç tarafından Başkan Gökçek’e yöresel ürünler hediye edildi.
 
Daha sonra Şehir merkezinden geçen Tatlı Çay, eski terminal alanı, eski makine parkı ve Alparslan Türkeş Parkı’na yapılacak projelerle ilgili incelemelerde bulunan Gökçek, Dr.Rıfkı Kamil Urga Çankırı Araştırma Merkezi’nde de Çankırı tarihi ile ilgili belge ve dökümanları inceledi. Buğday Pazarı Medresesinde çay ikram edilen Gökçek, helikopterle Çankırı’dan ayrıldı.
 
melihgokcek-cankiri-sozcu-resim-05.jpg
 
cankiri-imelihgokcek-vahdettinozcan-sozcu-resim-051.jpg
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
ibrahim zencirci
26 Haziran 2013 Çarşamba 12:24
Fikri Takip 2005 de de söz vermişlerdi!
Yıl 2013 - 2005'de de söz vermişlerdi! 7 Nisan 2005 tarihinde saat 23 gibi yayınlanan, Kanal A televizyonunun haber arkası programında Sayın İrfan Dinç'in Çankırı ile ilgili projelerini öğrendiğimde, çok ama çok mutlu oldum. Özellikle çocukluğunda Tatlı çayda, "Kayalı Böğürt"de yıkanmış birisi olarak. Tatlı Çay projesinin Çankırı'nın çehresini değiştireceğine inanıyorum."
81.214.191.149
çankırılı
30 Mayıs 2013 Perşembe 15:36
söz namustur
belediye başkanın ilk aday olduğu sene seçimlerde geldi bende ne varsa bu kardeşimde de var dedi ve belediyenin önünde yine aynı parkları yapacağına söz verdi aradan dokuz sene geçti seçimler yaklaştı yine geldi ben de zannettim ki söz verdiği parkların açılışını yapmaya geldi de bizm çankırıdan haberimiz yok sandım ama yine aynı sözü verip gitmiş bu gazla bir on sene daha beklersin çankırım
176.43.89.185
ADİL ADEM
30 Mayıs 2013 Perşembe 14:04
dam üstünde saksağan
Allah aşkına yorum yazacağım diye kendinizi paralamayın. Birisi tutmuş Melih Gökçek oğlunu Çankırı'dan aday gösterecek, uyan diye yazmış. Çankırı'dan oğlunu aday adayı gösterirken sana mı soracak. Vah Çankırıma diyen vatandaşta Melih Gökçek elini neye deyse kurutuyor diyor. Vicdansızlık yapma Ankarayı Ankara yapan Çankırılıya kol kanat geren, üst üste Büyükşehir Belediye Başkanı olan sensin demi
81.212.99.81
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim