• BIST 102.410
  • Altın 186,954
  • Dolar 4,4877
  • Euro 5,2816
  • Ankara : 12 °C
  • İstanbul : 18 °C
  • İzmir : 23 °C
  • Çankırı : 11 °C
  • Antalya : 24 °C
  • Eskişehir : 11 °C

İbrahim Doğu'dan ima'lı afiş!

İbrahim Doğudan imalı afiş!
Kurşunlu Belediye Başkanı Doğu, ilçe girişine astığı afişle Karayolları 15. Bölge Müdürlüğünü eleştiriyor.

Kurşunlu Belediye Başkanı İbrahim Doğu, ilçe girişine Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılan sinyalizasyonun hatalı olduğunu belirterek durumu yaptırdığı afişle protesto etti.

Başkan Doğu'nun ilçe girişine astırdığı afişte "Bu ışıklı kavşak, Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı 15. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılmıştır. Hatalı yapım sebebiyle oluşabilecek kazalardan, sadece Karayolları sorumludur. Bu sorun ancak, alt geçit kavşak yapılarak çözümlenebilir. Kurşunlu Belediye Başkanlığı" yazmakta.

Bilindiği gibi Kurşunlu ilçesinde yaşayanlar ilçe girişinin daha güvenli olabilmesi yönünde talepleri olan alt geçit girişinin bir an önce programa alınıp tamamlanmasını istiyorlar. Mevcut durumun çeşitli kazalara neden olduğu bilinirken sürecin uzaması ilçe sakinlerini hayli tedirgin etmekte.

İşleyen sürecin nasıl sonuçlanacağı merak konusu.

kursunlu-sicakasfalt-sozcu-resim-091.jpg

KURŞUNLU İLÇESİ SICAK ASFALTLA TANIŞTI

Öte yandan, Çankırı milletvekili İdris Şahin'in geçtiğimiz günlerde Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami Uyar ile birlikte gerçekleştirdiği inceleme gezisinin sonuçları kendisini göstermeye başladı.

Kurşunlu ilçesinde Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü ekiplerince sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi. Konuyla ilgili Ak Parti Kurşunlu İlçe Başkan İsmail Tepeçam yazılı bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendirdi. Başkan Tepeçam "AK Parti’nin yerinde ve doğru uygulamaları neticesinde Kurşunlu’nun doğalgaza kavuşan ilk ilçe olduğunun altını çizen Tepeçam, “ Hükümetimizin ve AK Parti iktidarının yatırımları ilçemizi adeta bir cazibe merkezi haline getirdi. İlçemizin sıcak asfalta kavuşturulmasında AK Parti İl Başkanı Salim Çivitcioğlu, Çankırı Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz’e, özverili çalışmalarda bulunan Karayolları Bölge Müdürlüğü ekiplerine, şahsım ve ilçe teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
asi kıral
29 Eylül 2012 Cumartesi 15:22
yağdanlık
yorumları okudum deli dumrul'u yakinen 30 yıldır tanırım benim tanıdığım süre içerisinde fanatik başkan taraftarı idi eğer bu yorumu o deli dumrul yazdı ise kurşunluyu aydınlık günler bekliyor seçmen uyanmış demektir asfalt işine gelince tabi ki büyük çoğunluğu akp işi başkanın marifeti olsa her gün girdiği belediye merdivenini yapardı asfalt onu aşar..
85.104.113.66
deli dumrul
29 Eylül 2012 Cumartesi 14:52
yol bağlantısı
haberi okudum yorumları da kadir arkadaşım ilçede mi yaşarsın bilmem ama biz doğduk doğalı buradayı oradaki durumu asfaltın durumunu nasıl olduğunu niçin olduğunu biliyoruz bunca zamandır neden yapılmadığını da bizce bir beceriksizlik eseridir dua essin ki akp liler devreye girdi de asfalt atıldı ha şunu da söyleyim ama yağdanlık değilim doğrudan yanayım.
85.104.113.66
Kürşat
26 Eylül 2012 Çarşamba 13:16
Helal olsun
İbrahim Doğu'nun kurşunlu ilçe girindeki pankartlı eleştirisi yerini buldu haberiniz olsun. 26.09.2012 tarihinde karayolları yetkilileri söz konusu kavşağa gelip alt geçit için ölçümlerini yapmaya başladılar. Helal olsun bu adama... Adam gibi adamsın bee...
78.162.114.49
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim