• BIST 103.047
  • Altın 203,087
  • Dolar 4,8857
  • Euro 5,7204
  • Ankara : 24 °C
  • İstanbul : 22 °C
  • İzmir : 25 °C
  • Çankırı : 23 °C
  • Antalya : 28 °C
  • Eskişehir : 21 °C

İşte spor ekranı

İşte spor ekranı
Hafta sonunda birbirinden ilginç maçlar ve yayın saatleri.

 

İşte maç programı;
 
24 MART CUMARTESİ
 
10:00 Malezya Grand Prix sıralama turları/ Smartspor ( Formula 1)
13:00 Trabzonspor - Anadolu Efes / Lig TV 3 (Beko Basketbol Ligi)
13:30 Güngören Bld. - Konyaspor / TRT Spor  (Bank Asya 1.Lig)
14:00 Ceyhan BLD. - Galatasaray MP / GS TV (Kadınlar Basketbol Ligi play-off)
14:15 CSKA Moskova - L. Moskova / Lig TV (Rusya Ligi Şampiyonluk Grubu)
14:45 Chelsea - Tottenham / Lig TV 2 ( İngiltere Premier Lig)
15:00 Bandırma Kırmızı - Galatasaray MP / Lig TV 3 (Beko Basketbol Ligi)
15:00 Homend Antakya Belediyesi – Fenerbahçe / FB TV (Kadınlar Basketbol Ligi play-off)
16:30 Bayern Münih - Hannover 96 / Trt Haber (Almanya Bundesliga)
17:00 Beşiktaş Milangaz - Banvit / Lig TV 3 (Beko Basketbol Ligi)
17:00 Liverpool - Wigan / Lig TV 2 (İngiltere Premier Lig)
17:30 F.Bahçe Universal - Dinamo Kazan / TRT HD - TRT Spor  ( Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi)
19:00 Mallorca - Barcelona / NTV Spor ( İspanya La Liga)
19:00 Fenerbahçe - Bursaspor / Lig TV ( Spor Toto Süper Lig)
19:30 Schalke 04 - Leverkusen / Trt HD (Almanya Bundesliga )
19:30 Stoke City - Manchester City / Lig TV 3 (İngiltere Premier Lig)
20:00 Montpellier - St.Etienne / Lig TV 2 (Fransa Ligi)
21:00 Real Madrid - Real Sociedad / NTV Spor (İspanya La Liga)
22:00 Valenciennes - Rennes / Lig TV 2 (Fransa Ligi)
 
25 MART PAZAR
 
11:00 Malezya Grand Prix yarış / Smartspor ( Formula 1)
13:00 Zaragoza - A Madrid / NTV Spor ( İspanya La Liga)
13:30 Sakaryaspor - Göztepe / Trt 1 (Bank Asya 1.Lig)
14:00 Kaybeden - Kaybeden / TRT HD ( Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi)
15:00 Türkiye - Litvanya / NTV Spor (Avrupa Kadınlar Hentbol Şampiyonası) 
15:30 Stuttgart - Nürnberg / Trt Haber (Almanya Bundesliga) 
15:30 Eskişehirspor - Gaziantepspor / Lig TV ( Spor Toto Süper Lig)
15:30 Karabükspor - Kayserispor / Lig TV 2 (Spor Toto Süper Lig)
15:30 Manisaspor - Sivasspor / Lig TV 3 (Spor Toto Süper Lig)
17:00 Kazanan - Kazanan / TRT HD -TRT Spor ( Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi)
18:00 Toulouse - Auxerre / Lig TV 2 ( Fransa Ligi)
18:00 West Bromwich  - Newcastle United / Lig TV 3( İngiltere Premier Lig)
19:00 Adanaspor - Elazığspor / Trt 3 (Bank Asya 1.Lig)
19:00 Galatasaray - Trabzonspor / Lig TV (Spor Toto Süper Lig)
22:00 Corinthians - Palmerias / Lig TV 2 (Brezilya Paulista A1)
22:00 PSG - Bordeaux / Lig TV 3 (Fransa Ligi)
 
26 MART PAZARTESİ
 
20:00 İstanbul BŞB - Beşiktaş / Lig TV ( Spor Toto Süper Lig)
22:00 Man. United - Fulham / Lig TV 3 (İngiltere Premier Lig)
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Aytemiz Alanyaspor: 3 - Antalyaspor: 218 Mayıs 2018 Cuma 20:34
  • Trabzonspor: 3 - Kardemir Karabükspor: 018 Mayıs 2018 Cuma 20:01
  • Avrupa Ligi finali nefes kesti17 Mayıs 2018 Perşembe 07:23
  • Kardemir Karabükspor: 0 - Fenerbahçe: 715 Mayıs 2018 Salı 06:13
  • Demir Grup Sivasspor: 2 - Aytemiz Alanyaspor: 213 Mayıs 2018 Pazar 21:10
  • Osmanlıspor FK: 2 - Beşiktaş: 313 Mayıs 2018 Pazar 20:57
  • Bursaspor: 1 - Trabzonspor: 313 Mayıs 2018 Pazar 18:25
  • Galatasaray: 2 - Evkur Yeni Malatyaspor: 012 Mayıs 2018 Cumartesi 21:09
  • Atiker Konyaspor: 1 - Göztepe: 112 Mayıs 2018 Cumartesi 21:04
  • Kasımpaşa: 3 - Gençlerbirliği: 112 Mayıs 2018 Cumartesi 20:38
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim