• BIST 103.200
  • Altın 196,867
  • Dolar 4,7083
  • Euro 5,4926
  • Ankara : 18 °C
  • İstanbul : 19 °C
  • İzmir : 24 °C
  • Çankırı : 20 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 16 °C

İşte spor ekranı

İşte spor ekranı
Haftanın birbirinden ilginç maçları ekranlarda.

7 Nisan Cumartesi

12:00 Ziraat Bankası - Galatasaray Yurtiçi Kargo / GS TV (Voleybol Türkiye Kupası) 
14:00 Güngörenspor - Denizlispor / TRT 3 (TFF 1. Ligi)
14:00 Fenerbahçe Ülker - Banvit / Lig TV 3 (Beko Basketbol Ligi)
14:45 Sunderland - Tottenham / Lig TV 2 (İngiltere: Premier League)
15:30 MKE Ankaragücü - Kayserispor / Lig TV (Süper Lig)
16:00 Fenerbahçe Grundig - Halkbank / FB TV (Türkiye Kupası)
16:00 Beşiktaş Milangaz - Hacettepe Üni. / Lig TV 3  (Beko Basketbol Ligi)
16:00 Milan - Fiorentina / Euro Futbol (İtalya: Serie A)
16:30 Wolfsburg - Borussia Dortmund / TRT Haber (Almanya Bundesliga I)
18:00 Fenerbahçe Universal - Vakıfbank TT / SPORTS TV (Aroma Bayanlar play-off karşılaşması)
19:00 Fenerbahçe - Antalyaspor / Lig TV  (Spor Toto Süper Lig)
19:00 Samsunspor - Sivasspor / Lig TV 2 (Spor Toto Süper Lig)
19:00 Bursaspor - Gaziantepspor / Lig TV 3 (Spor Toto Süper Lig)
19:00 İstanbul BB - Gençlerbirliği / Salon 2  (Spor Toto Süper Lig)
19:00 Eskişehirspor - Mersin İdman Yurdu / Salon 3  (Spor Toto Süper Lig)
19:00 Göztepe - Kasımpaşa / TRT 3 (TFF 1.Ligi)
19:30 B.Mönchengladbach - Hertha Berlin / TRT HD (Almana Ligi)
19:30 Palermo - Juventus / Euro Futbol (İtalya: Serie A)
20:00 Eczacıbaşı Vitra - Galatasaray / SPORTS TV (Aroma Bayanlar play-off karşılaşması)
21:00 Zaragoza - Barcelona / NTV Spor (La Liga)
22:00 Lyon - Auxerre / Lig TV 3 (Fransa 1.Lig)
22:00 Lazio - Napoli / Euro Futbol (İtalya: Serie A)
 
8 Nisan Pazar
 
13:00 Levante - Atletico Madrid / NTV Spor (İspanya Primera Lig)
14:00 Boluspor - Konyaspor / TRT 1 (TFF 1.Ligi)
14:00 Akhisar Belediyespor - Bucaspor / TRT 3 (TFF 1.Ligi)
14:00 Giresunspor - Kartalspor / TRT 6 (TFF 1.Ligi)
15:30 Manchester United - QPR / Lig TV  2 (İngiltere: Premier League)
15:30 Orduspor - Trabzonspor / Lig TV (Spor Toto Süper Lig)
16:00 Bandırma Kırmızı - Anadolu Efes / Lig TV 3  (Beko Basketbol Ligi)
16:30 Schalke 04 - Hannover 96 / TRT Haber (Almanya Bundesliga 1)
16:30 Çaykur Rizespor - Karşıyaka / TRT 3 (TFF 1.Ligi)
16:30 Adanaspor - Kayseri Erciyesspor / TRT Anadolu (TFF 1.Ligi)
18:00 Caen - Bordeaux / Lig TV 2 (Fransa 1.Lig)
18:00 Arsenal - Manchester City / Lig TV 3 (İngiltere Premier Ligi)
18:30 Hamburg - Bayer Leverkusen / TRT HD (Bundesliga 1. Lig)
19:00 Athletic Bilbao - Sevilla / NTV Spor (İspanya Premier Lig)
19:00 Manisaspor - Galatasaray / Lig TV  (Spor Toto Süper Lig)
19:00 Sakaryaspor - Elazığspor / TRT 3 (TFF 1. Ligi)
22:00 PSG - Marsilya / Lig TV 3 (Fransa Ligi)
22:30 Real Madrid - Valencia / NTV Spor (La Liga)
 
9 Nisan Pazartesi
 
17:00 Tottenham - Norwich / Lig TV (İngiltere: Premier League)
17:00 Everton - Sunderland / Lig TV 2 (İngiliz FA Kupası)
17:00 Newcastle United - Bolton / Lig TV 3 (İngiltere: Premier League)
19:00 Gaziantep BŞB - Tavşanlı Linyitspor / TRT 3 (TFF 1. Ligi)
19:30 Aston Villa - Stoke City / Lig TV 2 (İngiltere: Premier League)
22:00 Fulham - Chelsea / Lig TV 3 (İngiltere: Premier League)
Etiketler: ,
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim