• BIST 103.200
  • Altın 197,070
  • Dolar 4,7083
  • Euro 5,4926
  • Ankara : 23 °C
  • İstanbul : 20 °C
  • İzmir : 26 °C
  • Çankırı : 22 °C
  • Antalya : 28 °C
  • Eskişehir : 20 °C

İZÇANDER'in iftarına yoğun ilgi

İZÇANDERin iftarına yoğun ilgi
İzmir Çankırılılar Derneğince düzenlenen iftar yemeği siyasetçiyi, bürokratı, STK'ları, işadamını ve sade vatandaşı biraraya getirdi.

İzmir Çankırılılar Derneği tarafından Buca - Sahra Sultan Düğün salonunda gerçekleştirilen iftar programı, siyasetçisinden bürokratına, stk yöneticilerinden işadamlarına ve de sade Çankırılı'yı biraraya getirmeyi başardı.

Başta Çankırı Valisi Vahdettin Özcan olmak üzere, AK Parti İzmir milletvekili Nesrin Ulema, Çankırı milletvekili İdris Şahin, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali, Çankırı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Musa Çağlar, Çankırı Devlet Hastanesi eski başhekimi Dr. Fatih Esad Topal, İzmir MHP, DSP İl Başkanları, çeşitli kurumlarda görev yapan bürokratlar ile İzmir'de yaşayan yaklaşık 400 Çankırılı aynı ortamda iftar açmanın mutluluğunu yaşadılar.

GECEDEN GÖRÜNTÜLER - TIKLA

Ev sahibi olarak ilk sözü alan İZÇANDER Başkanı ve Çankırıspor Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Yayla "Böylesi mübarek bir ramazan ayında değerli misafirlerimiz ve İzmir'de yaşayan Çankırılılar olarak birarada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz." derken, Ekim ayında gerçekleştirmeyi planladıkları Ahilik Haftası içerisinde 'yaren' gecesi için başta Vali Özcan olmak üzere milletvekilleri ve Belediye Başkanından destek istedi.

Geceye katılanlar konuklar ve dernek yönetimi program sonrasında günün anısına hatıra fotoğrafı vermeyi de ihmal etmediler.

ramazan-iftarprogrami-izcander-ibrahimyayla-sozcu-resim-07.jpg

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
Çankırılı STK Temsilcisi
22 Temmuz 2013 Pazartesi 19:49
Editör'e teşekkür ederiz.
Sayın Editör arkadaşım; size çok teşekkür ediyoruz.
94.123.139.210
Çankırılı STK Temsilcisi
22 Temmuz 2013 Pazartesi 19:48
Buyurun Çankırımıza gelin ude görün.
Sizler Çankırı'daki sivil toplum kuruluşlarını görmek istiyorsanız buyurun Çankırı'ya gelin, Çankırı Valiliği İl Dernekler Müdürlüğüne uğrayın. İl Dernekler Müdürlüğü Çankırı'da kaç tane dernek varsa size listesini verir. Sizler de bu liste üzerinden Çankırı'da kaç tane sivil toplum kuruluşu varsa öğrenmiş olursunuz. Bu kuruluşları ziyaret edersiniz. Bu kuruluşların faaliyet raporları vardır. Bu raporlardan sizlere birer adet fotokopi verirler. Sizler de hiç olmazsa birşeyler yapmayı öğrenmiş olursunuz. Dernekçilik senede bir defa AKP'lilere iftar yemeği vermekle olmuyor beylerrrr.
94.123.139.210
Çankırılı STK Temsilcisi
22 Temmuz 2013 Pazartesi 19:43
Sizdemi AKP yandaşı oldunuz.
İzmir ilinde Çankırılılar'ı temsil eden, Çankırılılar derneğimiz varmış. Bu derneğimiz Çankırılılar'ı temsil etmeyip, sadece AKP'li olan milletvekili, belediye başkanı, Merkez ilçe başkanı ve ayrıca Çankırı valisini iftara davet etmiş ve iftar yemeği vermiş. Bunu da çok büyük iş yapmışlar gibi haber yapmışlar. Bu dernek temsilcileri ne zaman Çankırı'ya gelmişler, hangi sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmişler? Hangi sivil toplum kuruluşunun etkinliklerine ve faaliyetlerine katılmışlar? Bir de kalkıp Çankırı'da sivil toplum kuruluşları mı var? diye konuşuyorlar. Allah aşkına siz de beni güldürmeyin.

Editör'ün notu: İftar davetinde İzmir MHP ve DSP İl Başkanları da bulundu. Sonrasında haberi Sözcü18 yaptı. Bütün bunların yanında İZÇANDER Başkanı Av. İbrahim Yayla, bugün itibariyle Çankırıspor yönetim kurulu üyesidir. Bilginize. (VB)
94.123.139.210
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim