• BIST 102.258
  • Altın 190,236
  • Dolar 4,5836
  • Euro 5,3954
  • Ankara : 14 °C
  • İstanbul : 19 °C
  • İzmir : 22 °C
  • Çankırı : 10 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 14 °C

Kaza mı, cinayet mi?

Kaza mı, cinayet mi?
Sözcü18 Habe Merkezi, 28 Temmuz Perşembe gününü ilk saatlerinde yaşanan trafik kazası sonucu yaşamını yitirdiği açıklanan Ferdi K.'nın ölümündeki sır perdesini aralamaya çalışıyor.

Bilindiği gibi Kurşunlu ilçesinde 28 Temmuz Perşembe gününün ilk saatlerinde (02.00) yaşanan ve 17 yaşındaki Ferdi K’nın hayatını kaybettiği şüpheli trafik kaza sonrası yaşanan olaylar sıcaklığını korumakta.

Yaşanan şüpheli trafik kazasından sonra hayatını kaybeden Ferdi K’nın aynı araçta bulunan üvey annesi Sevim K. (36)’nın da 15 yaşındaki S.K’yı fuhuşa zorladığı iddiaları ortaya çıkmış ve emniyet ile savcılığın ortak soruşturması sonucunda ilk etapta 14 kişi tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Olaylar henüz tazeliğini korurken Kurşunlu ilçesinde beklenmedik üzücü bir olay daha yaşanmış ve kazanın ardından 7 gün sonra yani 4 Ağustos 2011 Perşembe günü Kurşunlu Belediyesi itfaiye biriminde çalışan aynı zamanda Kalekapısı Mahallesi muhtarı olan Ertuğrul Uzunoğlu elindeki silahı kafasına sıkarak intihar etmişti.

İki çocuk babası ve çevresinde sevilen bir kişilik olan Ertuğrul Uzunoğlu’nun beklenmedik intiharı ilçede büyük bir şaşkınlıkla karşılanırken, yaşanan olaylar zincirinin nerede ve nasıl sonuçlanacağı konusundaki belirsizlik de hız kazanmıştı.

KAZANIN YAŞANDIĞI İLK GECEYE DÖNECEK OLURSAK

Sözcü18 Haber Merkezi, 28 Temmuz’dan bu yana yaşanan olaylarla ilgili olarak yaptığı araştırmada ilginç bilgilere ulaştı. Haber Merkezimizin ulaştığı bilgiler arasında Ferdi K.’nın ölümüyle sonuçlanan ve basında “trafik kazası sonrası hayatını kaybetti” şeklinde yer alan haberin kaynağında şüpheler olduğu kanaati oluştu.

Hatırlanacağı gibi trafik kazasında hayatını kaybeden Ferdi K’nın, kaza öncesi bir benzin istasyonunda halen tutuklu olarak cezaevinde bulunan Kurşunlu Belediye personeli Adnan T. İle tartıştığı ve bu tartışma sırasında ortada bir silahın bulunduğu ifade edilmişti.

FERDİ K. TRAFİK KAZASI İLE Mİ HAYATINI KAYBETTİ, YOKSA!

Sözcü18 Haber Merkezi başta Kurşunlu Cumhuriyet Savcılığı makamı olmak üzere Kurşunlu Emniyeti’ne ve Ferdi K’nın ölümü sonrası otopsisini yapan Kurşunlu Devlet Hastanesi yetkililerine şu soruları soruyor:

-28 Temmuz Perşembe gecesi Kurşunlu ilçesi sınırları içerisinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden 17 yaşındaki Ferdi K’nın ölüm nedeni nedir?

-Ferdi K’nın vücudunda (sağ böbreğinin üzerinde) kurşun yarası var mıdır?

-Şayet vücutta böylesi bir kurşun  yarası varsa, bu kurşunu sıkan silah kime aittir?

BU SORULARA VERİLECEK YANITLAR
ERTUĞRUL UZUNOĞLU’NUN İNTİHARINDAKİ
SIR PERDESİNİ ORTADAN KALDIRACAK

Sözcü18 Haber Merkezi’nin gündeme taşıdığı bu soruların yanıtları açıklanır ve trafik kazasında hayatını kaybeden Ferdi K’nın “silahlı saldırı” sonucu öldüğü şeklindeki bir açıklama Kalekapısı Muhtarı Ertuğrul Uzunoğlu’nun “intihar” eylemine gidişi ve nedenlerini de açıklıkla ortaya koyacağına yürekten inanıyoruz.

BİR SORUMUZ DAHA VAR

Sözcü18 Haber Merkezinin yaşanan olaylarla ilgili olarak bir sorusu daha var:

-Kurşunlu Emniyet Amirliği’nde görev yaparken, halen T.C. Devletinin bakım ve gözetimi altında bulunan 15 yaşındaki S.K. ile cinsel ilişkiye giren polis memuru ya da memurları var mıdır?

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
ATA17
31 Ağustos 2011 Çarşamba 03:19
yargı süreci
Konu yargıya intikal etmiş, bırakın onlar bütün suçluları bulsun, polis memuru, polis memurları derken orada çalışan herkesi zan altında bırakıyorsunuz, ailesi olan var bence haberinizin bu kısmını kaldırın. yorum yazılan kutunun altındaki notu aynen buraya kopyalayıp yapıştırıyorum.Yorumun kişi ya da kuruluşlara karşı eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü veya hakaret nitelikli olması halinde ilgili kişi veya kurumun hakkınızda yasal işlem başlatabileceğini unutmayınız.!!!yorum yapan da haber yapan da lütfen biraz daha dikkat, suçu işlemiş her kim var ise inşallah cezasını belasını bulur.
78.161.11.38
Abuzer KADAYIF
29 Ağustos 2011 Pazartesi 12:27
böyle gazetecilik olmaz
Birisi demiş ya hayal gücü çok sınırsız diye aynen de öyle, senin haber merkezin halk arasında dolaşan fısıltılardan ibaret, yorumlama yaparak kendi düşüncelerinden haber çıkarmaya çalışıyorsun işin aslı astarı ne bilmiyorsun, bir kere 14 kişi tutuklanmadı, 19 kişi tutuklandı.

EDİTÖRÜN NOTU: Önce "kursun", şimdi de "abuzer kadayıf" (!) Sevsinler klavye delikanlılığınızı... Adınızı soyadınızı yazmayı öğrenin sonra ahkam kesin. İşin aslını astarını biliyorsan bir de sen anlat da hep beraber öğrenelim... Ne dersin?
85.98.58.215
ferman
28 Ağustos 2011 Pazar 22:43
gasteci
Habercilik buysa eğer diğerlerinin yaptığı işin adı nedir? Bir kez olsun yapılan soruşturmayı gördün mü? Suçladığın insanlarla konuştun mu? Ankara'da oturduğun yerden sallama haber yapıp milletin aklını bulandırıyorsun. Daha önce yaptığın haberlere benzemez bu işin içinde ölenler var halen tutuklu olanlar var. Haydi süren soruşturmaya saygın yok ölenlere bari saygı duy. Ciğerin yiyorsa yayınlarsın.

EDİTÖRÜN NOTU: Şayet sizin ciğeriniz olmuş olsaydı, adınızı ve soyadınızı açık yazardınız! Sözcü18'in ciğeri de yüreği de var! Bugüne kadar da bunu sayısız defa göstermekten imtina etmedi, sayın "ciğersiz" !
"yalancı" başlıklı yorumda "selahattin", "gasteci" başlıklı yorumda "ferman" adını kullanan "duble ciğersiz"
78.161.37.113
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim