• BIST 103.267
  • Altın 197,713
  • Dolar 4,7110
  • Euro 5,4950
  • Ankara : 25 °C
  • İstanbul : 25 °C
  • İzmir : 25 °C
  • Çankırı : 28 °C
  • Antalya : 24 °C
  • Eskişehir : 15 °C

'Kopyala-yapıştır Hakkı'

Kopyala-yapıştır Hakkı
MHP Çankırı Belediye Başkan adayı Hakkı Yalçın, yeni bir skandala imza attı.
MHP Çankırı Belediye Başkan adayı Hakkı Yalçın yeni bir skandala daha imza attı. Yalçın, Facebook'da yaptığı paylaşımda kaleme aldığı cümleler Google arama motorunda sorgulandığı zaman çok sayıda isim tarafından defalarca dile getirilmiş cümleler olarak karşımıza çıkmakta.
 
Sosyal paylaşım sitelerinden Facebook'u olabildiğince kullanma gayretinde olan MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı Hakkı Yalçın'ın bugün paylaştığı 6 paragraflık yazının tamamını öncelikli olarak (büyük ihtimal bu sayfadaki de biryerlerden alıntı!) MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhanettin Kocamaz'ın kişisel sayfasında bulmak mümkün. (http://www.burhanettinkocamaz.com/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=54)
 
MHP Belediye Başkan adayı Hakkı Yalçın'ın bugün Facebook'da paylaştığı cümleleri;
 
 
"Şehir yaşamının hemen her safhasında mutlaka belediyecilik ve belediye vardır. Doğmadan önce ambulans hizmetiyle başlayan zincir, günlük birçok ihtiyacın temin edilmesinde; yollarda, parklarda, içmesuyu temininde, kirli suları arıtılarak uzaklaştırılmasında, ulaşımda, sosyal ve kültürel projelerle devam eder. En sonunda hayat sona erdiğinde kabirde dahi sürer.
 
Belediyecilik kısaca doğumla ölüm arasında her zaman, her an bir şekilde ilişkili olan bir sosyal hizmetler zinciridir. Belediyede halkın bu hizmetleri en geniş şekilde alabilmek maksadıyla demokratik usullerle göreve getirdiği bir yerel yönetim birimidir.
Belediye halkın yerel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yapar.
 
Bizim yerel yönetim anlayışımız; çağdaş, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları ve tüm şehri aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan, tüm şehri top yekün düşünen, bu şehrin geçmişten günümüze uzanan tüm değerlerine sahip çıkarken; onları koruyup, kollayarak günümüzde de güncelliğini sürdürmesi için çaba gösteren, geçmişle günümüz arasında köprü görevini üstlenen bir anlayıştır.
 
Yine bizim yönetim anlayışımız; Çankırı'da yaşayan tüm insanların kaynaşması, dayanışması ve hemşehricilik bilincinin pekişmesi çabalarını geliştirerek, barış, huzur ve kardeşliğin en üst düzeyde tesisine yönelik çalışmaları en öncelikli görev sayan bir anlayıştır.
 
Zira bize göre hizmeti yapmaktan öte, yapılan hizmeti o şehirde yaşayanların kendi malı bilmesi, öz malına sahip çıkar gibi sahiplenmesi en büyük idealimizdir."
 
cankiri-hakkiyalcin-mhpbaskanadayi-sozcu-resim-082.jpg

 

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
MHP'DEN BİRİ
25 Şubat 2014 Salı 21:55
21:55
Hakkı Yalçın yerine Hüseyin Yakar başkan olmalı
176.55.127.154
öz çankırılı emre
25 Şubat 2014 Salı 18:23
18:23
sayın akp'li beyler gücünüze mi gidiyor hakkı beyin akması tabi yemeler içmeler bitecek dimi peşkeşler bitecek belediyenin arabalarını kendi arabalarınız gibi kullanamayacaksınız dimi devlet beyin pisküvet demesi evlenmesi sizleri ilgilendirmez varsa aklınızda düşünceniz böyle burda palavra atmakla olmaz geldiği zaman çıkar erkek gibi kendisine söyleyin neden evlenmediğini çoluk çocuk yapmadığını hakkı beyin alması da gücünüze gitmesin bizler de biliyoruz irfan'ın kimlere ne peşkeş çektiğini bisikleti olmayanlar şimdi eksoz patlatıyor belediye meydanlarında çalışmadan para kazanıyorlar yalan mı söylüyoruz beyler bırakın irfan'ın şununu bununu kim hayırlı ise allah onu versin devletin başına da belediyesine de köy muhtarına da her kim olursa olsun sadce kendi menfaatımız için yandaşlık yapmayalım saygılar.
212.156.93.78
HAVALE EDİYORUM
14 Eylül 2013 Cumartesi 18:22
ALLAHA
Bunu kim bulup getirdiyse ALLAH'a havale ediyorum. Ya düğünde yok, cenazede yok, açılışta yok, kapanışta yok. Bari yerine bir de dublör bul yapıştır da yok demesinler. Sen nasıl seçim kazanacan ya? bi davul çaldın bir de çay dağıtmak için önlük mü etek mi bişey giydin gezdin. şimdi kayıplara karıştın. yok yok yok. Seni aday yapanları ALLAH'a havale ediyorum.10 yıl beklediğim için bize de yazık....
88.250.22.233
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim