• BIST 101.090
  • Altın 200,828
  • Dolar 4,7878
  • Euro 5,6116
  • Ankara : 18 °C
  • İstanbul : 23 °C
  • İzmir : 25 °C
  • Çankırı : 21 °C
  • Antalya : 24 °C
  • Eskişehir : 15 °C

MHP'de 'hızlandırılmış kongre' takvimi

MHPde hızlandırılmış kongre takvimi
Açıklanan kongre takvimine bakıldığında, MHP Çankırı teşkilatı yeni yıla girmeden tüm ilçe kongrelerini tamamlamış olacak.

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Teşkilatı'nın kongre takvimi 20 Aralık 2011 Salı Günü Korgun ilçe kongresiyle başlıyor.

MHP Genel Merkezi'nin talimatları doğrultusunda hazırlanan seçim takvimine göre 22 Aralık 2011 Perşembe günü Çerkeş, 23 Aralık Cuma günü Bayramören, 24 Aralık Cumartesi günü Eldivan ve Orta, 25 Aralık Pazar günü Atkaracalar ve Ilgaz, 27 Aralık salı günü Yapraklı ve Kızılırmak ve yılın son günü 31 Aralık Cumartesi günü ise Şabanözü ilçe kongreleri gerçekleştirilecek.

Çankırı Merkez ilçe kongresi ise 8 Ocak 2012 pazar günü yapılacak.

ACIBUNAR: KATILIMI YÜKSEK TUTMAK İÇİN

Açıklanan kongre takvimi ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz MHP İl Başkanı Ali Acıbunar "İllerde yapılacak kongrelere Genel Merkez'de görevli milletvekili ve idarecilerimizin katılımını hem yüksek tutmak hem de onların seyahatlerini olabildiğince toplu şekilde yerine getirebilmeleri için böylesi bir kongre takvimini uygun gördük" dedi. Başkan Acıbunar Çankırı İl Kongresinin de Mart, Nisan ve Mayıs aylarından birinde gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.

Etiketler: , ,
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
Tahir Ç.
23 Aralık 2011 Cuma 15:21
köy muhtarına ve yandaşlarına
Hacı Doğan'ın mal varlığı çok diyen mallar, elinde belgesi olan vatandaş o belgeleri açıklamazsan namertsin. Çamur at izi kalsın taktiğini kullanma. Adamsan klavye delikanlılığı yapma gel kızılırmağa belgelerini açıkla bu delikanlılığı yapacağına ihtimal vermiyorum ama yine de davet ediyorum. Bir de adamsanız rumuz kullanmayın açık ve net olun.
78.169.146.85
KIZILIRMAKLI HALİL İBRAHİM
22 Aralık 2011 Perşembe 18:00
Bütün suçlar Çankırı İl Başkanlığında
Kızılırmak ilçesinde sıkıntıların olduğunu Çankırı İl Başkanı görmüyor mu? Kızılırmak'taki MHP'lilerin istemediği bir kişiyi Çankırı il başkanlığı neden Kızılırmak halkına kabul ettirmeye çalışıyor. Sayın il başkanı git Kızılırmak ilçe halkı ile görüşmeler yapsana. Bu Kızılırmak ilçesindeki sıkıntıyı çözüp tekrar MHP'yi Kızılırmak ilçesinde 1. parti yapsana. Sayın İl Başkanı siz MHP'nin yükselmesini ve Kızılırmak ilçesinde MHP'nin 1. parti olmasını istemiyor musunuz? Sayın İl Başkanı bu sorun ve sıkıntıları siz okumuyor musunuz? Sizin amacınız gayeniz nedir sayın il Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri?
78.187.90.241
ANKARADAKİ KIZILIRMAKLILAR
22 Aralık 2011 Perşembe 10:59
ulubey'e cevap
Bizim yorumumuza Ulubey 1-2 rumuzla cevap veren kişiye cevabımız. Sen Ulubey ismine kurban ol. Bence sen taklacı ve bedava avukatlık yapan birisin. Hemşerim sen bizleri tanımazsın bilmezsin. Sen gerçek adını açıkla biz de seni bulalım. Sahte isimle bizlere cevap verme. Hacı Doğan belediye başkanı olmadan önce Kızılırmak ilçesinde yiğeni Eyüp Doğan'a ait markette maaşla çalışan ve daha sonra sulama birliğinde asgari ücretle çalışan birisiydi. Sen şimdi Hacı Doğan'ın mal varlığını ve servetini biliyor musun? Sen önce sus ve boşuna konuşma. Ben böyle ülkücülüğün içine tükürürüm. Olmaz olsun böylesi
78.187.90.241
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim