• BIST 102.258
  • Altın 190,134
  • Dolar 4,5836
  • Euro 5,3954
  • Ankara : 17 °C
  • İstanbul : 20 °C
  • İzmir : 26 °C
  • Çankırı : 15 °C
  • Antalya : 24 °C
  • Eskişehir : 16 °C

Müdür Petek dönüyor mu?

Müdür Petek dönüyor mu?
Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek'in görevine dönüş yapacağı yönünde gelişmeler var...

Göreve geldiği ilk günden itibaren Çankırı'da tartışma konusu olan İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek'in Özel Karatekin Hastanesinden almış olduğu 45 günlük raporunu iptal ettirerek göreve geleceği yönünde iddialar mevcut.

Sözcü18 Haber Merkezi'nin elde ettiği bilgilere göre halen hastane raporlu olan İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek hakkında yaklaşık 30 müfettiş raporu mevcut. Petek hakkında yapılan soruşturmalar sonrasında hazırlanan raporlar çerçevesinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 'müdürlük' kadrosundan uzaklaştırılarak 'sınıf öğretmeni' olarak görevini sürdürme olasılığı da bulunmakta.
 
 
GÖREVDEN ALINMASI AN MESELESİYKEN!
İddialara göre; İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek hakkında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 'görevden el çektirilme' kararı uygulanacakken Çankırı'dan Ankara'ya giden ve içlerinde AK Parti yöneticileriyle Memur-Sen Çankırı Şube yöneticilerinin bulunduğu yaklaşık 60 kişilik heyet bu kararın uygulanmaması yönünde önemli bir etken oldu.
 
SAĞLIK RAPORU'NUN BOZULMASINA ÇALIŞILIYOR!
Sözcü18 Haber Merkezi'nin elde ettiği bilgilere göre Yaşar Petek'in; Bu günlerde Özel Karatekin Hastanesi'nden 3 doktorun imzasıyla aldığı 45 günlük 'sağlık raporu'nu iptal ettirerek tekrar görevinin başına dönme çalışmaları yaptığı öğrenildi.
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
İNSAF HU
17 Mayıs 2013 Cuma 01:59
YAAAA
Abdullah18 şu rumuzundaki 18 sana hiç yakışmamış. Sen de balsevenler derneğindesin galiba? Hakkındaki tüm suçlamalar kesinlik kazanmış birisi için ne kadar da su serpmeye meraklıymışsın!! Çok ısındı ortalık apoooo..!!! Tankerlerle kuzey kutbundan su getirsen denizleri takviye etsen nafile.!! Buzdağının altından haberin var mı????? Çok hava basıyosunuz, dikkaaat. PATLARR....!!!!
88.224.226.25
Abdullah 18
16 Mayıs 2013 Perşembe 01:30
İnsaf Ya-Hu
okulları ile birlikte köhneleşmiş bazı okul müdürleri ve hiç bir yarar sağlamadan emekliye ayrılmış veya halen çalıştığını zanneden bazı öğretmenlere mi ait olur acaba merak ediyorum. Bu kadar saldırının arkasındaki psikolojinin ne olduğu aslında apaçık ortada. Tembel adama çalış dersen sıkıntıya girersin ve sana saldırma çalışkanlığı! gösterir. 2+2=4. Yazık etmeyin kendinize. Selam ve dua ile...
65.49.14.148
Abdullah 18
16 Mayıs 2013 Perşembe 01:21
İnsaf Ya-Hu
Emekli rumuzlu kardeş.Emekli olmuşsun ama yazık ki hala bir çok şeyi anlamamışsın. Sen adliyeden mi emeklisin? Milli Eğitimden mi? Maşallah Yaşar bey hakkında her şeyi biliyorsun. Ayrıca Eğitimin dibe vurmasından daha yeni gelmiş bir üst idareciyi sorumlu tutuyorsun. Başarısızlığın sorumluluğu Milli Eğitim Müdürüne mi aittir yoksa Yaşar beyin uğraştığı, yıllarca okullarla birlikte köhneleşmiş ...
65.49.14.148
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim