• BIST 103.200
  • Altın 197,070
  • Dolar 4,7083
  • Euro 5,4926
  • Ankara : 13 °C
  • İstanbul : 19 °C
  • İzmir : 22 °C
  • Çankırı : 13 °C
  • Antalya : 19 °C
  • Eskişehir : 15 °C

Murat Berat Atalay: Ülkemiz cenaze evine döndü

Murat Berat Atalay: Ülkemiz cenaze evine döndü
CHP Çankırı milletvekili adayı Murat Berat Atalay, yurdun dört bir yanında yaşanan şehit cenazeleri sonrasında yazılı bir açıklama yaptı. Atalay'ın açıklaması şöyle:

"İki defa Çankırılı hemşehrilerimin huzuruna çıkıp dilim döndüğü kadarı ile ilçe ilçe köy köy durumu anlatmaya çalıştım. Mesele benim milletvekili olma derdim değildi. Ülkenin AKP iktidarı tarafından bir uçuruma doğru sürüklendiğini, güzel ülkemizin Ortadoğu'ya çevrileceğini, PKK ile masaya oturan AKP'nin vatana ihanet suçu işlediğini defalarca söyledim.

Şimdi geldiğimiz noktaya bakın; Artık bombalar Başkent'in ortasında patlıyor, kırsalda olan çatışmalar şehirlerde yapılıyor. Bombalar şehirlere yerleştirilirken, teröristler şehirlere inerken AKP iktidarı ne iş yapıyordu. Paralel adı altında devletin güvenlik birimleri dağıtıldı. Teröristleri takip bırakılıp Cumhurbaşkanına hakaret edenler takip edilmeye başlandı. 

Şimdi AKP'ye oy veren Çankırılı hemşehrilerim kendine şu soruyu sormalı:

-Acaba şu gelen şehitlerde PKK ile masaya oturan AKP'ye oy verdiğim için benim de bir sorumluluğum var mı demeli.

Maalesef ülkemiz koskoca bir taziye çadırına, Cenaze evine dönmüştür. 

Bu vesile ile bütün şehitlerimizle birlikte Çankırılı şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim."

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
Muhittin
19 Şubat 2016 Cuma 15:28
15:28
Vatikan papazlarının dinlerarası diyaloğunu savunan ,ne istediniz de vermedim denilen cemaat a.ş maddi bakımdan devasa imkanlara kavuştu, sahte tanıklı vs operasyonlarla askerimizi ordumuzu yıprattı. Yolsuzluk ve Darül Harp ilan ettikleri ülkemizde 78 milyonun hakkına tecavüzle aleni hırsızlık yapanlar, türlü münafıklıklarla yüce dinimiz üzerinden aldatmaya devam ediyorlar.Ölümlerden, ülkenin etnik mezhepsel ayrışmalarından her türlü adaletsizliklerden bu iki yapıda sorumludur. Eğer çadır devleti değilsek bizde sabır ve hoşgörümüz bitmek üzere olup bunların yakasına yapışırız. Millet yutkunuyor.Kalk deyince bir kıvılcımdan bin şimşek çaktıracağımızı cümle alem biliyor. ABD,İngiltere, İsrail vb menşeli planlamalar 32 yıllık PKK terörü döneminde sökmedi.Türk Kürt iç savaşı çıkaramadılar. Hristo siyon kuduruyor. İçerideki işbirlikçiler sözde sünni katil ABD örgütlerine sıcak bakıyorlarsa da bu millet neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. İslam üzerinden sahte kahraman liderlerle İslam coğrafyası sahte dini gruplarla manipüle ediliyor. İstiklalimiz tehlikede. Milletimizin azim ve kararı ile bu hainlere dur diyeceğiz. Dünya malı istifleyen müptezelleri zaren ağa babaları da son kullanım tarihleri dolduğunda harcayacaklar. Millet herşeyi biliyor, siyasetin şarlatanları da zaten belli kimsenin umurunda değil...
188.57.187.231
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim