• BIST 97.898
  • Altın 145,728
  • Dolar 3,5767
  • Euro 4,0006
  • Ankara : 21 °C
  • İstanbul : 23 °C
  • İzmir : 18 °C
  • Çankırı : 23 °C
  • Antalya : 22 °C
  • Eskişehir : 16 °C

Öğrenciler yıllar sonra havuzda!

Öğrenciler yıllar sonra havuzda!
Yaklaşık 20 yıl aradan sonra Çankırılı öğrenciler havuzda yarıştılar...

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce organize edilen 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Küçük-Yıldız-Genç Kız/Erkek Yüzme İl Birinciliği Müsabakaları 01-02 Aralık 2012 tarihlerinde İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzunda yapıldı.

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara ve takımlara ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek, Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Güngör Çalışkan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Beden Eğitimi İl  Koordinatörü Abdullah Aslan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Müdürü Sedat Doru, beden eğitimi öğretmenleri ve sporcu velileri tarafından verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen “Beden Eğitimi Dersimi Havuzda Yapıyorum” Projesi kapsamında devam eden çalışmalara sadece Türkiye Odalar Borsalar Birliği Ortaokulu iştirak etmiş olup 2013 Nisan ayı itibariyle devam edecek olan projeye diğer okulların da katılması beklenmekte.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Çankırı'da yaklaşık olarak 20 yılı aşkın bir süredir yapılmayan Okullararası Yüzme müsabakalarını bu yıl gerçekleştirerek önemli bir işe imza attı. İl Müdürlüğü önümüzdeki yıllarda düzenlenecek yüzme müsabakalarına diğer okulların da katılacağını düşünmekte.  

KÜÇÜK KIZLAR

50 METRE SERBEST

1- Zülal Gökçay (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Esra Marancı (Güneş Ortaokulu)
3- Zehra Ali Gül (İsmet İnönü Ortaokulu)      

50 METRE SIRTÜSTÜ

1- Melis Demir (Güneş Ortaokulu)
2- Betül Erdoğan (İsmet İnönü Ortaokulu)

100 METRE SERBEST

1- Zülal Gökçay (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Melik Demir (Güneş Ortaokulu)
3- Sabiha Çalışkan (İsmet İnönü Ortaokulu)

200 METRE SERBEST

1-Betül Erdoğan ((İsmet İnönü Ortaokulu)

100 METRE SIRTÜSTÜ

1- Betül Erdoğan (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Esra Marancı (Güneş Ortaokulu)
3- Sabiha Çalışkan (İsmet İnönü Ortaokulu)

100 METRE KURBAĞALAMA           

1- Esra Marancı (Güneş Ortaokulu) 

4x100 METRE SERBEST BAYRAK

1- İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU (B.Erdoğan, S. Çalışkan, Z. Gökçay, Z. Aligül)

2- GÜNEŞ ORTAOKULU (E. Marancı, M. Demir, H. Akyel, R. Gündüz) 

TAKIM SIRALAMASI

1- İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU

2- GÜNEŞ ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER

50 METRE SERBEST

1- Talha Kazankaya (TOBB Ortaokulu)
2- Halit Melih Harput (TOBB Ortaokulu) 
3- Alper Duman (İsmet İnönü Ortaokulu)

50 METRE SIRTÜSTÜ

1- Talha Kazankaya (TOBB Ortaokulu)
2- Halit Melih Harput (TOBB Ortaokulu)
3- Kaan Akdoğan (İsmet İnönü Ortaokulu)

100 METRE SERBEST

1- Kaan Akdoğan (İsmet İnönü Ortaokulu) 

100 METRE SIRTÜSTÜ

1- Kaan Akdoğan (İsmet İnönü Ortaokulu) 

4x100 METRE SERBEST BAYRAK

1- İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU (A. Göktaş, A. Duman, E. Doğan, K. Akdoğan) 

TAKIM SIRALAMASI

1- İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

50 METRE SERBEST

1- Dilara Nalbur (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Beyza Nur Akça (TOBB Ortaokulu)
3- Esra Türkyılmaz (Güneş Ortaokulu) 

50 METRE KURBAĞALAMA

1- Gülben Savaş (İsmet İnönü Ortaokulu) 

50 METRE SIRTÜSTÜ

1- İpek Selin Yıldız (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Beyza Nur Akça (TOBB Ortaokulu)
3- Esra Türkyılmaz (Güneş Ortaokulu) 

100 METRE SERBEST

1- Gülben Savaş (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Dilara Nalbur (İsmet İnönü Ortaokulu) 

200 METRE SERBEST

1- İpek Selin Yıldız (İsmet İnönü Ortaokulu) 

100 METRE KURBAĞALAMA

1- Gülben Savaş (İsmet İnönü Ortaokulu) 

100 METRE SIRTÜSTÜ

1- İpek Selin Yıldız (İsmet İnönü Ortaokulu) 

TAKIM SIRALAMASI

1- İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER

50 METRE SERBEST

1- Mehmet Seyit Doğdu (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Ali Karabaş (İsmet İnönü Ortaokulu)
3- Necati Talha Akarslan (İsmet İnönü Ortaokulu)                

50 METRE SIRTÜSTÜ

1-  Murat Şahin (TOBB Ortaokulu)
2- Cihat Kocaoğlu (İsmet İnönü Ortaokulu)
3- Enes Çelik (Güneş Ortaokulu)

50 METRE KURBAĞALAMA

1- Burak Çağrı Yıldız (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Adil Berat Çakır (Güneş Ortaokulu)

100 METRE SERBEST

1- Murat Yıldız (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Ali Karabaş (İsmet İnönü Ortaokulu) 
3- Mertcan Akdoğan (İsmet İnönü Ortaokulu)                                          

200 METRE SERBEST

1- Necati Talha Akarslan (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Berke Geçim (İsmet İnönü Ortaokulu)                                        

400 METRE SERBEST

1- Seyit Doğdu (İsmet İnönü Ortaokulu)

100 METRE SIRTÜSTÜ

1- Necati Talha Akarslan (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Serhat Akpunar (Güneş Ortaokulu)
3- Adil Berat Çakır (Güneş Ortaokulu)

100 METRE KURBAĞALAMA

1- Burak Yıldız (İsmet İnönü Ortaokulu)
2- Adil Berat Çakır (Güneş Ortaokulu)
3- Emre Demir (Güneş Ortaokulu)

4x100 METRE SERBEST BAYRAK

1- İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU (A. Karabaş, B. Geçim, T. Akarslan, B. Yıldız)

2-GÜNEŞ ORTAOKULU (E. Çelik, İ. Demir, S. Akpunar, A. Çakır)

TAKIM SIRALAMASI

1- İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU

2- GÜNEŞ ORTAOKULU

GENÇ ERKEKLER

50 METRE SIRÜSTÜ

1- Muhammet Çelik (Tarım Meslek Lisesi)
2- Ali Karataş (Tarım Meslek Lisesi)
3- Kadir Gökçe (Tarım Meslek Lisesi)   

100 METRE SERBEST

1- Melih Kalkan (S. Demirel Fen Lisesi) 

50 METRE SERBEST

1- Muhammet Çelik (Tarım Meslek Lisesi)
2- Melik Kalkan (S. Demirel Fen Lisesi)
3- Ali Karataş (Tarım Meslek Lisesi)

TAKIM SIRALAMASI

1- TARIM MESLEK LİSESİ

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
Çankırılı
04 Aralık 2012 Salı 14:53
Ne yazıkki
Çocuklar bizim gelecegimizdir başarılı çalışmalarından dolayı gençlik spor müdürlüğünü ,çalıştırıcılarını özellikle Sedat Doru, Abdullah Aslan, Musa Keskin hocaları teprik ediyorum. madalya törenine, törenin yarısında gelen Milli Eğitim Müdürünü törene hiç katılmayan MEM lüğü idarecilerini kınıyorum saygılarımla...
46.1.188.147
Emin
03 Aralık 2012 Pazartesi 20:52
Tebrikler...
Güzel bir organizasyon tebrikler... Tarım Meslek Lisesi öğrencileri mandıranın havuzunda yüzerek kendilerini geliştirmişler... Demek ki sulama için yapılan basit bir havuz bile başarıyı nasıl getirebiliyormuş. Bence bu başarıdan da bi haber çıkar...
81.214.95.15
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 539 871 23 98 | Haber Yazılımı: CM Bilişim