• BIST 103.328
  • Altın 193,733
  • Dolar 4,6527
  • Euro 5,4829
  • Ankara : 13 °C
  • İstanbul : 18 °C
  • İzmir : 21 °C
  • Çankırı : 11 °C
  • Antalya : 22 °C
  • Eskişehir : 11 °C

"Orta'ya gidecek yüzünüz kaldı mı?"

Ortaya gidecek yüzünüz kaldı mı?
MHP Yapraklı İlçe Başkanı Hasan B. Kumru yaptığı yazılı açıklamada Ak Parti Çankırı milletvekili İdris Şahin'i eleştirdi.

MHP Yapraklı İlçe Başkanı Hasan B. Kumru, bir basın açıklaması yaparak Yapraklı’da iyi gelişmeler olduğunu iddia eden Ak Parti Çankırı milletvekili İdris Şahin’i eleştirdi. 

“Her geçen gün küçülen ve kan kaybeden Yapraklı’nın, kaybettiği kurumlarıyla da bu durumu tescillenmişken, 10 yıllık iktidarları döneminde Yapraklı’ya hizmet adına hiçbir şey üretmeyenler, bol bol laf üretiyorlar” diyen MHP Yapraklı İlçe Başkanı Kumru, Yapraklı Belediyesi’nin iftar davetinde konuşan milletvekili İdris Şahin’in, “Orta’ya gitmek yerine Yapraklı’yı tercih ettiği” şeklindeki sözlerine de atıfta bulunarak, “Orta’ya gidecek yüzünüz kaldı mı? Adliyelerini, Askerlik Şubelerini, hastanelerini elinden aldığınız o insanların arasında yüzünüz kızarmadan oturabilecek miydiniz?" dedi.
 
MHP Yapraklı ilçe başkanı Hasan B. Kumru sözlerini şöyle sürdürdü:
 
YAPRAKLI'NIN SABRI KALMADI
 
"10 yıllık iktidar döneminizde Yapraklı’nın resmi kurumları bir bir kapatılırken ilçemize gelme nezaketsizliği göstermenizi anlayabiliyoruz. Ancak insanları projesi bile olmayan içi boş vaatlerle kandırmanızı istemiyoruz. Sırtınızı dayadığınız iktidar gücüyle desteksiz atmak için seçtiğiniz ilçemizde, kimin parasıyla kime iftar yemeği verdiğini anlayamadığımız Belediye Başkanının, körler sağırlar birbirini ağırlar mantığı ile davet ettiklerinin huzurunda rahat rahat konuşup, barajlar, göletler inşa etmeye başlamışsınız. Daha dün kapımızı ve gönlümüzü açtığımız ocağımıza ihanet ederek iktidarınızın kollarına koşan Belediye Başkanının verdiği Yüksekokul sözünü ne çabuk unuttunuz? Sizlerden aldığı cesaretle ilçe meydanında sizler gibi desteksiz savuran Belediye Başkanının yanına elbette çok yakışıyorsunuz. Ama ne yazık ki, her geçen gün küçülen, kan kaybeden, zayıflayan Yapraklı’ya bu durum hiç mi hiç yakışmıyor. Eliniz boş geldiğiniz iftarlarda verdiğiniz boş vaatlerinize Yapraklı’nın sabrı kaldı sanıyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız.” 
 
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
murat
16 Ağustos 2012 Perşembe 22:32
:..
Mv. İdris Şahin beyin il başkanı iken parti değişikliği sırasında belediye başkannn odasında yüksekokul için YİBO'nun üniversiteye devri konusunda 'BU SORUNU BEN ÇÖZECEĞİM' diye verdiği sözün arkasında durarak ak partililern ve belediye başkannn tüm enerjilerini bana harcamaları gerekli. ancak nufusun ve yapraklının yükselişi buna bağlı dedi şimdi nerede
81.214.140.208
tek yüzlü yapraklılı ;)
16 Ağustos 2012 Perşembe 22:17
...!!!
MHP ilçe başkanının şahsına yapılan çirkin yorumların sahipleri aynaya bakıp ne gördüklerini biliyorlar mı? Yapraklı'nın 10 yıl içinde neler kaybettiğini aklı başında olan herkes çok iyi biliyor. nüfusun kaç kişiye düştüğünü hangi kurumların ilçemizden alındığını en son TEK 'in gidişiyle elektrik arzasının neden saatler sonra giderildiğini açıklasınlar
81.214.140.208
Takipçi
16 Ağustos 2012 Perşembe 22:11
layık olduğunuz yer
Mhp'de tuvalet bekçiliği yaptırmazlar diyenlere; Mhp İlçe Başkanının çizgisi belli dönek değil, o yorumu yapanların o pis işlerle uğraştığını sayın başbakan bilse onları Akp'ye bırak tuvalet bekçisi partisinin tuvaletine bile sokmazzz...!!!
81.214.140.208
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim