• BIST 103.200
  • Altın 196,867
  • Dolar 4,7083
  • Euro 5,4926
  • Ankara : 18 °C
  • İstanbul : 19 °C
  • İzmir : 24 °C
  • Çankırı : 20 °C
  • Antalya : 23 °C
  • Eskişehir : 16 °C

"Recep Koçak 'Ak Parti' rozetini taktı!"

Recep Koçak Ak Parti rozetini taktı!
Ak Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitcioğlu'nun iddiası uzun süre gündemde kalacak gibi!

Genel Başkanları Numan Kurtulmuş'un Ak Parti'ye geçiş yapmasından sonra kapatılan HAS Parti'den seçilerek Orta Belediye Başkanlığını sürdüren Recep Koçak'ın parti rozetini takarak Ak Parti'ye geçiş yaptığı iddia ediliyor.

İddiayı ortaya atan da öylesine sıradan bir isim değil: Ak Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitcioğlu.

Sözcü18 sayfalarında yer alan "Orta Belediye Başkanı Ak Parti'de" başlıklı haberimizin beklenenin üzerinde yankı yapması nedeniyle kendisine ulaştığımız Ak Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitcioğlu "Başkan'la yaptığım görüşmede; 'İstanbul'da yapılan tören ile Ak Parti'ye geçiş yapanlardan yaklaşık 30 kişiye rozet takıldığını ve bu kişiler arasında kendisinin de bulunduğunu' ifade etti." dedi.

Başkan Çivitcioğlu'na "Sayın Koçak bizlere yaptığı açıklamada; bu konudan söz etmedi. Sadece yapılan törende isminin okunduğunu ifade etti" dediğimizde "Ben, tarafıma Başkan Koçak tarafından yapılan açıklamayı kabul ederim. Kendisinin sizlere ne söylediğine değil şahsıma verdiği bilgiye bakarım. Bendeki bilgi bu şekilde" dedi.

OYSA SÖZCÜ18 HABER MERKEZİ'NE
"TOPLANTIDA YOKTUM, BENİM DE İSMİM OKUNMUŞ" DEMİŞTİ!

4 Ekim 2012 Perşembe tarihli son haberimizden bir gün önce Sözcü18 Genel Yayın Yönetmeni Vedat Beki ile yaptığı telefon görüşmesinde Başkan Recep Koçak "İstanbul'da Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş için yapılan bir törende aralarında benim de ismimin bulunduğu yaklaşık 200'ün üzerinde Has Partili'nin Ak Parti'ye katıldığı açıklanmış" şeklinde bilgi vermiş ve önümüzdeki süreçte Çankırı İl Başkanlığının düzenleyeceği bir törenle Ak Parti'ye geçişinin olacağını açıklamıştı.

SON AÇIKLAMA İLE KAFALAR İYİCE KARIŞTI!

Ak Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitcioğlu'nun yaptığı son açıklama ile başta Orta ilçesinde yaşayanlar olmak üzere siyasi kulislerde kafa karışıklığı yaşanması büyük olasılık.

Orta Belediye Başkanı Recep Koçak'ın yapacağı açıklama, tartışılan konunun sağlıklı bir zemine oturmasına büyük katkı sağlayacak gibi görülüyor.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
ortalı esnaf
11 Ekim 2012 Perşembe 14:29
esnaf kan ağlıyo
orta'yı bu çıkmaza sürükleyen recep koçak halil akpunar benim kulama laf gitmez bu ikilik ve kızıl meydana dikilen atatürk heykeli bes bereket kalktı bunlardan kurtulmayınca ilerlememiz zor gibi bizi de şabanözü'ne bağlarlar yazın bunu bi yere
78.165.188.90
ORTALI
11 Ekim 2012 Perşembe 07:19
KAÇ YILDA
Kaç yılda yapıldı bu hizmetler insan savunurken biraz utanır ya siz çevrenize hiç mi bakmıyorsunuz istihdam adına çivi çakılmamış orta nüfus yarıya düşmüş böyle giderse bir kaç seneye kadar 2000 in altona düşmesin diye dışardaki ortalılara yalvaracağız. El insaf el insaf diyorum. onları da yapmasalardı da yan gelip yatsalardı bari.
82.222.21.110
İKTİDAR
10 Ekim 2012 Çarşamba 16:47
hizmet
Kısa bir hük. ikti. dönemde Belediye Başkanlığında ilçede sokağa su akıtıyorsun diye ceza yazılırken kanalizasyon çözüldü. Sokaklarda çamurdan yürünmezken ilçe parke taşı ile tanışmış. Yazları abdest suyu dahi bulamazken kendi imkanlarıyla Akpunar'dan su, çarşıda sokakta oturacak yer yokken çeşitli parklar yapılmış ancak şimdi kıyaslamayı Allah için yapın.
88.250.58.235
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim