• BIST 102.688
  • Altın 197,998
  • Dolar 4,7474
  • Euro 5,5621
  • Ankara : 28 °C
  • İstanbul : 25 °C
  • İzmir : 27 °C
  • Çankırı : 26 °C
  • Antalya : 28 °C
  • Eskişehir : 25 °C

Seçim Kervanı Dağçukurören'de

Seçim Kervanı Dağçukurörende
Ak Parti Çankırı 2. sıra milletvekili adayı işadamı Hüseyin Filiz'in teşvikle yatırım yapacağı Çerkeş'e bağlı Dağçukurören köyündeyiz.

Sözcü18 Seçim Kervanı, Ak Parti Çankırı 2. sıra milletvekili adayı işadamı Hüseyin Filiz'in "teşvik" ile yatırım yapma kararı aldığı Dağçukurören köyünü ziyaret etti.

Sözcü18 haber merkezinin gündeme getirdiği ve başta Çerkeş olmak üzere Çankırı kamuoyunda da geniş yankı bulan konuyla ilgili, yatırım kararı alınan Dağçukurören köyü ziyaretimiz Perşembe günü gerçekleşti.

Başta Dağçukurören ve Türbaşı köyleri muhtarları tarafından Çerkeş Mal Müdürlüğü hakkında Çerkeş Adliyesinde açılan davanın ilk duruşması önümüzdeki günlerde yapılacak.

Seçim Kervanı olarak bölgede yaptığımız araştırma ve bilgilenme ziyaretimizle ilgili geniş haberimiz Pazartesi günü bu sayfalarda sizlerle buluşacak.

dagcukuroren-resim-03.jpg

SON DAKİKA SICAK GELİŞME
Sözcü18 haber merkezinin elde ettiği bilgilere göre Perşembe günü bölgeye yaptığımız ziyaretin ardından Cuma akşamı Ak Parti Çankırı 2. sıra milletvekili adayı işadamı Hüseyin Filiz başta Türbaşı köyü olmak üzere Dağçukurören'de muhtar ve köylülerle biraraya geldi.

Milletvekili adayı Hüseyin Filiz, köylülerle yaptığı görüşmede "süt inekçiliği yapacağını ve köylülere de bu noktada buzağı teşviğinde bulunacağını, bölgede süt işleme tesisi kuracağını, köylünün sütünü alacağını ve kuracağı işletmelerde çalıştıracağı personeli bölge insanlarından sağlayacağı" taahhüdünde bulunduğu bilgilerine ulaştık.

dagcukuroren-resim-04.jpg

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
B.Ayhan
04 Haziran 2011 Cumartesi 23:53
Pardon
Sn Bahattin Ayhan sizle ilgisi yok. Biraz müsaade ... uğraşıyoruz. Selamlar
95.7.235.106
Bahattin Ayhan
03 Haziran 2011 Cuma 13:58
Açıklama
Yazılarımda açık adım ve imzamla yorum ve haberleri okuyucularıma iletiyorum ve iletmeye devam ediyorum. Bu nedenle yorum yapan sayın B.Ayhan'ın yorumu ile uzaktan yakından ilgim yoktur. Sayın admin, küçük bir araştırma ile söz konusu yazının şahsıma ait olmadığını IP numarasından da çıkarabilir. Durumu okuyuculara açıklama iktiyacı duydum ve B.Ayhan adlı yorumcunun da asıl adını yazmasını ve benimle bir ilgisinin olmadığını açıklamasını bekliyorum.
78.167.51.69
Bahattin Ayhan
03 Haziran 2011 Cuma 13:54
Açıklamadır
B.Ayhan imzalı yorumcu "Namuslu şerefli insanların namussuz ve şerefsizler kadar cesaret sahibi olması gerektiği" bir zamanda yaşıyoruz. diyor. Doğru söylüyor. Kendi bu ifadesinde sami mi ? Sorgulamak gerekir. İsminin baş harfini yazarak polemiğe neden olması karşısında bu açıklamayı yazmayı zorunlu buldum. Okuyucular çok iyi bilirler ki www.cankiri.web.tr-www.cankiripostasi.com-www.cankiri.tv-www.tuzyolu.com sitelerinde kendi köşemde yazacaklarımı, düşüncelerimi ifade ediyorum.
78.167.51.69
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim