• BIST 97.713
  • Altın 143,932
  • Dolar 3,5669
  • Euro 4,0007
  • Ankara : 14 °C
  • İstanbul : 18 °C
  • İzmir : 18 °C
  • Çankırı : 12 °C
  • Antalya : 18 °C
  • Eskişehir : 14 °C

Sevda Karaali'ye yanıt!

Sevda Karaaliye yanıt!
Çankırı Belediye Başkanı Mithat Kılıç yaptığı yazılı açıklamada Çankırıspor Başkanı Karaali'ye sordu...

Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Mithat Kılıç, Çankırıspor Kulüp Başkanı Sevda Karaali'nin yaptığı son açıklamayı yanıtladı ve "Sayın Kulüp Başkanı'na soruyorum: Herkesle kavga etmek zorunda mısınız?" dedi. Başkan Yardımcısı Kılıç'ın yazılı açıklaması şöyle:

Bireysel ve Sağlık Sigortası ile Kaskolarınız için - Sharkssigorta.com

"Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali tarafından geçtiğimiz günlerde bazı gazete ve internet sitelerinde yer alan açıklamalarda Belediye Başkanımız Sayın İrfan Dinç’i hedef alan ifadeler görülmüştür.
 
Spor kamuoyunun da yakından takip ettiği gibi Belediye Başkanımız Sayın İrfan Dinç’in yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ın da bilgileri dâhilinde Çankırıspor’a sağladığı destek ve katkılar ortada iken futbola odaklanması gereken kulüp başkanının alışkanlık haline getirdiği kavgacı tutumunu devam ettirmesi bizleri çok da şaşırtmamış ama üzmüştür.
 
Çankırıspor’a her türlü konuda destek olunması için Belediye Başkanımız Sayın İrfan Dinç başkan yardımcısı olarak beni görevlendirmiştir. Ben de daha önce söz verildiği üzere sezon başından beri kulübün çeşitli ihtiyaçlarını esnaf arkadaşlarımızın da katkılarıyla karşılamanın olağanüstü gayreti içinde oldum.
 
Ancak kulüp başkanının zaman zaman yaptığı yerli yersiz açıklamalar kulübe yardımcı olmak isteyen insanların moralini bozup, motivasyonunu olumsuz etkilemektedir. Sonuçta bizler de insanız ve bu gayretlerimizi yok sayan açıklamalar bizleri demoralize etmektedir.
 
Yoğun iş temposu arasında maddi manevi büyük fedakârlıklar yaparak sağlamaya çalıştığımız katkıyı devam ettirme gücünü artık kendimde bulamıyorum. Sayın Belediye Başkanımızın iddia edilen konularla ilgili hiçbir dahli olmadığını ve haksız yere itham edildiğini ifade etmek istiyorum.
 
Sayın Kulüp Başkanına soruyorum; Herkesle kavga etmek zorunda mısınız? Ortamı sürekli germek Çankırıspor’a hiçbir şey kazandırmamakta aksine bu takıma gönül verenleri de üzmektedir.
 
Spor kamuoyuna saygıyla duyurulur."
 
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
yilmaz
26 Şubat 2013 Salı 15:27
her zaman doğru olunmalı -5
kısacası ya olduğunuz gibi olun ya da göründüğünüz gibi inanın kaybetmezsiniz kazanırsınız çünkü doğru olmak her zaman iyidir. ne yaparsan yap çankırı icin olmalı yarın seçim bitip kaybettiğiniz zaman arkanizdan halk iyi konuşmalı bakın çankırıya kimler geldi kimler gitti onun için her zaman doğru olun kimse kimseyle durup dururken kötü olmaz
178.2.247.202
yilmaz
26 Şubat 2013 Salı 15:19
her zaman doğru olunmalı-6
hayatda unutmayın nefis kadar kötü birşey yoktur bir insan önce komşusunun iyi olmasını istemeli maalesef öyle değilmiş sayın mithat bey bakın unutmayın şimdi sizler içinizde herşeyi güzelmiş gibi yansıtıyorsunuz ama öyle değil bunları halk görmüyor mu şimdiden seçim yaklaştıkça sizde de çatlak sesler çoğalıyor ama hiç kimse çankırı için çalışıyorum demesin o koltuklar kimseye kalıcı değil
178.2.247.202
yilmaz
26 Şubat 2013 Salı 14:54
her zaman doğru olunmalı-4
bulutlanmalar başlıyor inanın sizler hiçbir zaman çankırının menfaati demeyin belki aklınızca çankırıyı tuzla dünyaya tanıttık sanıyorsunuz ama çankırıyı türkiye'ye tanıtamadınız unutmayın şu anda iktidar belediye ve 3 vekil de sizde unutmayin 3 vekil dedim çünkü sayın valimiz de çankırının üçüncü vekili sayılır her yere yardım olunca buluyorsunuz ama çankırıspor olunca olmuyor bu da neden biliyor musunuz?
178.2.247.202
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 539 871 23 98 | Haber Yazılımı: CM Bilişim