• BIST 103.235
  • Altın 197,827
  • Dolar 4,7171
  • Euro 5,5018
  • Ankara : 17 °C
  • İstanbul : 21 °C
  • İzmir : 23 °C
  • Çankırı : 16 °C
  • Antalya : 22 °C
  • Eskişehir : 17 °C

"SÖZ SENDE"

SÖZ SENDE
Sözcü18 Haber Merkezi Çankırı'nın ve Çankırılı insanın sözcüsü olmaya devam ediyor.

Sözcü18 Haber Merkezi, Çankırı'nın gündemine katkı sağlayacak yeni bir fırsat yaratıyor.

Bilindiği gibi "Çankırı Geleceğini Planlıyor" sempozyumlarının İstanbul ve Ankara ayağı gerçekleştirildi. Sıra Çankırı'da yapılacak son toplantıda.

İstanbul ve Ankara organizasyonları sonrasında toplantılar ile ilgili yapılan eleştirilerin önemli bir bölümü "Gençler konuşturulmadı", "Kadınlar konuşturulmadı", "Onlar konuştu biz konuşmadık" şeklinde haklı serzenişler oluşturuyordu.

Sözcü18 yazı ailesi olarak benzer haklı şikayetleri gözönüne alarak "Söz sende" platformunu sayfalarımızda oluşturma düşüncemizi hayata geçirmek istedik. Bu amaçla bugünden (25 Nisan 2012 Çarşamba) 4 Mayıs Cuma akşamına kadar genci yaşlısı, çalışanı emeklisi, kadını erkeği her kim "Çankırılı Geleceğini Planlıyor" başlığı altında düşüncelerini açıklama, kamuoyuyla paylaşma fırsatı veriyoruz.

NASIL KATILACAKSINIZ?

"Çankırı Geleceğini Planlıyor" başlığı altında paylaşmak istediğiniz düşünce, öneri, bilgi ve birikimlerinizi bu habere "yorum) olarak yapabilirsiniz. (Bu kapsamda yorum tuş sayısını 1000'e çıkarttık)

"Çankırı Geleceğini Planlıyor" başlığı altında yapmış olduğunuz çalışmaları e-mail olarak vedatbeki@mynet.com ya da ibrahimzencirci@gmail.com adresine göndermeniz mümkün.

ÇALIŞMALAR NASIL DEĞERLENDİRİLECEK?

Öncelikli olarak tarafımıza gelen okuyucu yorumları ve özel dosyalar yazı kurulumuzca yapılacak ön değerlendirme sonucu tasniflenerek (tarım, sanayi, turizm ve diğer başlıklar) ayrıntılı değerlendirmeye tabi tutulacak. İkinci değerlendirme sonucu elde kalanlar, Çankırı Valiliği Yazıişleri Müdürlüğüne teslim edilecek.

ŞİMDİ MİKROFON SENDE

Hani diyordun ya "Beni konuşturmadılar"!

Hani diyordun ya "Benim de bir projem var"

Hani diyordun ya "Ben kadınım onun için beni konuşturmadılar"

Hani diyordun ya "Yapılan toplantılar icraatin içinden oldu"

Buyur... SÖZ SENDE...

Etiketler:
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
imam
30 Nisan 2012 Pazartesi 15:53
sizi gidi menfaatçiler
Dur be Veli memleketimiz Valisi belde ziyaretlerinden sıkılınca kankisiyle Çine gitmiş. Kutsal mekanları gezip Çin'den sanayi ve ticaret getirecekmiş artık sekiz mayısta alacağız sorumuza cevabı. Hem hava sıcak ortada fazla dolaşma bak Kastomonu Belediye başkanımızın kalbi teklemiş. ona acil şifalar diler bekleriz napalım memleket bizim nasılsa.
141.196.27.114
ali
30 Nisan 2012 Pazartesi 13:11
veli
akşamları eksoz sesleri, havalı kornalar, motosiklet sesleri, bunlara kim dur diyecek bilhassa taşmescit caddesi karakolun önü, yanı mahalleli duyuyor da trafik ekipleri duymuyor mu sayın yetkililer bu işe bi çözüm
88.247.4.31
imam
28 Nisan 2012 Cumartesi 20:47
ne kadar yediniz
Biraz önce 155 polisi aradım.Kırkevlerdeki Akasya düğün salonu gürültü kirliliği yaptığı için yetkili makam olan çevre birimlerini davet ettim.Yarım saat sonra 155 tekrar arayarak ne olduğunu sorduğumda Valiliğin emri var bundan sonra biz bakıp uyaracağız dedi görevli memur.Çevre müdürlüğü rapor tutup aralık ayına kadar etrafını kapatın diyor bu gün polis olmaz çevreci gelemez diyor.Şimdi burada bu memlekette bu işten sorumlu kaç kişiyi besledilerde ısrarla işlem yapılmıyor.Aynı sorumu biraz önce Valilik açık kapıdanda sordum.Umarım memleket Valisi bu konuda bir açıklama yaparak kimlerin beslendiğini açıkça söyler.Ortada devlet yok ne garip bir yer oldu asrın kenti Çankırı.
141.196.82.168
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim