• BIST 102.410
  • Altın 186,954
  • Dolar 4,4877
  • Euro 5,2816
  • Ankara : 13 °C
  • İstanbul : 18 °C
  • İzmir : 23 °C
  • Çankırı : 10 °C
  • Antalya : 22 °C
  • Eskişehir : 11 °C

Sözcü18'den İBRETLİK DOSYA!

Sözcü18den İBRETLİK DOSYA!
Çankırı'da camilerde "Kur'an Kurslarına yardım" adı altında toplanan paraların İl Müftülerince nasıl harcandığına tanıklık edeceksiniz.

Çankırı'da gündemin adresi Sözcü18 Haber Merkezi'nden yeni bir İBRETLİK DOSYA okuyucu ile Pazartesi (14 Mayıs 2012) günü buluşuyor.

Sözcü18 Haber Merkezinin bugüne kadar gündeme taşıdığı olaylar Çankırı'da nasıl "gündem maddesi" olduysa, pazartesi günü yayımlanacak "İBRETLİK DOSYA" da uzun süre konuşulacak türden.

DOSYA'DA NELER VAR?

Uzun yıllar Çankırı'da İl Müftülüğü görevinde bulunan ve bugün itibariyle Sinop Müftülüğü görevini sürdüren Yalçın Topçu'nun görev yaptığı süre içerisinde yaptığı bazı tuhaf harcamalardan belgeli örnekler yeralacak.

İDDİALAR SADECE ESKİ MÜFTÜ İLE İLGİLİ DEĞİL

Yayımlanacak olan dosyada halen Çankırı İl Müftülüğü görevinde bulunan Aslan Türk'ün yaptığı harcamalar da gündeme taşınacak.

14 Mayıs 2012 Pazartesi günü... Bu sayfalarda.

DOSYA İLE İLGİLİ OLARAK YAZARIMIZ ÖMER SAĞLAM'IN DÜŞÜNCELERİ

"Değerli yorumculardan bazıları, sanki özel olarak haberi engelleme derdine düşmüş bulunuyorlar. Doğrusu bu boşuna gayreti anlamakta zorlanıyorum. Oysa, bildiğim kadarıyla bu haberin konusu olaylar, müfettiş  raporlarıyla ve mahkeme kararıyla sabit olmuştur. Editör'ün, haberini yaparken ilgili dosyalardan istifade edeceğinden asla şüphem yoktur. Dolayısıyla sayın yorumcuların, yarın gerçekleri görünce utanacakları şekilde yorum yapmamalarını tavsiye ederim.  Haberin tarafları herkesçe bilinen kişilerdir. Haksız bir iddia ileri sürülürse, zaten hukuken gereği yapılır. Bana kalırsa sayın yorumcular "Haber kutsal, yorum hürdür" ilkesi gereğince öncelikle haberin yayınlanmasını beklemelidirler..."

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
çankırılı
17 Mayıs 2012 Perşembe 19:42
Kuran
Sen ergonekonculardan ne farkın var onlar vatana ihanet etmiş sen ise kurana bir hatım bir mevlüte gidip 3 kuruşa kuranı satan senden başka birisi olamaz. sekreterlik yaptığın senelerde o kişinin odasına girmek için can atıyordun. sen erken başlamışsın bu yağcılığa senin gibi yağcılık yapsaydı o kişi orada 35 sene çalışırdı seni de göreceğizzzzzzzz
78.174.39.213
M.kapdan
14 Mayıs 2012 Pazartesi 10:02
sabır
belki bazıları ergenekoncular gibi elinden alınan yetkilere dayanamayıp şu kutsal olan kuran kurslarımıza saldırıyorlar ama biz de onların haddini bildirecek şeylere sahibiz bir gün olur onların dosyalarını önlerine atıp haddini bildiririz sayın sözcü sahibi mahcup olacağınız şeylere kalkışmayın.
85.105.138.95
Erciyes
14 Mayıs 2012 Pazartesi 08:39
kamoyu merak ediyor
Kamoyu merak ediyor. Tosya'da hamamda terleyenler arasında siz de var mıydınız? Sözleşmeli memur olan şahsınızın mal varlığı nedir? Site sahibi de amacına ulaşmıştır. Alexa'da haberden önce TR bazında 84.000'lerde idi. Haberle 64.000'lere ilerledi. Tebrikler. Cenab-ı Hak herkese yaptığının cezasını verecektir. Cennet ucuz değil, cehennem de lüzumsuz değil.
94.123.76.49
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim