• BIST 103.200
  • Altın 197,005
  • Dolar 4,7083
  • Euro 5,4926
  • Ankara : 18 °C
  • İstanbul : 20 °C
  • İzmir : 24 °C
  • Çankırı : 22 °C
  • Antalya : 22 °C
  • Eskişehir : 17 °C

Ünürlüler Gecesi'nde protokol skandalı

Ünürlüler Gecesinde protokol skandalı
Geride bıraktığımız perşembe akşamı Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonunda yaşanılanları Sözcü18 gün ışığına çıkartıyor...

Geride bıraktığımız perşembe günü Ünürlüler Derneği tarafından Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda gerçekleştirilen etkinlikte yaşanılanlar biraz geç de olsa günışığına çıktı.

Sözcü18 Haber Merkezi'nin elde ettiği bilgilere göre; saat 19.00'da başlayacağı bildirilen program, Belediye Başkanı İrfan Dinç'in yaklaşık bir saat geç katılımı nedeniyle program başlamadı.

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI PROTOKOLE OTURTULMADI
Gecede yaşanan skandal programın belirtilen saatte başlamasıyla yeterli kalmadı. Salona yaklaşık 20 kişilik bir heyetle gelen MHP Çankırı İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır ve belediye başkan adayı Hakkı Yalçın, alışılmadık bir uygulama ile başbaşa kaldılar.

MHP İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır, protokole ayrılan bölüme alınırken, Belediye Başkan adayı Hakkı Yalçın, kendisine ayrılan bölümde geceyi izlemek zorunda kaldı.

0000000000000000000000-mhphakkiyalcin-cankiri-unurlulergecesi-resim-11.jpg

SUNUCU, YANLIŞ ANONS YAPIYOR!
Bütün bunlar yaşanırken programı sunan sunucu MHP Belediye Başkan adayı Hakkı Yalçın'ı anons yaparken "MHP Belediye Başkan aday adayı" (!) cümlelerini kullanıyor.

Bu arada başta Ünür Belediye Başkanı Orhan Aşkın olmak üzere MHP Belediye Başkan adayı Hakkı Yalçın'a söz hakkı verilmezken, mikrofona Belediye Başkanı İrfan Dinç çağırılıyor ve konuşmasına izin veriliyor...

BÜTÜN BUNLAR YAŞANIRKEN MHP İL BAŞKANI NE Mİ YAPIYOR?
Salonda tüm bu olaylar yaşanırken MHP Çankırı İl Başkanı Yusuf Naci Bayındır, kendisine ayrılan protokol koltuğunda rahat rahat oturarak programın tamamlanmasını bekliyor.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
ÜNÜRLÜ
13 Aralık 2013 Cuma 02:10
satın alamazsın
üç tane ünürlü'yü işe alıp kendine yalakalık, çocuklarına fedailik yaptırarak ünürlüler'in oyunu alacağını sanan İrfan avucunu yalar.. ne o çocuklar ne de ÜNÜRLÜLER satın alınamayacak kadar şerefli insanlardır. bundan sonra köye gelmeye kalkmasın kan gövdeyi götürür. sebebi de irfan dinç ve onu getirenler olur. benden söylemesi..
88.232.204.11
ünürlü ccc
08 Aralık 2013 Pazar 18:00
şakşakcılara
herkes kendi adına konuşsun ünür köyünde ve derneğinde şakşakcı akp'liler kadar MHP li de var bunu unutmasın özellikle yönetimde arkadaşlar taraf tutup derneği bir yere çekmeye çalışanlar sonu da hüsranla biter. O koltuk sıcaktır ama üstünden atılınca adamı kötü eder...
78.186.68.88
ünürlü
06 Aralık 2013 Cuma 19:46
doğru neyse o
Gecemize katılan herkese tek tek teşekkür ederek başlayayım... mhp il başkanımıza ve ünür belediye başkanımıza özellikle tşk borç bilirim ki orada ne amaçla bulunduklarını unutmadan gecemizi sonuna kadar olması gerektiği gibi takip ettiler... diğer olaylara gelince programın kötü gitmesini isteyenler vardı kendilerince başarılı olsalar da biz hala bir bütünüz ve kimse de dağıtamayacak... yorumlara bakıyorum da burada yazacağınıza derneğe çıkıp söylemeniz gerekenleri burada hala bölme yanlısı ayıp... bir de o şakşakçılar gecesi yazan arkadaş şunu söyleyeyim adını yazarsan sana da saksak yapariz istersen
5.46.75.2
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim