• BIST 100.618
  • Altın 141,206
  • Dolar 3,5120
  • Euro 3,9960
  • Ankara : 27 °C
  • İstanbul : 31 °C
  • İzmir : 34 °C
  • Çankırı : 28 °C
  • Antalya : 27 °C
  • Eskişehir : 27 °C

Vekiller sinekten yağ çıkartma gayretinde!

Vekiller sinekten yağ çıkartma gayretinde!
Ak Parti Çankırı milletvekilleri Şahin ve Filiz son olarak MKE Genel Müdürü Ünal Özsipahioğlu'nu ziyaret ederek yeni personel alımı için görüş alışverişinde bulundular.

Ak Parti Çankırı Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, yaptıkları çalışmalarla “sinekten yağ çıkartma” gayreti içerisindeler.

İki milletvekili dün ziyaret ettikleri Makine Kimya Endüstrisi Genel Müdürü Emekli Tümgeneral Ünal Özsipahioğlu,ile yaptıkları görüşmede Çankırı’daki tesislerin daha rantabl çalışabilmesi ve bununla birlikte fabrikaya alınması muhtemel ek personel konusunda görüş alışverişinde bulundular.

MKE Genel Müdürü Özsipahioğlu iki milletvekili ile yaptığı görüşmede “Çankırı’daki fabrikanın üretim kapasitesinde artışın sağlanabilmesi için özel sektörün verebileceği siparişleri de yerine getirebileceklerini” belirtirken, fabrikanın güvenlik kadrosunda halen 12 personelin çalıştığını ancak gerekli eleman sayısının 24 olması gerektiğine işaret ederek “Önümüzdeki günlerde güvenlik hizmetini özelleştirerek bu konuda yaşadığımız sıkıntıyı aşacağımızı düşünüyoruz” dedi.

İDRİS ŞAHİN: PERSONEL ALIMI İŞKUR'DAN GERÇEKLEŞECEK

MKE Genel Müdürü Ünal Özsipahioğlu ile yapılan görüşme sonrası Sözcü18 Haber Merkezine konuşan Ak Parti milletvekili İdris Şahin “Çankırı adına yapılabilecek her türlü hizmeti yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Sayın Genel Müdür ile karşılıklı görüşmemizden Çankırı insanının menfaatine neler sağlayabileceğimizle birlikte fabrikanın üretim kapasitesinin de artırılması yönünde bugüne kadar yapılan çalışmalardan bilgi sahibi olduk. Çankırı’daki MKE tesisleri önümüzdeki süreçte özel sektörden gelecek siparişleri de yerine getirecek. Bununla birlikte emekli olan personelin yerine 15 yeni personel alınacak. Bu süreç İş-Kur üzerinden gerçekleşecek. Ayriyeten güvenlik biriminin özel sektöre ihale edilmesiyle birlikte mevcut 12 personelin üzerine 12 ilave edilerek bu sayı 24’e çıkartılacak” dedi.

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
can
03 Ekim 2011 Pazartesi 00:06
akraba kayırması
herkes boşuna endişeleniyor ya da umut bağlıyor, nasıl olsa sayın milletvekilinin akrabaları alınır bu işe
95.10.202.126
ÇANKIRIİNSANI
01 Ekim 2011 Cumartesi 00:00
KATILIYORUM
Ben reis18 isimli arkadaşa katılıyorum.sen vatandaş evet sen sen.muakkkak akp lisin.benmi ben de akp üyesi bir vatandaşım.bu işler böyle yürüyo. kim idris şahinin iyi dostu hangisi iyi eczane müşterisi, hangisi şah..ler fost foodun daimi müşterisi.hangisi daha çok ses çıkaran şakşakçı.işte onları iş sahibi yapar bunlar.. Bir akp li olarak hazmedemiyorum.çünki yukardaki hiç bişeyi kendime yakıştıramam ben. çünki bende gururlu bir çankırı insanı ve akpliyim.kim hazmededebilir haksızlığı.ben aç kalacam o gruplar gününü gün edecekler .hakkımı helal etmiyorum hiç birine o dünyada elim yakalarında.
95.10.235.139
VATANDAŞ
28 Eylül 2011 Çarşamba 08:39
hazmetme meselesi onun adı akp
Kendine reis18 diye isim verdiğinden anlaşılıyor,hangi karakterde olduğun ak partililer Çankırımızın vatandaşı değil mi? Dediğim gibi o konuşmalarınızın ve kafanızda yatan tek şey hazmedememe meselesi.İlk genel seçimde de barajın altında kalacaksınız...
212.156.0.18
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim