• BIST 102.997
  • Altın 190,228
  • Dolar 4,5683
  • Euro 5,4015
  • Ankara : 23 °C
  • İstanbul : 23 °C
  • İzmir : 26 °C
  • Çankırı : 22 °C
  • Antalya : 30 °C
  • Eskişehir : 20 °C

Vali Özcan'a 'zulmeden' siyasi(ler) kim(ler)?

Vali Özcana zulmeden siyasi(ler) kim(ler)?
Çankırı Valisi Vahdettin Özcan'ın açıklamaları gündeme bomba gibi düştü...

Geride bıraktığımız hafta içerisinde Çankırı Valisi Vahdettin Özcan'ın 2013 yılında yapılan hizmetleri açıkladığı basın toplantısında sarfettiği "... Şimdi zulüm yapılıyor bana" cümlesi ile birlikte yoğun tartışma da beraberinde geldi.

Çankırı kamuoyu "Çankırı valisine hangi siyasi(ler) zulüm ediyor?" sorusunu sorarken bu sorunun da yanıtının ortaya çıkması isteniyor.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın Çankırı ziyaretinde ortaya çıkan bu karede başta Çankırı milletvekili İdris Şahin olmak üzere, milletvekili Hüseyin Filiz ve Belediye Başkanı İrfan Dinç Vali Özcan'la birlikte aynı masada!

AK Parti İl Başkanı Salim Çivitcioğlu ise milletvekili İdris Şahin'in sağında yer almasına karşın fotoğraf karesine girememiş...

ŞİMDİ SORUYORUZ?
Çankırı'da yapılacak  yeni Hükümet Konağının yeri konusunda yaşanan çok sayıda tartışma geride kaldı. Bugün Türkiye Cumhuriyeti'nin Çankırı Valisi "bana zulüm ediliyor" diyorsa bu zulmü yapanlar olmalı?

Öyleyse bu zulmü yapan ya da yapanlar da ortaya çıkmalı!

Söz sende okuyucu!

Vali Özcan'a "zulmü" kimin yaptığı konusunda sadece ve sadece 'isim' istiyoruz. Fotoğraf karesinde yer alan 3 isimden hangisi ya da hangileri Vali Özcan'a zulum yapıyor?

Milletvekili Şahin mi? Milletvekili Filiz mi? Belediye Başkanı Dinç mi? Yoksa AK Parti İl Başkanı Salim Çivitcioğlu mu?

Şimdiden belirtelim "isim" dışında kurulacak cümlelerle kaleme alınan yorumlar yayımlanmayacaktır.

 

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Yorumlar
osman dayı
21 Haziran 2013 Cuma 12:45
hele hele bürok kırasi ye bak
ihsas etti? Sözleşmeli personel, teşvikli, performans sistemi hep bu gelişmenin tek engeli bürokratik defans için. Çankırı'daki haylatmozlar da akıllarınca başta Tüney OSB , ORTA OSB VB İÇİN OLMADIK FIRILDAK ÇEVİRİYORLAR. Baktılar ki engellenemiyor Tüney OSB Yİ KENDİLERİ YAPIYORMUŞ GİBİ ROL ÇALIYORLAR.
85.110.162.80
osman dayı
21 Haziran 2013 Cuma 12:41
hele hele bürok kırasi ye bak
konumlarını ilelebet muhafaza için güç odaklarına aman efendim, sepet efendim, haki payiniz efendim, siz herşeyin iyisini bilirsiniz diye şaklabanlıklar yapacaklar tabiiki. Elde başka sermaye yok. Ömrü ahirde bir konum elde etmiş, en yakınınada acımadan jurnallerle kötülük edecek ki statüsünü muhafza etsin. Başbakanımız da bu anlamdaki sıkıntıları biraz olsun gidermek için bakan yardımcılığını neden ihsas
85.110.162.80
osman dayı
21 Haziran 2013 Cuma 12:37
hele hele bürok kırasi ye bak
Bürokratların elde ettikleri statüyle üstlerine saygı ve sevgide kusur etmemeleri iktiza eder. Tamam. Fakat bu ülkede on yıllardır geri kalmışlığın yegane sebebi de bürokratik diktatörlük değil midir? Bugün git yarın gellerle başlayan, mevzuat hazretleriyle işi yokuşa süren, burnundan kıl aldırmayan, statülerini korumak uğruna asla risk almayan, ülkemizin yıllardır gelişmesini köstekleyenler, ne yapsınlar,
85.110.162.80
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Sözcü 18 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : .../... | Haber Yazılımı: CM Bilişim