15 altını alamayanlar kulüp yönetimine talipler!

15 altını alamayanlar kulüp yönetimine talipler!

Son günlerde Çankırı Belediyespor üzerine oynanan oyunların ortaya çıkardığı kareleri Çankırı adına

savunabilmenin ne derece mümkün olduğunu hep birlikte görüyoruz.

Çankırı Belediyespor üzerinden “kişisel çıkar ve gelecek” düşüncesiyle yıllardır direksiyonunda oturdukları “arabayı” çok değil daha 6 ay öncesinde duvara toslatanlar, bugün karşımıza “Süpermen” olarak çıkmanın telaş ve gayreti içerisindeler!

Bizlerle birlikte sokaktaki vatandaşı da “balık hafızalı” konu mankeni yerine koyan zihniyetin baş aktörleri hiçbir zaman “gönüllerinde” yer tutmayan Çankırı sevdasını “kirli cüzdanlar” üzerinden yerine getirmenin mutluluğu ile kendilerine fotoğraf karelerinde yer almanın ve aldırmanın oldukça kötü örneklerinde “ısrar” etmeyi sürdürüyorlar.

15 ADET CUMHURİYET ALTININI ALAMAYANLAR!
Dedik ya “Kasasında 15 cumhuriyet altınını alamayan Belediye mi bu takımı kurtaracak?”

İşte belge işte gerçek:  6-7 Haziran 2008 tarihleri arasında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezleri arası Türk Halk Oyunları Türkiye finallerine katılıp “Performans” ödülü alarak dereceye giren Çankırı Gençlik Merkezi ekibi ve antrenörüne 15 adet Cumhuriyet altını (yarım) ile ödüllendirilmesi kararı Çankırı Belediyesi Meclisi tarafından 7 Ekim 2008 tarihinde 214 sayılı karar ile Belediye Meclis üyelerinin katılımı ve Başkan Dinç’in imzası ile Belediye Meclisinden geçiyor.

Ne zaman 2008 yılının Ekim ayında!

Bugün tarih nedir: 18 Aralık 2009

Belediye Başkanı İrfan Dinç’in imzaladığı Belediye Meclisinin kararından bu  yana 14 aylık bir süre geçmiş olmasına karşın Gençlik Merkezi ekibinin üyelerine ve antrenörüne verilmesi gereken 15 Cumhuriyet altını ortada yok!

Ama… Yaklaşık yıllık gideri 3 milyon TL’ye yaklaşan Çankırı Belediyespor’un içinde bulunduğu bugünkü durum karşısında “Kulübü ne hale getirdin? Yönetemiyorsan bırak” anlayışı sadece ve sadece 4 ay gibi kısa bir süre kulüp başkanlığı yapma şansı bulan Sevda Karaali Şireci'yi “yıpratmak” amacıyla her türlü salvo bugünlerde sınır tanımıyor!

Çankırı Belediyepor Kulübü, gençlerine 15 Cumhuriyet altınını 14 aydır alamayan bir Belediye Başkanı ve o kararın alınmasında Mecliste olup, “evet” oyun veren “yedek lastik” üzerinden mevcut zihniyetle yönetilecekse ve bunun sonucunda  Çankırı Belediyespor  “başarıya ulaşacaksa” buyurun beyler!

Sizlere engel de yok, köstek de! Çalın, söyleyin, oynayın…

Çankırı ve bizler bu filmi daha önce seyrettiğimiz için ne vaatlerinizi dinleyelim ne de projelerinizi!

Anlaşılan özlemişsiniz "sakal düşürmeyi" (!)

Usturanıza da, düşecek sakallara da kolay gelsin...

Bu arada bir hatırlatma! Dünya Şampiyonu güreşçimiz Seyfettin Karadeniz'e de Çankırı Belediyesi bir araba hediye etmişti! Şampiyon güreşçi Seyfettin Karadeniz kendisine hediye edilen arabaya "neden" binemiyor dersiniz? Var mı bir yanıtınız?

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler