Ak Parti adayları nihayet ovaya indi!

Ak Parti adayları nihayet ovaya indi!

Ak Parti Çankırı Milletvekili adayları Av. İdris Şahin ve işadamı Hüseyin Filiz şehir merkezindeki çalışmalarına başladılar.

Günlerdir Çankırı'nın ilçe ve köylerini dolaşan Ak Parti milletvekili adayları nihayet şehir merkezinde kendilerini gösterebildiler.

Ak Parti Çankırı Milletvekili adayları Av. İdris Şahin ve işadamı Hüseyin Filiz seçim çalışmaları kapsamında Atatürk Bulvarı üzerindeki işyerlerini ve Çarşamba pazarındaki pazarcı esnafını ziyaret etti.

Kardelen Çiçekçiliğin kapısında işyeri sahibi Müslüm Gürpınar tarafından güllerle karşılanan iki aday, işyerlerini tek tek gezerek Başbakan Erdoğan’ın selamını vatandaşa iletti. Yolda karşılaştıkları vatandaşlarla da ayaküstü sohbet eden Şahin ve Filiz, 12 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği genel seçimleri için destek taleplerini yineledi. Yolda karşılaştıkları Emine Manici’nin emeklilerle ilgili talebini seçimlerden sonra Başbakan Erdoğan’a ileteceği sözünü veren Şahin ve Filiz, esnaf ziyaretlerini gün boyunca sürdürdü.

Ak Partili adayların seçim çalışmasına başta Ak Parti İl Başkanı Salim Çivitcioğlu olmak üzere, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Boz, Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Mithat Kılıç ve çok sayıda partili eşlik etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler