AKP'li vekil Şebnem Bursalı, Erdoğan'dan özür diledi

AKP'li vekil Şebnem Bursalı, Erdoğan'dan özür diledi

Monoca’da lüks yat kulübünde istakoz yiyip sosyal medyadan paylaşan ve AKP’de hedef tahtasına konan İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, Meclis’e geldi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşerek özür diledi. Bursalı, “Çok üzgünüm” dedi, Erdoğan cevap vermedi.

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı dün Meclis’e geldi ve AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşerek özür diledi.

AKP Meclis Grup toplantısı bittikten sonra Erdoğan, salonun karşısında bulunan odada bazı milletvekilleriyle özel görüşmeler yaptı...

Yaklaşık 40 dakika boyunca, vekiller odaya tek tek girerek Erdoğan’a taleplerini ilettiler, seçim bölgeleriyle ilgili bilgiler verdiler.

"ÇOK ÜZGÜNÜM"

Monaco Yat Kulübü'nde yaşanan "ıstakoz yemeği"nin kahramanı Şebnem Bursalı da özel görüşme yapanlar arasında yer aldı ve özür diledi.

Bursalı, odaya AKP Ankara Milletvekili Osman Gökçek ile birlikte girdi. Gökçek "Efendim Şebnem hanım çok üzgün, görüyorsunuz..." dedi.

Bursalı’nın da başını öne eğerek "Çok üzgünüm..." ifadesiyle özür dilediği öğrenildi.

Erdoğan ise bu sözlere karşı hiçbir yorum yapmadı ve cevap vermedi. Gökçek ve Bursalı daha sonra odadan çıkmak zorunda kaldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler