Azeri spikerin Bill Gates sözleri sosyal medyada olay oldu!

Azeri spikerin Bill Gates sözleri sosyal medyada olay oldu!

Bill Gates, özel hayatıyla dünya gündemine oturdu. Azeri spiker, tüm insanlara çip takmak için salgını başlattığı yönündeki iddiayla gündeme gelen Gates için "Avradıyla yola gidemiyor. Koyabilse avradına çip koyar" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Eşi Melinda Gates ile boşanma kararı alana Bill Gates, özel hayatıyla dünya gündemine oturmaya devam ediyor. Azerbaycanlı sunucu Sevda Resul Kızı, tüm insanlara çip takmak için salgını başlattığı yönündeki iddiaya gönderme yaparak Gates için "Avradıyla yola gidemiyor. Koyabilse avradına çip koyar" yorumuyla stüdyoyu kırdı geçirdi. Eğlenceli anlar, sosyal medyada kısa sürede çoğu kişi tarafından paylaşıldı.

65 Yaşındaki ABD'li milyarder Bill Gates ile üç çocuğunun annesi, 27 yıllık eşi Melinda Gates boşanma kararı aldı. Dünyanın en zenginleri listesinde yer alan Gates'in boşanma kararı dünya çapında büyük yankı uyandırdı ve haber programlarına konu oldu.

"KOYABİLSE AVRADINA ÇİP KOYAR"

Koronavirüsün dünyaya yayılmasının ardından ortaya atılan bir iddiada "Koronavirüs salgının tüm insanlara çip takmak için Microsoft'un sahibi Bill Gates çıkardı" denildi. Salgının başlarında hızla yayılan iddia Gates çiftinin ayrılık kararı almasıyla yeniden gündeme geldi.

Azerbaycan'da yayın yapan ARB TV kanalında ekranlara gelen Güne Doğru programında, Bill Gates ve Melinda Gates'in ayrılığıyla ilgili ilginç bir yorum geldi. Programın kadın sunucusu "Diyorlar ki Bill Gates insanlara çip yerleştirecek ve insanları kontrol edecek. Adam avradıyla yola gidemiyor. Koyabilse avradına çip koyar" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler