Bahşılı ilçesinde Kızılırmaka düşen kadın hala bulunamadı!

Bahşılı ilçesinde Kızılırmak'a düşen kadın hala bulunamadı!

Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde, Kızılırmak

nehrine düşen cep telefonunu almaya çalışırken suya kapılan Döndü Çetin'in (31) arama çalışmalarına 25 kişilik jandarma ekibi de katıldı.

Kırıkkale Valiliği sivil savunma ekiplerine destek olarak gelen Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Emniyet Genel Müdürlüğü Su Altı Gruplar Amirliği dalgıçlarının dün akşam saatlerinde ara verdikleri arama çalışmaları, sabah yeniden başladı. Dalgıçlara, Jandarma Özel Arama Kurtarma Su Altı Timinden 25 kişilik dalgıç ekibi de katıldı. Dalgıçlar özellikle kadının Celal Bayar Parkında suya düştüğü noktadan itibaren nehri tarıyor.

Bu arada suda kaybolan Döndü Çetin'in ailesi ve yakınları nehir kenarında toplanarak kurtarma çalışmalarını takip ediyor. Çetin'in kardeşi Süleyman Zengin, “Devletimizden Allah razı olsun. Bütün birimler olağanüstü bir çaba gösteriyor. Bugün dördüncü gün oldu. Merakla bekliyoruz, inşallah bulunacak.” şeklinde konuştu.

Öte yandan, aramaların daha rahat yapılması için Kapulukaya Barajının kapakları sabah saatlerinde tekrar kapandı su tutulmaya başlandı. Kapakların akşam saatlerinde tekrar açılacağı bildirildi.

Döndü Çetin, Kırıkkale Belediyesi Halk Ekmek Fabrikasında çalışan eşi Kılıç Çetin (33) ve kızı Melike (11) ile gittiği Bahşılı ilçesindeki Celal Bayar Parkında nehir kenarında gezinirken, Melike Çetin'in suya düşürdüğü cep telefonunu almaya çalışırken ayağı kayarak nehre düşmüş ve bir süre sonra Kızılırmak'ın sularında kaybolmuştu. (kaynak: cihan)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler