Başkan Çetin’e, Çankırı Merkez Bayındır köyünden plaket

Başkan Çetin’e, Çankırı Merkez Bayındır köyünden plaket

Çankırı Merkez Bayındır Köyü Derneği, makamında

ziyaret ettikleri Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e, derneğe desteğinden dolayı plaket takdim etti.

Çankırı Merkez Bayındır Köyü Derneği Başkanı Necati Başaran, Başkan Yardımcısı Tahsin Topçu ve yönetim kurulu üyesi Abdullah Kafil, Saray Kültür Merkezindeki makamında belediye başkanı Selçuk Çetin’e bir teşekkür ziyareti düzenledi. Dernek yönetim kurulu, derneğe desteğinden dolayı Selçuk Çetin’e gümüş kaplamalı bir plaket sundu.

Ankara’daki tek Çankırılı Belediye Başkanı Selçuk Çetin’le gurur duyduklarını ifade eden Dernek Başkanı Necati Başaran, “226 dernek üyemizin, 146 tanesi Pursaklar merkezde, 50 tanesi de Saray’da ikamet ediyor. Kısacası iki yüze yakın üyemiz Pursaklar’da yaşıyor. Pursaklar’da yaşayan Bayındır köylüler olarak biz, gerek cenaze hizmetleri olsun, gerek yoksul ailelere yardımlar olsun, belediyemizden ve başkanımızdan çok memnunuz.

Başkanımızın ilçedeki derneklere de desteği büyük. Birkaç senedir derneğimizin organize ettiği bir halı saha turnuvası var. Başkanımız, bu sportif etkinlikte bize destek oluyor. Derneğimizin düzenlediği bu etkinliğe desteğinden dolayı başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Çankırı Merkez Bayındır Köyü yönetim kurulu, Nisan’ın 18’inde Pursaklar Belediyesi Halı Saha Tesislerinde başlayacak olan derneğin halı saha turnuvası açılış törenine, onur konuğu olarak Selçuk Çetin’i davet etti.

Hemşerilerinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Selçuk Çetin, “İlçemizdeki sivil toplum kuruluşlarının “Aynı şehirde yaşadığımız hemşerilerimizin birlik ve beraberlik içinde olmasını hedefliyoruz. Yaptığımız sosyal ve kültürel çalışmalar bunu sağlamayı amaçlıyoruz. Bu yüzden bunu gerçekleştirmek için çeşitli uğraşlar veren sivil toplum kuruluşlarına bu yüzden önem veriyoruz. İlçemizdeki derneklere, imkânlarımız ölçüsünde desteğimiz, devam edecek” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler