Başkan Esen "Çankırı'nın yolbaşçısı" seçildi

Başkan Esen "Çankırı'nın yolbaşçısı" seçildi

Atatürk Ortaokulu İzcilik Kulübü, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i hizmetlerinden dolayı tebrik ederek "izci lider fuları" taktı.

Atatürk Ortaokulu İzcilik Kulübü, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i hizmetlerinden dolayı tebrik ederek "izci lider fuları" taktı. Esen’in lider fuları, hizmetlerin kalıcı olması için sembolik olarak camadan düğümü ile bağlandı.

Başkan Esen, makamında Çankırı Atatürk Ortaokulu İzcilik Kulübü üyelerini misafir etti. Okul Müdürü Bekir Somuncu, 25 yıldır izci liderliği yapan Cengiz Koca ile izci lideri Şafak Yılmaztürk beraberindeki izci öğrenciler, Esen’i Çankırı’nın Yolbaşçısı seçti. İzcilik faaliyetleri hakkında bilgi veren izciler, çalışmalarına Esen’i de davet etti.

İzci Lideri Cengiz Koca, "Siz de bizim Çankırı’nın yolbaşçısı, hizmet lideri olduğunuz için size izci lider fuları takdim etmek istiyoruz. Çalışmalarınız daim olsun." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esen, "Atatürk Ortaokulumuz en eski okullarımızdan. Böyle güzel bir faaliyeti devam ettirmenizi büyük bir takdir ile karşılıyorum. Hem okulumuzun hem de izcilerimizin her zaman destekçisi olacağız. Bana verdiğiniz liderliğe layık olmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim." dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
4 Yorum