Başkan Esen, Karatekin Üniversiteli gençleri Otogar'da karşıladı

Başkan Esen, Karatekin Üniversiteli gençleri Otogar'da karşıladı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, üniversite eğitimi için Çankırı’ya gelen üniversiteli gençleri şehirlerarası otobüs terminalinde karşıladı.

ÇANKIRI Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, üniversite eğitimi için Çankırı’ya gelen üniversiteli gençleri şehirlerarası otobüs terminalinde karşıladı. Üniversiteli gençlere ve ailelerine yönelik oryantasyon hizmeti veren Çankırı Belediyesi, gençlere ikramlarda da bulundu. Öğrenciler, yolculuk sonrası ilk nefesini Belediyenin oluşturduğu dinlenme alanlarında aldı.

Çankırı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Hilal Masa, terminale kurduğu karşılama ve tanıtım standında ülkenin farklı illerinden şehre gelen gençleri karşıladı. Öğrencileri tek tek karşılayan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı’yı tanıtarak gençler ve aileleri ile sohbet etti. Çankırı’nın öğrenci dostu bir kent olarak, emin adımlar ile ilerlediğini belirten Esen, bu süreçte gençlerin en büyük destekçisi olmaya devam edeceklerini belirtti.

cankiri-ogretmen-ali-celik-resim-01.jpg

52 yıl önce Bartın/Ulus'tan Çankırı’ya öğretmen olarak gelerek görev yapmış emekli öğretmen Mehmet Ali Işık "52 sene sonra geldiğimde öğrencilere gösterilen ilgiyi görünce tekrar 52 yıl gençleşmiş oldum. Belediyemize ve Başkanımıza teşekkür ediyorum." dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
14 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler