Başkan Esen'den yeni yıl mesajı

Başkan Esen'den yeni yıl mesajı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, yayınladığı yeni yıl mesajında 2021 yılının tüm Çankırılılar'a sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesi temennisinde bulundu. Esen'in yeni yıl mesajında şu ifadeler yer aldı:

“Kıymetli Hemşerilerim, 

İyisi, kötüsü, üzüntü ve sevinçleri ile çoğunluğunu pandemi süreci ile geçirdiğimiz bir yılı daha geride bıraktık. 2021 yılını yeni umutlar ve dilekler eşliğinde Çankırı halkı ile karşılamaktan mutluluk duyuyorum. 

Üzülerek söylemeliyim ki; 2020 yılı salgın hastalık, ölümler, yoğun bakımlar, ekonomik sıkıntılar, uzaktan eğitim, depremler, doğal afetler ve ülkelerin savaş yılı oldu. Yaşadığımız tüm olumsuz sürecin bu yıl son bulmasını temenni ediyorum. Yavrularımız oldukça umut, yeşertilmeye değer. Onlara aydınlık ve güzel bir dünya bırakma çabamız hiçbir zaman bitmeyecek. Bunu gerçekleştirmek için el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz. Yeni başarılar ve yaşanabilir bir Çankırı için Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda ilerlemeye, onun düşünceleri ile hareket etmeye var gücümüz ile devam edeceğiz. 

Her ne kadar pandemi süreci projelerimizin tamamlanmasını geciktirmiş olsa da çalışmalarımızı mümkün olduğunca yürüttük. 2021 yılında öncelikle tüm dünyayı ve ülkemizi saran corona virüs belasının son bulmasını diliyorum. Bu sürecin bitmesi demek belediyecilik alanında 2021 yılının Çankırı için projeler yılı olması demek. 

Kadınlarımıza şiddeti, çocuklarımıza tacizi, salgın hastalıklardan ölümü, terör saldırılarından şehitlerimizi, ülkelerin hırs ve hain oyunlarından savaşları konuşmayacağımız bir sene diliyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerim ile hizmet etmekten onur ve gurur duyduğum tüm Çankırı halkının, yeni yılını en içten dileklerim ile kutluyor, memleketimin güzel insanlarına sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum. Saygı ve sevgi ile…”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
4 Yorum