Bedava Konuşma kampanyası uzadı

Bedava Konuşma kampanyası uzadı

Türk Telekom, 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nı müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine 1 Nisan 2011 saat 07.00’ye kadar uzattı

Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, "Tüm ev telefonu kullanıcılarının faydalanabilecekleri 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’yla ev telefonlarından akşam 19.00’dan sabah 07.00’ye kadar yapılan şehir içi ve şehirlerarası aramalar için herhangi bir ücret ödenmiyor. Tüm ev ve iş telefonları ücretsiz şekilde aranabiliyor" bilgisi verildi. Açıklamada, kampanyaya katılım için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmediği belirtilerek, 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nda 3 bin dakikalık limit uygulandığı kaydedildi. Açıklamada, Türk Telekom’un "7’den 7’ye Bedava Kampanyası"nı, müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine 1 Nisan 2011 saat 07.00’ye kadar uzattığı bildirildi.

RAKAMLAR İLGİYİ ORTAYA KOYUYOR
Açıklamada, "Türk Telekom müşterilerinin memnuniyeti kullanılan dakika bazında yaşanan artışla da ortaya konuyor. Kampanyanın geçerli olduğu saatler bazında Ekim 2009 ile Ekim 2010 arası konuşma trafiği karşılaştırıldığında, toplam trafik yüzde 84 artarken şehirlerarası konuşmalarda bu oran yüzde 280’i buluyor" ifadeleri kullanıldı.(anka)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler