"Biz Hizbullahçıyız kafalarını keseceğiz" demişti, CHP harekete geçti

"Biz Hizbullahçıyız kafalarını keseceğiz" demişti, CHP harekete geçti

Seçimlerle ilgili sokak röportajında konuşan bir adamın dehşet veren sözleri gündem oldu. "Onların kafalarını keseriz. Biz Hizbullahçıyız" ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, ceza alması için gereğini yaptıklarını duyurdu.

SEÇİMLER yaklaşırken Cumhurbaşkanı adaylarına ve ekonomiye dair yapılan sokak röportajında konuşan bir kişi dehşet veren sözler sarf etti. Sen Konuş isimli Youtube kanalının Batman'da yaptığı röportajda konuşan adam, "Biz Hizbullahçıyız, onların kafalarını keseriz" diye konuştu.

Sokak röportajında dehşet veren sözler: 'Biz Hizbullahçıyız, onların kafalarını keseriz' Batman'da yapılan bir sokak röportajında, kendisini Hizbullahçı olarak tanımlayan bir kişinin muhalefet liderlerini "kafalarını kesmekle" tehdit ettiği görüldü.

Türkiye'de kimsenin aç ve açıkta olmadığını öne süren kişi, muhalefet siyasetçilerine dair tehdit içeren sözler sarf etti. "Cihada hazır olduğunu" söyleyen kişi, muhalefet liderleriyle ilgili "Onların kafaların keseriz" şeklinde tehdit ettiği görüldü.

KILIÇDAROĞLU'NUN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

Videonun sosyal medyada yayılmasının ardından Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik’ten açıklama geldi. Çelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Bu densiz hakkında derhal gereğini yapıyoruz. En ağır şekilde ceza almasını sağlayacağımıza emin olun! Böylesi ahlaksızların peşini bırakmayız!..."

İşte sosyal medyada büyük tepkilere neden olan o video:

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
1 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler