Bursa'da korkunç olay: Beni aldatmanın bedeli bu

Bursa'da korkunç olay: Beni aldatmanın bedeli bu

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde 33 yaşındaki Güleser K., kendisini aldattığı şüphesiyle tartıştığı Yücel U.'yu evlerinin ikinci katındaki pencereden boşluğa ittiği iddia edildi.

OLAY akşam saatlerinde Merkez Osmangazi ilçesi Demirtaş Barboros Mahallesindeki bir apartmanda meydana geldi. Güleser K., kendisini aldattığından şüphelendiği Yücel U. ile tartışmaya başladı. Tartışma sonrasında Güleser K. kocası Yücel U.'yu tartıştığı 2'nci kattaki evlerinin penceresinden boşluğa itti. Metrelerce yükseklikten düşen Yücel U., acı içerisinde komşularından yardım istedi. Bu sırada elindeki bıçakla yerde hareketsiz şekilde yatan kocasının yanına gelen Güleser K., bir süre bekledi.

'BENİ ALDATMANIN BEDELİ BU, ERKEK OLUN KARINIZA SAHİP ÇIKIN'

Yerde yatan Y.U.'ya hakaretlerde bulunan Güleser K., bu sırada kendisini telefonla görüntüleyen komşularına da tepki gösterdi. Elindeki bıçakla eşinin çevresinde dolaşan Güleser K., camdan bakan komşularına da "Beni aldatmanın bedeli bu, erkek olun karınıza sahip çıkın'' diye bağırdı.

Bursada dehşete düşüren görüntü Beni aldatmanın bedeli bu

Apartman sakinlerinin 112 Acil Çağrı Merkezine yaptığı ihbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı adam olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

'PENCEREDEN AŞAĞI DOĞRU KENDİSİNİ BIRAKTI'

Sanık Güleser K. eşini kendisinin itmediğini savunarak, "Bir kadınla görüştüğünü fark ettim. Telefonunu alarak inceledim. Kendisinden telefon hattını değiştirmesini istedim. Yücel; GSM hattı numarasını değişemeyeceğini söyleyip cep telefonunu benden istedi. Kendisine evden gitmesini söyledim ancak Yücel hiçbir şekilde evden gitmeyi kabul etmedi. Cep telefonunu istedi, benim üzerime saldırdı. Elleriyle bir süre boğazımı sıktı. Kafama ve sırtıma yumruk attı. Daha sonra mutfaktan almış olduğu bir meyve bıçağıyla üzerime geldi. Bu sırada bıçağı kendisinin elinden zorla aldım ve bende kendimi korumak adına can havliyle kendisinin kafasına yumruk attım. Bir süre karşılıklı birbirimizi darp ettikten sonra Yücel mutfak camına çıktı. Cep telefonunu vermezsem imdat diye bağıracağını söyledi.

Bursada dehşete düşüren görüntü Beni aldatmanın bedeli bu

Cep telefonunu vermeyince pencerede bağırmaya başladı. Komşuların rahatsız olduğunu söyledim. Bu sefer de kendisini pencereden atacağını söyledi. Kendisinin beni kandırdığını düşünerek telefonunu vermeyeceğimi bir kez daha söyledim. Birden bire pencereden aşağı doğru kendisini bıraktı. Böyle bir şey yapacağına ihtimal vermediğim için şoka girdim. Yücel'in iddia ettiği gibi kendisine bıçak çekmedim, kendisinin evden ayrılmasına izin vermediğim doğru değil. Hiçbir şekilde kendisi aşağıya doğru ittirmedim. Yücel'in eline alarak üzerime doğru geldiği bıçağın nerede olduğunu bilmiyorum. Suçlamaları kabul etmiyorum" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler