Çankırı Belediyespor’da 3 yeni transfer!

Çankırı Belediyespor’da 3 yeni transfer!

Oldukça çalkantılı bir dönemden geçen Çankırı Belediyespor yönetimi,

klasman grubundaki mücadelelerine Antalya / Kemer’de yapacağı hazırlıklar öncesi yaptığı yeni transferlerle kadrosunu yeniliyor.

Bugün Ankara’da Başkan Sevda Karaali Şireci’nin sahip olduğu işyerinde gerçekleştirilen imza töreninde başta Teknik Direktör Atilla Gerin olmak üzere, Eskişehirspor’dan Erçin Eskier ile 3 yıl, Keçiörengücü’nden Metin Özçınar ve Altınorduspor’dan Celal Özcan’la da Mayıs 2010 üzerinden sözleşme imzaladılar.

YENİ BİR TAKIM OLUŞTURUYORUZ!
Bugün yapılan imza töreni sonrası kendisiyle görüştüğümüz takımın teknik patronu Atilla Gerin, gerçekleşen yeni transferler ve halen görüşülen futbolcularla ilgili olarak “Eskişehirspor’dan aldığımız Erçin Eskier ileriye dönük, defansta oynayan genç bir kardeşimiz. Metin stoper ve Celal solbek olarak tecrübeleriyle kendilerini kanıtlamış isimler.” dedi.

Takımın yeni teknik direktörü Atilla Gerin önümüzdeki dönem ile ilgili düşüncelerini şöyle açıkladı:

“Başta bizler olmak üzere, futbolcular ve yönetimde görev alan isimlerin gelip geçici ancak Çankırı Belediyespor’un kalıcı olduğunu bilerek kulüple sözleşme imzaladım. Bizler başarılı olduğumuz sürece görevlerimizde kalırız, aksi durumlarda görevden alınmamız ya da görevimizi bırakmamız kadar doğal bir durum yoktur. Takımda mevcut kadro ile klasman grubundaki maçlara hazırlanmış olsaydık hedefimiz farklı olurdu. Ancak şartlar bizi yeniden bir takım yapmaya ve mücadeleye bu şekilde devam etmeye zorladı. Çankırı Belediyespor zorlukları başarıya dönüştürecek güce sahiptir. Kısa sürede oluşturacağımız takımla birlikte ligdeki mücadelemizde kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Önümüzdeki zamanı olabildiğince en iyi şekilde değerlendirmenin gayretindeyiz. Gerek ferdi gerekse spor camiasındaki arkadaşlarımızın da yardımları ile Çankırı Belediyespor’a yakışan bir kadroyu oluşturarak Antalya’daki kamp hazırlıklarımıza başlayacağız.”

Öte yandan daha önceden Cuma günü olarak bildirilen Antalya/Kemer kampı yolculuğunun Cumartesi sabah Anadolu Jet’in sponsorluğunda Ankara'dan gerçekleşeceği öğrenildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Sözcü18.com sorumlu değildir.
Önceki ve Sonraki Haberler